‘ما می دانیم که آنها در اینجا امن’: خانه سالمندان رهبران در مبارزه خود را برای حفاظت از ساکنان از coronavirus

رهبر سولاریس زندگی ارشد شمال ناپل می گوید اعضای هیات انجام می دهند همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از coronavirus از نفوذ در خانه سالمندان است.

خارج و بازدید کنندگان به جز کسانی که تلقی ضروری مجاز در داخل مرکز.

کارکنان نمایش هستند و باید خود را به درجه حرارت گرفته شده و هر روز قبل از شروع کار.

دستياران علائم حیاتی و اکسیژن می شوند و هر تغییر به عنوان اعضای هیات به دنبال هر مدرکی که شرایط تغییر کرده است. آنها قرار داده ایم kibosh در تمام گروه بزرگی کرده است.

بیشتر: بیماری همه گیر کوروناویروس اسپرز جنگ بر سر پول و قدرت و ایمنی در فلوریدا خانه های پرستاری

اما حتی اگر هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس آلوده جنوب غربی فلوریدا خانه سالمندان — یا بسیاری از دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در فلوریدا — جنیفر Iavarone تسهیلات مدیر گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد که آن را نمی خواهد.

پذیرش آن دشوار بود.

“در ابتدا احساس ما بود, اگر آن را می آید به مرکز ما شکست خورده ما ساکنان نوعی” Iavarone گفت. “ما واقعا به حال به مرحله و درک کنند که لزوما این چنین نیست.

“از آنجا که بیماران در آینده از بیمارستان و یا کارکنان که ممکن است حامل ویروس هستند و هنوز هم بدون علامت, ما تا به حال به تغییر تفکر ما می گویند ‘من نمی ممکن است قادر به جلوگیری از این ویروس از آمدن به امکانات, اما من می توانید مطمئن شوید که مدیریت آن را اگر آن را ندارد.”

بیشتر: چه coronavirus را به بدن شما ؟ همه چیز به دانستن در مورد روند عفونت

فلوریدا خانه سالمندان موارد انفجار

با وجود کارکنان تلاش برای نگه داشتن این ویروس در خلیج COVID-19 موارد به سرعت در حال افزایش در فلوریدا تسهیلات مراقبت دراز مدت. وجود حدود 700 خانه های پرستاری و بیش از 3000 به کمک امکانات زندگی در فلوریدا با حدود 155,000 ساکنان فلوریدا مراقبت های بهداشتی انجمن مراقبت دراز مدت صنعت ،

چرا که ساکنان خانه سالمندان هستند و اکثریت افراد مسن و معلول و از آنجا که آنها اغلب جدی و اساسی شرایط پزشکی و زندگی در محله های آنها “در بالاترین خطر توسط COVID-19” با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

ادامه مطلب: حداقل 2,300 خانه های پرستاری coronavirus موارد – و این واقعیت است که به احتمال زیاد خیلی بدتر

از صبح روز جمعه دولت گزارش 1,515 شناخته شده COVID-19 نفر در 53 شهرستان در دراز مدت مراقبت از امکانات که شامل خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک. شده اند وجود دارد موارد مثبت در کمتر از 100 فلوریدا خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک با توجه به فلوریدا مراقبت های بهداشتی بیانیه انجمن در روز پنج شنبه.

مقامات دولتی حاضر به نام این امکانات با استناد به نگرانی های حریم خصوصی اما رسانه های خبری را شناسایی کرده اند برخی از آنها.

در فورت Lauderdale حداقل 20 ساکنان دهلیز بید چوب تسهیلات زندگی کمک آزمایش مثبت برای این ویروس و هفت فوت کرده اند با توجه به اخبار محلی حساب.

در Pinellas County حدود 30 بیماران و کارکنان در میدان آزادی سمینول پرستاری غرفه شده اند آلوده تمپا بی تایمز گزارش داد.

یک جکسون خبرنگار تلویزیون برای اولین بار بود که به گزارش 51 ساکنان و اعضای هیات آلوده شده اند در یک شیوع در Suwannee بهداشت و درمان و توانبخشی در لایو اوک در نزدیکی مرز گرجستان.

Iavarone های ذغال سنگ شهرستان در خانه سالمندان مدیر گفت: تجربه خود را در تلاش برای متوقف کردن ویروس از ورود خود تسهیلات داده است دیدگاه او در خانه است که تا به حال مثبت coronavirus آزمون.

“وقتی که من شنیدن داستان از امکانات است که باید COVID در آن من نگاه نکنید … که تسهیلات منفی,” او گفت:. “از آنجا که من می دانم باور من آنها را به انجام همه چیز آنها می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آن است.”

Iavarone می داند او ساکنان “کاملا در معرض خطر” از این ویروس به دلیل سن و شرایط پزشکی اما او با اعتماد به نفس است که کارکنان خود را در حال انجام همه چیز را راست به حفاظت از آنها.

“ما می دانیم که آنها بی خطر هستند در اینجا” Iavarone گفت. “ما می دانیم که آنها در معرض بودن به کسی بی ارزش.”

خانه های سالمندان هستند ‘صمیمی کسب و کار’

سولاریس زندگی ارشد شمال ناپل را ممنوع کرده است تحویل در داخل ساختمان Iavarone گفت. اعضای خانواده که می خواهند به دیدار هم می توانید ترتیب Facetime و یا اسکایپ تماس بگیرید و یا می تواند به توقف در فرد و صحبت کردن با یک دوست خود را در تلفن همراه در حالی که باقی مانده در خارج در طرف دیگر از یک تصویر بزرگ ،

“خانواده شده اند تا سپاسگزار. آنها می خواهند برای دیدن عزیزان خود را نه از طریق یک صفحه نمایش,” او گفت:.

در باغ رودخانه ارشد خدمات در جکسون ویل مدیر عامل مارتین Goetz گفت: بسته های تحویل داده شده به دانشگاه ها در سمت چپ گارد دروازه. وجود دارد در خارج از بازدید کنندگان به دانشگاه که شامل یک خانه سالمندان در کوتاه مدت مرکز توانبخشی و ارشد مستقل واحد زندگی می کنند.

“محل است مانند یک شبح شهر” گوتز گفت.

خانه های پرستاری در سراسر کشور به دنبال راه های مختلفی برای نگه داشتن ساکنان مشغول گفت کریستن نزدیک فلوریدا مراقبت های بهداشتی سخنگوی انجمن.

به دلیل فعالیت های گروه شده اند محدود اعضای انجمن تا به حال به تغییر چیزهایی مانند یکنوع بازی شبیه لوتو است که آنها می توانند با هر کس خود نشسته درب ناپ گفت. به جای جمع آوری در یک اتاق برای یک عملکرد کارکنان که ابزار بازی و یا آواز خواندن سفر راهروها و انجام است.

یک چالش برای خانه های سالمندان, نزدیک, گفت, این است که قوانین می تواند متفاوت باشد توسط شهرستان.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: نیوجرسی خانه سالمندان که در آن بدن موجود در ‘موقت مرکز’ سابقه استنادهای

“در Broward County, محلی, وزارت بهداشت است که نیاز به امکانات برای نگه داشتن ساکنان در اتاق با درب بسته در تمام دوران” نپ گفت. “چه می شود اگر آنها در حال سقوط خطر است؟”

و برخی از شهرستان ها نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک, چیزی است که می تواند اشتباه بترساند و یا تحریک یک فرد مبتلا به زوال عقل, او گفت:.

سولاریس زندگی ارشد شمال ناپل را متوقف کرده است و همه گروه بزرگی از فعالیت های. در عوض آنها در حال انجام کوچک تر فعالیت های گروه — یکنوع بازی شبیه لوتو, نقاشی, هنر و صنایع دستی در اتاق بزرگتر با بیش از 10 نفر Iavarone گفت. آنها در حال انجام “اتاق به اتاق یخ کرم اجتماعی” و در آوردن قهوه چرخ دستی با رفتار Iavarone گفت.

“ما فقط به حال برای تبدیل شدن به یک کمی خلاق در نحوه ارائه نه تنها برای سلامت جسمی خود را, اما بدیهی است که برای سلامت اجتماعی و معنوی سلامت,” او گفت:.

در رودخانه باغ در جکسون ویل عید فصح Seder تا به حال صندلی های قرار داده شده در اطراف میزهای شش فوت از هم جدا و گروه های کوچک جمع آوری شده برای پخش از خدمات عید پاک. هیچ کس اجازه بازدید کنندگان اگر چه Goetz گفت: آنها ساخته شده یک زن و شوهر از موارد استثنا که ساکن در آسایشگاه.

“ما اجازه یک از اعضای خانواده در زیر یک دلسوز چشم پوشی. وجود دارد یک کمک هزینه برای آن” گوتز گفت. اما آنها تا به حال به ماندن در اتاق با یک دوست خود را و رفتن در هر نقطه دیگری در مرکز.

اما چیزهایی وجود دارد که آنها کاملا نمی, حتی زمانی که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان می گوید آنها باید مانند جدا کردن ساکنان در اتاق خود را. “آنها حتی نمی که در زندان” گوتز گفت.

“خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک صمیمی هستند کسب و کار” گوتز گفت. “اجتماعی فاصله یک ترکیب متناقض است.”

خطرات باقی بماند با وجود تلاش های

این مردم آمدن و رفتن از این امکانات — کارمندانی که به خانه در شب به خانواده خود و ساکنان در انتقال از بیمارستان — که در حال حاضر دو تا از بزرگترین “خطر” برای انتقال ویروس Iavarone گفت.

از سه شنبه سولاریس زندگی ارشد شمال ناپل تا به حال 84 نفر بین خود پرستاری ماهر و زندگی کمک واحد و Iavarone گفت: او در حدود 120 کارکنان.

ساکنان جدید و ساکنان آینده از بیمارستان را به ماندن در یک فضای جداگانه برای 14 روز به مطمئن شوید که آنها نمی آلوده کلی جمعیت Iavarone گفت. کارمندانی که ارتباط برقرار کردن با آنها را ملزم به پوشیدن ماسک صورت, سپر, دستکش پزشکی و لباس.

بیشتر خانه های سالمندان در نظر گرفتن بیماران بیمارستان? تصمیم سختی با کروناویروس

همه کارکنان ملزم به پوشیدن پارچه ماسک در طول شیفت Iavarone گفت.

قبل از هر شیفت کارکنان خود را دریافت درجه حرارت گرفته شده و آنها در حال نمایش از جمله خواسته اگر آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 شده است و یا در تماس با کسی که.

“هر روز. هر shift,” او گفت:.

او گفت: کارکنان دانستن نقش مهم آنها در بازی نگه داشتن شهروندان سالم که بدان معنی است که آنها باید به سالم بیش از حد.

“آنها می دانند که آنها ساعت ها در پایان روز کار خود را تمام نشده است,” Iavarone گفت.

به محدودیت امکان معرفی coronavirus به رودخانه باغ Goetz گفت: آنها متوقف پذیرش در کوتاه مدت ماهر توانبخشی بیماران مبتلا به صفحه اصلی. آن دسته از بیماران که مراقبت و خدمات معمولا پرداخت شده توسط مدیکر تولید پول بیشتر برای پرستاری ماهر امکانات مانند رودخانه باغ.

“در حال حاضر 25 تخت خالی و شاید بیشتر” گوتز گفت. “ما در حال سوختن از طریق $13,000 یک روز و برای که ما نقشه کشی در ذخایر.”

سرخوردگی با عدم تست

پس از سولاریس زندگی ارشد شمال ناپل نشده بود و توانایی برای تست هر ساکن برای COVID-19 آنها به جای نظارت بر ساکنان’ علائم حیاتی و درصد اشباع اکسيژن در هر شیفت.

“ما اعتقاد داریم که ما در یک موقعیت خوب به اطلاع هر لحظه تغییرات در شرایط خود را بسیار به سرعت به طوری که ما می دانیم که اگر کسی شروع به گرفتن هر نوع بیماری” Iavarone گفت.

بیشتر: نمایندگان مجلس با پیشنهاد سنگین تری پرستاری بازرسی الزامات اما هنوز هم به دنبال راه گریز بیشتر برای رگولاتور

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis این هفته اعلام کرد دولت بود پله تا تست در خانه های سالمندان. او گفت: چهار نفر تیم پزشکی کمک فلوریدا گارد ملی را صادر COVID-19 آزمون برای “همه افراد حاضر در هر یک از تسهیلات هر دو کارکنان و ساکنان است.”

Iavarone گفت: او نا امید شده توسط عدم وجود تست. در حالت ایده آل او گفت: هر ساکن خواهد بود آزمایش قبل از در آمدن از بیمارستان اما “است که رخ داده است به احتمال زیاد با توجه به محدود تست توانایی دارد که در بیمارستان است.”

“به عنوان کسی که با این نسخهها کار در مراقبت دراز مدت ما فقط می خواهم به سعی کنید پیش از این” Iavarone گفت. “من فکر می کنم که قادر به آزمایش کلیدی برای ما جلوتر از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر