همه ما نیاز به بازی بخشی از ما را به اطمینان حاصل شود که ما ایجاد آلودگی کمتر: Randeep Hooda

یکctor Randeep Hooda امید مردم راه اندازی مجدد خواهد شد مسئولانه پس از Covid-19 مستند و احساس می کند هر کس یک بخش برای بازی در ساخت این سیاره سالم است.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

Randeep بخشی از یک کمپین به نام “راه اندازی مجدد مسئولانه’ که در مورد او گفت: “این کمپین این است که نزدیک به قلب من به عنوان ما در حال درخواست از مردم برای گرفتن تعهد بدون نتیجه خاص. این کمپین با هدف الهام بخشیدن به مردم را به گام است که می تواند به راحتی اضافه شده به روال زندگی روزانه خود را در یک متفکر راه است. زیرا اگر هر کس چیزهای کوچک سمت راست و سپس به طور کلی تاثیر بر محیط زیست خواهد بود.”

Randeep Hooda: We all need to play our part to ensure a healthy planet
Randeep است که ترغیب مردم به خروج این مستند به شیوه ای مسئولانه. Wikimedia Commons

“همه ما نیاز به, و من نمی توانم این تاکید به اندازه کافی بازی بخشی از ما را به اطمینان حاصل شود که ما ایجاد آلودگی کمتر برای اطمینان از کیفیت بهتر هوا و آب. مهم مشاهده همه ما نیاز به این است که انسان هستند و نه مرکز جهان است. ما یک بخشی از آن را همراه با گیاهان و جانوران است. اگر همه ما فقط احترام به این واقعیت و با زندگی من مطمئن هستم که فردا بهتر خواهد بود” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: من احساس می کنم مثل یک 12 ساله بر روی یک دوچرخه: Dia Mirza

از طریق کشف هند کمپین Randeep است که ترغیب مردم به خروج این مستند به شیوه ای مسئولانه. کمپین تصویری را نشان می دهد Randeep مصرف در زندگی روزمره و از جمله اقدامات مانند قرار دادن آب برای پرندگان دوچرخه سواری و مراقبت از حیوان خانگی خود را در حالی که باز کردن در مورد تاثیر است که عمل انسان تا به حال در محیط زیست است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im