ما کمی بیش از یک هفته از سال 2020 پیش نویس NFL و من باید اعتراف کنم که در کنار دست زدن به روانی و مالی فشار مجازی قرنطینه از یک ویروس مرگبار که سخت ترین چیز برای من این روزها در حال نوشتن یک پست در مورد Houston Texans شناخت و کامل است که همه چیز می تواند هایش به یک میلیون قطعه از زمان را که قرار است به رها کردن صبح روز بعد., چرا که لایحه اوبراین ممکن است اعدام آخرین نفس mutilatory مانور.

این تگزاسی offseason شده است به کل مخالف “ساخت جسورانه حرکت برای رسیدن به یک سوپر باول.” در عوض به نظر می رسد یک مورد “ساخت سر خاراندن حرکت در تلاش برای سوار Deshaun واتسون به 9-7 پرونده برای همیشه.” این Brandin آشپز تجارت (که فکر نمی کنم به عنوان وحشتناک به عنوان برخی از کارشناسان به نظر می رسد فکر می کنم اما اوبراین می شود هیچ شل از هر کسی و به حق تا) آخرین شطرنج (چکرز؟) حرکت از O”Brien و EVP فوتبال عملیات جک Easterby اما احتمالا نه گذشته بین در حال حاضر و جمعه آینده که تگزاسی با استفاده از 40th کلی انتخاب در پیش نویس (با فرض اینکه آنها معامله نیست آن را به میهن پرستان برای متی اسلاتر با آن).

تا جایی که ما در حال حاضر با تگزاسی پس از آخرین روز پنجشنبه? اجازه دهید به بررسی چند امتیاز بالا ،

این Brandin آشپز وضعیت
من نوشته شده در مورد آشپز تجارت در این فضا بنابراین در اینجا می رود. اگر تگزاسی دریافت نسخه Brandin آشپز در این ویدئو تجارت خواهد بود و اجرا خانه….

متاسفانه یک شانس بزرگ وجود دارد در این نسخه از Brandin آشپز در این ویدئو است که می تواند یک فاجعه کامل….

جوانب مثبت در آشپز — او را فراهم واقعی بیمه به عنوان یک تهدید برای زمانی که فولر ناچار می کشد چهار عضله قرارداد خود را نسبتا مناسب بعد از دو فصل (20 میلیون دلار مجموع) و اگر بازی جدید caller Tim Kelly دارای یک ژن خلاق وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای استفاده از آشپز. منفی در آشپز — او در حال آمدن است خاموش بدترین فصل خود را در مغز شده و تبدیل به یک اسفنج مرطوب دفاعی پشت دو سال گذشته و…..

این اثر Easterby
…. او به نظر می رسد به عنوان یک حیوان خانگی پروژه Easterby. اجازه بدهید توضیح دهم. مدتی طول چند ماه گذشته به عنوان Easterby نفوذ در سازمان به وضوح رشد ما بازی یک بازی کوچک در رادیو که در آن ما صیقلی کردن Easterby حساب توییتر. آن را به عنوان معلوم سابق تیم روحانی از سران و میهن پرستان را دوست دارد به صدای جیر جیر و سه چیز — آیات کتاب مقدس نقل قول الهام بخش و رسانهها از Brandin آشپز. پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که آشپز است در حال حاضر یک تگزاس. در واقع با توجه به هوستون کرونیکل‘s Aaron Wilson Easterby بود و در واقع یک نیروی محرکه در پشت این تجارت است.

ما را ببینید که چگونه این نقش با وقت گسترده گیرنده در حال حاضر در ساختمان را کاملتر کنی و عکسهای هر دو بچه ها که در نظر گرفته بسیار خوب هم تیمی زیرا زمانی که شما لرزش هاپکینز و آشپز معاملات به هم تنیده حوادث — و چگونه شما می توانید نه ؟ — به نظر نمی رسد تگزاسی اساسا عوض میکنه هاپکینز برای آشپز با دین احتمالا حداقل یک موضوع در تفکر است. به روشنی این دو حرکت را تگزاسی بهتر تیم فوتبال در این زمینه به طوری که این خارج از میدان “پسر خوب” اخلاق اوبراین و Easterby در حال تلاش برای ایجاد توسط حمل و نقل از هر کسی که آنها فکر می کنم نمی افتد درست در خط بهتر خواهد بود و بهتر است در نتیجه برنده است.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با 40 انتخاب کلی?
یکی از مزایای جانبی از دو معاملات است که تگزاسی ها فراموش وزش نسیم تا 17 اسلات بالاتر در دور دوم نسبت به آنها شده است با خود را انتخاب اصلی است. این فرض زمانی که تگزاسی ها به طور خلاصه در هر دو برگزار می شود 40 و 57 میدارد در این پیش نویس آمده است که آنها را با استفاده از یکی از تراکم در این کلاس rookie گیرنده. در عوض آنها با استفاده از 57 انتخاب کهنه آشپز در یک تجارت است. بنابراین آنچه که در حال حاضر با 40 انتخاب کنید ؟

تصور می کنم آنها سعی خواهد کرد برای پیدا کردن بهترین بازیکن دفاعی موجود احتمالا کسی که می تواند کمک به J. J. وات از نیاز به یک مرد منتقل عجله wrecking crew. اما ممکن است گیرنده هنوز هم نیاز به عنوان دیوانه به عنوان آن برای تلفن های موبایل ؟ تمام چهار نفر از این جانبازان دارای عمق نمودار در حال حاضر — فولر, عکسهای آشپز و Randall Cobb — آیا تا به حال صدمه مسائل سال گذشته و فولر و عکسهای در قرارداد سال است. من فکر می کنم گیرنده است که هنوز هم در بازی و شاید در حال اجرا به عقب و همچنین. به سادگی تنها موقعیت من می گویند در حال خاموش محدودیت در 40th کلی در حال کارفرمایی, تنگ پایان و خط حمله (که بدان معنی است که برای مطمئن اوبراین است که مصرف یک گارد سمت چپ).

هر چیز دیگری در لیست to-do?
در این مرحله اکثر تیم های’ to-do list را شبیه به این — “1. منتظر پیش نویس; 2. دیدن شماره 1 است.” این لایحه اوبراین پادشاه دیوانه, که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. در حال حاضر مگر اینکه او شروع به حفر به 2022 پیش نویس وجود دارد واقعا خیلی پیش نویس سرمایه برای ایجاد یک حرکت بزرگ است اما می تواند ما یک بازیکن یا دو رتبه برای برخی از اضافی بعد 2 و بعد 3 پیش نویس سرمایه ؟ آن را قطعا یک احتمال است.

فرض Deshaun واتسون و Laremy Tunsil هستند untouchable (و من حتی می تواند دیدن یک تا دو درصد شانس اوبراین کشتی های Tunsil چون او را حفر در شکستن بانک در قرارداد خود را تمدید) که در این فهرست ارزش در اطراف لیگ به جایی که یک تیم خواهد تجارت انتخاب کنید ؟

یکی از بزرگ خواهد بود J. J. وات, اما من فکر می کنم این شهرستان خواهد سوزاند به زمین اگر که اتفاق افتاده است. (البته در مقابل … اوبراین پادشاه دیوانه.) پس از آن من می خواهم بگویم فولر ژاک کانینگهام جاستین رید مکس Scharping, Tytus هوارد و شاید Bradley Roby یا Gareon کانلی خواهد بود تنها دارایی است که می تواند مخالف جنرال موتورز گفت: “hmmmm باشه… بیایید بحث لایحه است.”

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو