همانطور که از نوشتن این coronavirus COVID-19 تن کشته 44,234 مردم است. که بیش از درگذشت مبارزه در هفت آمریکایی جنگ و پایان مارس تعداد تقریبا قطعا بزرگتر از تلفات سربازان ما رنج می برد و در هر دو کره و ویتنام در تضاد است. در تگزاس 477 فوت کرده اند به این معنی که در همان دوره زمانی بیشتر از همسایگان ما را افتاده اند به این ویروس نسبت به سانتا آنا سربازان در جنگ برای استقلال.

آن را سالم ما را به فکر می کنم از این اپیدمی به عنوان یک جنگ حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مبارک را در گوشته جنگ و رئیس در طول بحران. ما فریم این بیماری همه گیر به عنوان یک نبرد و در انجام بنابراین دلیلی قرار دادن مردم در معرض خطر است. مراقبت های بهداشتی کارگران درایور تحویل مواد غذایی و کارمندان هستند نه سربازان. آنها نتوانستند ثبت نام خود را برای حرفه ای انتظار قرار داده می شود در معرض خطر فیزیکی و ما قطعا نمی پاداش آنها را برای آن خطر با مرتب کردن بر اساس منافع است که ما تخصیص به جانبازان ما. فریم از آنها به عنوان خط مقدم به سادگی باعث می شود آن را آسان تر برای ما به انتظار آنها را به مرگ به جای وحشت زده در داستان از آنها در تلاش برای پیدا کردن مناسب تجهیزات حفاظتی.

متاسفانه آمریکایی ها به سادگی نمی باید فضای ذهنی به این نظر کار و تلاش به جای درگیری با برندگان و بازندگان. ما می خواهیم برای مبارزه با. خوب, پس از آن.

هنگامی که این است که بیش از همه وجود دارد نیاز به یک بنای یادبود. وجود دارد در حال حاضر مجسمه پلاک و دیوار در سراسر کشور تجلیل لحظات در تاریخ زمانی که مردم به مراتب کمتر درگذشت به نام مبارزه. چرا باید مردم در حال سقوط در اینجا بود هر گونه متفاوت است ؟ اگر ما واقعا قصد روغن مالی ضروری کارگران در خارج وجود دارد, پانچ, ساعت برای زنده نگه داشتن ما به عنوان قهرمانان به جای غیر مبتنی بر رضایت طرفین شهدا پس ما باید انتظار بیش از صد متخصصان پزشکی که کاهش یافته است مراقبت از بیماران خود را با آلوده دشمن به افتخار مانند.

در طول جنگ ویتنام وجود دارد اختصاص داده شده و موذی تبلیغات انتخاباتی اتفاق می افتد. محافظه کاران نیش زده با افزایش شکست در منطقه خوشحال بودند به رنگ اعتراضات از سمت چپ به عنوان تلاشی برای تضعیف جنگ و نابود کردن زندگی به سبک آمریکایی. این کار بیش از حد. در این روز این ایده که هیپی تف بر بازگشت سربازان باقی مانده است پایدار محافظه کار اسطوره و اثبات چپ را نفرت از نیروهای با وجود این واقعیت است که تقریبا وجود ندارد و شواهد هر چیزی مانند آن تا کنون رخ داده است.

در حال حاضر ما در حال زندگی در یک ایدئولوژیک تضعیف از آنچه ما اصرار خواستار یک جنگ است. توده جناح راست تظاهرات مربوط به راست گرایان مانند افتخار پسران ساخته شده اخبار هفته گذشته بیشتر به عنوان آنها ادعا کرد که دولت موظف پیشگیرانه سفارشات بودند استبدادی حملات خود به آزادی است. که شمارش سیل اخیر از جناح راست تروریست ها با هدف قرار دادن بیمارستان ها مانند اتفاق افتاده در میسوری و لس آنجلس. این مردم هستند egged در جناح راست, رسانه, حوزه, که باید با میل و رغبت گسترش اطلاعات غلط و قاب انتقاد از رئیس جمهور تهمت پاسخ به یک حمله سیاسی به جای چیزی امکان مرگ و میر هزاران نفر از آمریکایی ها است.

این افراد تبدیل به الگوی رفتاری پایدار که هیپی, جق زدن بود ؟ می شود آنها را به عنوان قاب ابدی لکه دار کردن در یک طرف طیف سیاسی آن را به عنوان اعتراض در یک جنگ که به کشته شدن بسیاری از آمریکایی ها بیشتر از این بود ؟

من نمی دانم, اما آن را باید. همه از این زمان وحشتناک باید به یاد داشته باشیم. دیوار باید محاط با نام مرده. مجسمه از پزشکان و پرستاران باید ساخته شود. سرویس اقتصاد کارگران که نگه داشته اند همه ما زنده از طریق این ظروف سرباز یا مسافر باید دریافت همه چیز از G. I لایحه کالج سن به مراقبت های پزشکی رایگان فقط به عنوان سربازان انجام دهد. چگونه در مورد برخی از مدال است ؟ چرا اگر ما به قاب این را به عنوان یک جنگ است ؟

ما باید به یاد داشته باشید این به این دلیل آن را دوباره اتفاق می افتد و بدن تعداد را مطابقت جبهه و سپس به عنوان به خوبی. ما آن را مدیون مردم ما را ایستاده بین ما و مرگ به گیاه کاری سخت و بتن در این زمینه چیزی است که نمی توان به راحتی نادیده گرفته به طوری که ما مجبور هستیم از خودمان بپرسیم که اگر ما در حال انجام به اندازه کافی برای آینده شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

آموزش سئو