ما با پوشیدن یک ماسک صورت: این است که چرا

نظر

توجه داشته باشید برای خوانندگان ما: خواسته ما اعضای ما در دو Facebook Coronavirus گروه های که در آن آنها ایستاده بود در مورد این مسئله از پوشیدن یک ماسک صورت. اینها برخی از بیش از 100 نظرات در مورد دلیل که چرا آنها با پوشیدن ماسک:

جنس زنبق و سوسن کروگر: i’m an “A” ماسک صورت با شروع در اوایل ماه مارس و یک چهره سپر از اواسط ماه مارس. من آن را انجام دهید برای محافظت از دیگران در مورد من حامل و یا بدون علامت است. من نمی خواهم که حتی تعجب می کنم که آیا من باعث شد شخص دیگری و یا کسی که با آنها در تماس به رنج می برند و یا بدتر, مرگ وحشتناک مرگ به دلیل تنبلی و یا خودخواهی.

جنیفر ماری: A. من وحشتناک آلرژی و عطسه کردن مانند دیوانه. من به عنوان خوانده شده که 40 درصد از انتقال رخ می دهد قبل از این که فرد هر گونه علائم. من عطسه به من ماسک برای خود بهره مند شوند. شما در حال خوش آمدید.

مارگارت بیکر: یک امن ترین راه برای فروشگاه

Donnalee Helhoski: یک نه برای محافظت از خودم اما برای محافظت از دیگران

ران Govoni: من پوشیدن یک ماسک و نه آزار و اذیت کسی را نمی کند. آن کسب و کار من.

آفتابی Lubner: به دلیل Dr Fauci به من گفت. من حفاظت از همه — از آنجا که آن را درست انجام دهید.

کتی خاکستری: من پوشیدن ماسک برای محافظت از دیگران در صورتی که من این بیماری مخوف و آن را نمی دانم. من فصل یک هم دانستن دیگران در اطراف من بیمار هستند و آنها این را نمی دانند.

پوشیدن ماسک بهترین چیزی که من می دانم برای انجام در این زمان برای محافظت از خودم و عزیزان من و هر کس دیگری و عزیزان خود. آن است که ساده است.

Tania Duszynski: من پوشیدن ماسک برای کمک به دیگران آن را در مورد من

کتی Riordan: A. چرا که آن را درست انجام دهید و یک ابزار مهم در مبارزه با گسترش ویروس. در تجربه من اکثر افرادی که ب به نظر می رسد به درستی درک هدف و یا منافع و یا استدلال علمی.

Cheryl تپه بروک: من یک من فکر می کنم آن است که یک درخواست برای مردم به احساس اعتماد به نفس زمانی که آنها هستند.

مشخصات دیگر: در اینجا چیزی است که غیر ماسک استفاده کنندگان تا به حال به می گویند

تاریخ گفتگو:

فورت مایرز/اسکودوی کیپ مرجان Coronavirus Facebook, گروه

ناپل/مارکو جزیره Coronavirus Facebook, گروه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net