اولین نشانه های عادی در حال بازگشت به جنوب غربی فلوریدا.

برخی از سواحل و پارک های بالا و پایین ساحل ما شروع به بازگشایی شده است. سیاستمداران خود را ادامه خواهد داد “بازگشایی شد.” رستوران ها آغاز خواهد شد محدود reopenings به زودی.

اما در اینجا گرفتن: این تنها یادآوری از چه چیزهایی استفاده می شود. ما باید به بازتعریف چه عادی حتی است چرا که حتی به عنوان ما بازگشت به نزدیک ترین نسخه از آنچه که ما استفاده می شود به همه چیز جبران ناشدنی خواهد شد تغییر کرده است.

خبر خوب: Lani کای زن و شوهر باعث می شود پیتزا برای پاسخ اول ناپل آشپز اهدا 300 وعده های غذایی

از هفته گذشته: چراغ و دوربین و جامعه عمل تنظیم صحنه

این است که دیگر یک جهان که در آن coronavirus همه گیر وجود ندارد. این بخشی از زندگی ما و حتی به عنوان ما را گام به گام به سوی یک واقعیت قابل تشخیص تر از این ما هنوز هم محدود می شود محدودیت های همه گیر مستلزم. ما می توانید به ساحل بروید اما در گروه های بزرگتر از 10. ما هنوز هم می تواند پیدا کردن ما مواد غذایی در فروشگاه اما ما باید با پوشیدن ماسک. ما می توانید شروع به رفتن به رستوران ها دوباره اما در اندازه کوچکتر تقسيم شدند.

این ستون تبدیل شده است چیزی از درمان به نوشتن. چرا که حتی به عنوان دنیای ما در حال طرح میتوانست بسیاری از مردم خوش قلب در جامعه ما باید نگاه کرد که تغییر در چشم و به مبارزه طلبیده پیچک از ترس خود را در ساده پایه و اساس که دیگر مردم نیاز به کمک و رفتن آنها به ارائه آن است.

در سال آینده تعریف ما از “عادی” می تواند تغییر بارها. ما نمی دانیم تا زمانی که آن اتفاق می افتد.

تا آن زمان ما انجام آنچه ما می توانیم.

نقاب دوستان متحد

Cris Ryker جینی فاورو و زن سبک و جلف Sachs مطرح کرده اند بیش از $4,500 در سه هفته آنها ساخته شده ایم ماسک.

سه نفر از کسانی که زندگی در ناپل شده است دوخت و فروش ماسک برای جمع آوری پول برای Harry Chapin بانک مواد غذایی. آنها ساخته شده حدود 500 ماسک تا کنون و آنها شروع در $10 به صورت یک پارچه و صعود به 15 دلار و برای دوزی ماسک.

“این بانک مواد غذایی است که جلب توجه مردم” گفت: Ryker.

فاورو می کند بسیاری از دوخت و گفت: Ryker و کار می کنند در اتاق کار. بسیاری از مواد در اصل آمد از فاورو شخصی خود عرضه اما Sachs — که در هیئت محله بهداشت درمانگاه — رسیده به جی پارچه & اثاثه یا لوازم داخلی که اهدا پارچه به علت خود.

یکی از نقاب دوستان ماسک طول می کشد با الهام از عنوان یک 2015 mixtape توسط دریک “اگر شما در حال خواندن این, آن را خیلی دیر است.” آنها خود را چرخش در آن جهان وسیع در سراسر جبهه از یکی از ماسک های خود: “اگر شما در حال خواندن این, شما بیش از حد نزدیک است.”

سه بانوان تحت نام “نقاب دوستان از بانک مواد غذایی.” آنها به دنبال یک مالیات write-off, Ryker گفت: بنابراین کسی که می نویسد: در یک بررسی به طور مستقیم به بانک مواد غذایی و دیگر کمکهای نقدی ساخته شده. برخی از مردم او گفت: باید خریداری سه ماسک و پرداخت 100 دلار فقط به طوری که آنها خواهد باید پول بیشتری برای اهدای.

“ما بسیار ثروتمند جامعه است که بسیار بشردوستانه,” Ryker گفت. “ناپل مردم آن را مانند آنها نمی توانید صبر کنید به پول و کمک کند.”

با توجه به Ryker غذا بانک قادر خواهد بود به خرید بیش از 6000 وعده های غذایی — یک شماره است که تنها همچنان به صعود به عنوان نقاب دوستان همچنان به جمع آوری پول.

Ryker را تشویق می کند کسانی که علاقه مند در خرید ماسک برای رسیدن به او از طریق تلفن (239-571-1819 ) و یا ایمیل (crisryker@aol.com).

شگفتی شیرین

چهار صد کمی شگفتی به معنای یک شگفتی بزرگ برای ساکنان در کارلایل ناپل.

طلایی مراقبت ترجیح مراقبت و مزارع آمریکا همکاری برای اهدای 400 گیاهان گلدانی به ساکنان و کارکنان ارشد جامعه زندگی.

مری بث باکستر, مزه مدیر و دستیار مدیر اجرایی در کارلایل ناپل گفت: برخی از ساکنان ساکت شدند.

“(گرفتن) گل به نظر من مثل شادی” باکستر گفت. “این احساسی است. این یک تقویت کننده خلق و خو.”

دریافت این گیاهان بیش از حد یک یادآوری است که همه در این با هم.

“وجود دارد یک نور در پایان” باکستر گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می تواند احتمالا برای ما ساکنان و کارکنان است.”

عایق کارگران

این مطلب می آید از ما breaking news, ویرایشگر, Stacey هنسون:

پس از تماشای مردم او می دانست که کار در NCH مرکز شهر بدون ماسک, عایق, نصب روبن رویز می دانست که او نیاز به کمک.

صاحب عایق ایده آل او اهدا مجموع 240 N95 ماسک برای کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

دختر خود را سینتیا رویز Sosa, با این نسخهها کار در یک کلینیک مراقبت های اولیه متصل به بیمارستان و مادرش در بیمارستان است.

“وجود دارد واقعا یک کمبود” Sosa گفت که به ذکر برخی از کارگران متوسل به پوشیدن bandanas.

رویز متعلق به عایق ایده آل برای 20 سال گذشته است که نصب عایق در خانه و کسب و کار در سراسر جنوب غربی فلوریدا.

حیوان خانگی آشپزخانه

کیپ کرال تکنولوژی می خواهد به مطمئن شوید که حیوانات خانگی نمی گرسنه.

به همین دلیل است که هر روز بین 11:30 صبح و 1:30 بعد از ظهر تا 7 مه مدرسه پذیرش مواد غذایی حیوان خانگی کمک های مالی خود را برای حیوان خانگی آشپزخانه پروژه. کمک های مالی می تواند کاهش یافته منظقه در مدرسه خواهد شد و بررسی قبل از آنها توزیع شده است.

چارلی, نخود, مدیر کیپ کرال دانشکده فنی گفت: در انتشار اخبار است که تمرکز زیادی قرار داده شده است در مراقبت از حیوانات خانگی در وضعیت فعلی.

“ما دامپزشکی کمک برنامه فراهم می کند و نیاز به مراقبت بسیاری از حیوانات خانگی در حال حاضر که ما فکر کردیم که این پروژه خواهد بود یکی دیگر از فرصت های بزرگ برای کمک به” نخود گفت.

مواد غذایی حیوان خانگی توزیع خواهد شد به صاحبان حیوان خانگی نیاز روز جمعه, مه 8, بین 10 صبح و 2 بعد از ظهر کسانی که نیاز به پشتیبانی می توانید به اسکودوی کیپ مرجان تکنولوژی در 360 سانتا باربارا بلوار. N. کیپ مرجان در آن زمان دوره خواهد بود و با کمک اعضای دامپزشکی کمک برنامه.

کیپ کرال Tech نیز پذیرش کمک های مالی برای خرید مواد غذایی برای توزیع و آمازون لیست خواسته است که ایجاد شده و همچنین. اطلاعات بیشتر در دسترس است capecoraltech.edu.

موضوعات دیگر

جنوب غربی فلوریدا Winn-Dixie فروشگاه در حال همکاری با سازمان های غیر انتفاعی روشن تر گزش به ارائه 1,100 خانواده در روشن تر گزش برنامه با چهار $25 تولید کوپن به Winn-Dixie.

خبد ناپل قبول سفارشات برای تازه, در خانه, Challah و یک کاسه سوپ مرغ برای جشن شبات. ارائه شده به صورت رایگان برای کسانی که دستور غذا وانت برای جمعه برنامه ریزی شده 4-5 بعد از ظهر و خواهد بود را به اتومبیل از کسانی که دستور داد.

آفتاب Ace سخت افزار همکاری با NCH به ارائه بسته های مراقبتی به همه 5,000 کارکنان NCH با توجه به انتشار اخبار. آفتاب آس امن 10,000 رول کاغذ توالت از 5000 بطری سبز Ox مواد ضد عفونی کننده پاک کننده و Lipman مزارع خانوادگی ارائه محصولات تازه. یکی دیگر از بسته مراقبت برنامه ریزی شده است و آفتاب آس نیز کمک امن N95 ماسک ضد باکتری صابون ضد عفونی کننده دست و لوازم دیگر.

فلوریدا در جنوب غربی دولت قرض داده سه هواکش به لی سلامت دو Vapotherm واحد به NCH مطرح شده و بیش از 2000 دلار برای خرید ناهار برای کارگران بیمارستان در ذغال سنگ لی و شارلوت در میان شهرستانهای دیگر تلاش.

دو ناپل اول فلوریدا یکپارچگی بانک محل خدمت خواهد کرد به عنوان اضافی نعمت در یک کوله پشتی SWFL مکان های توزیع خواهد شد که توزیع 200 بسته بندی وعده های غذایی در روزهای جمعه از 12-4 بعد از ظهر به این شرح است بانک 10000 $کمک مالی به خوراک از 500 بیشتر کودکان در سراسر ذغال سنگ شهرستان است.

Delasol یک شمال ناپل جامعه پاسخ داده به عنوان یک جامعه برای سازماندهی یک ماسک صورت دوخت تلاش یک درایو مواد غذایی, تازه, غذا و تولید تحویل و استرس-تسکین فعالیت های مجازی باشگاه کتاب, پنهان کردن سنگ و گچ پیاده رو جنگ

منطقه ناپل Board of Realtors همکاری با ایالات متحده قند و Duda تازه مزارع به ارائه 500 جعبه ذرت به ذغال سنگ شهرستان که سازمان تامین وعده های غذایی به ساکنان نیازمند است.

Three60 بازار آماده, سالم, قبل از طبخ وعده های غذایی برای توزیع 316 افراد و یا خانواده از طریق دو خیریه کاتولیک در شهرستان است. وعده های غذایی توزیع شد دوشنبه در Judy سالیوان منابع مرکز و گوادلوپ خدمات اجتماعی.

در حالی که ناپل سواری درمانی مرکز بسته شده به بازدید کنندگان از مارس 13, مارس 29 مشخص شده یک مناسبت ویژه ای برای شرکت کنندگان در برنامه خانواده ها و داوطلبان. مرکز میزبانی پردیس درایو-از طریق رژه برای دیدن پردیس و درمان اسب. این مرکز همچنین دریافت $50,000 تطبیق هدیه چالش از ویرجینیا B. Toulmin بنیاد که مطابقت با هر دلار از اهداکنندگان دریافت قبل از اکتبر. 31.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im