وستبروک تست مثبت برای COVID-19, سخت ممکن است پیوستن او

قبل از آنها حتی قادر به رسیدن به اورلاندو NBA, حباب, موشک superstars جیمز هاردن و راسل وستبروک ظاهرا شده کنار

توسط ABDOOSNEWS در 24 تیر 1399

قبل از آنها حتی قادر به رسیدن به اورلاندو NBA, حباب, موشک superstars جیمز هاردن و راسل وستبروک ظاهرا شده کنار COVID-19. بسیاری از اعضای تیم و کارکنان برای موشک وارد اورلاندو در هفته گذشته و شروع تمرینات بیش از آخر هفته. گزارش ستاره گم شده زمانی که آنها نمی رسند با این تیم بودند که آنها را به اورلاندو در مدت کوتاهی.

روز دوشنبه وستبروک ارسال شده آنلاین است که او تا به حال آزمایش مثبت و احساس خوب است. در روز بعد از آن گزارش شده توسط نخبگان رسانه ای است که سخت شدن بیش از حد آلوده شده اگر شده است وجود دارد هیچ تاییدیه از تیم و یا سخت. فرض کنید او آلوده است هاردن و وستبروک را از دست ندهید حداقل 14 روز در قرنطینه خواهد شد و نیاز به تست منفی دو بار قبل از آنها مجاز در داخل حباب در اورلاندو است. فقط 14 روز به تنهایی باعث می شود بازیکنان به دست این تیم اولین بازی خود را برابر دالاس.

علاوه بر این در دوشنبه NBA اعلام کرد که تنها دو بازیکن در اورلاندو نه از آنها شکسته بود قرنطینه آزمایش مثبت است. آنها در سمت چپ محوطه دانشگاه شدند و quarantining. پس از وستبروک و هاردن تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است, اورلاندو, آنها نمی افتد به آن دسته از اعداد است. آنها پیوستن به یک گروه از 19 بازیکن دیگر که آزمایش مثبت قبل از رسیدن به اورلاندو.

اگر که نیست به اندازه کافی به تازگی امضا لوک Mbah یک Moute هنوز برای پیوستن به این تیم با هیچ توضیح و پشتیبان مرکز Bruno Cabolclo ناخواسته شکست قرنطینه در اورلاندو و در حال حاضر باید قرنطینه به مدت 14 روز و تحت تست اضافی.

نه یک شروع عالی برای راکت که در نظر گرفته شده توسط برخی از dark horse نامزد برای رسیدن به فینال. اگر همه می رود و آنها باید در قدرت کامل در اوایل نهایی هفت بازی این فصل اما هیچ زمان تمرین و بدون زمان گرفتن ramped تا به شکل قطعا مجموعه وستبروک و هاردن در یک کار بسیار فشرده و قاب زمان.

در حالی که NBA به نظر می رسد به انجام یک کار خوب در اورلاندو حباب راکت در حال حاضر دو نفر را قبل از بازی حتی شروع می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن