با احتیاط از خارج از شهر جمعیت هجوم آوردند به ذغال سنگ شهرستان سواحل بالقوه ساخت اجتماعی فاصله دشوار است و احتمالا گسترش گسترش coronavirus شهرستان رهبران در سه شنبه محدود دسترسی به ساحل در تعطیلات آخر هفته.

کمیسیون رای دادند 4-1 به سواحل شهرستان باز تنها از 7 تا 11 صبح و 5 بعد از ظهر تا غروب در روزهای شنبه و یکشنبه. شهرستان پارکینگ و تعداد زیادی در سواحل نیز تنها اجازه می دهد تا وسایل نقلیه با شهرستان یا شهرستان پارکینگ ساحل برچسب در تعطیلات آخر هفته. که شامل روز یادبود.

ناپل بازگشایی با محدودیت ها: ناپل رای به بازگشایی سواحل — دوباره — با برخی از محدودیت ها

کمیسر لایحه McDaniel رای دادند در برابر محدودیت خواستار آن را “دولت نفس بیش از حد” اما دیگران در افتا توافق کردند که چیزی نیاز به انجام برای منصرف کردن امواج از خارج از شهرستان بازدید کنندگان از رفتن به ذغال سنگ در سواحل است.

“در حال حاضر زمان برای محتاطانه گفت:” کمیسر اندی Solis که منطقه شامل برخی از شهرستان محبوب ترین سواحل است. بسته بندی سواحل او گفت: پرواز در صورت از توصیه های کارشناسان.

“این همان چیزی است که همه کارشناسان می گویند ما نباید انجام شود” Solis گفت که کمیسر پنی تیلور به او نشان داد یک عکس از او گرفته بود شنبه از ساحل شلوغ در ناپل اسکله.

تقسیم کمیسیون دو هفته پیش بود رای به بازگشایی شهرستان سواحل و هر دو تیلور و Solis رای دادند در برابر انجام این کار است. شهرستان سواحل بازگشایی در 30 آوریل و شهرستان گفت: کارکنان این گذشته شنبه آنها را دیدم جمعیت گله به ذغال سنگ سواحل در تعداد غیر منتظره ای بالا.

“این شنبه گذشته بود و دیگر هیچ” استیو Carnell سر گروه برای بخش عمومی با بخش خدمات گفت: در کمیسیون. “ما تا به حال ترافیک بالا در همه مکان های ما است.”

پابرهنه ساحل و Vanderbilt ساحل بوده است شهرستان “داغترین نقاط” پس از بازگشایی سواحل Carnell گفت. در Vanderbilt, ساحل, گاراژ بود بسته چهار بار از جمله در 4 p. m. به دلیل آن پر بود.

“و غیر معمول…,” او گفت:, و اضافه کرد که به طور معمول حتی در اوج تعطیلات آخر هفته معمولا 4 p. m. ترافیک کاهش است. “این شدید که در روز شنبه.”

هنوز Carnell گفت: اجتماعی فاصله بود “قابل کنترل است.”

“در حالی که ما تا به حال بسیار شلوغ و شلوغ آخر هفته در روز شنبه آن را در یک کلمه: کنترل,” او گفت:. “ما احساس می کنیم به نقطه ای که در آن ما تا به حال به هر ساحل.”

گذشته پوشش: Beachgoers لذت بردن از بازگشت به ذغال سنگ ناپل سواحل پس از coronavirus بسته شدن

جزئیات: شهر ناپل اجازه می دهد مجوز موقت برای فضای خرده فروشی و رستوران و صندلی

McDaniel گفت: سواحل باید به سمت چپ به تنهایی و شهرستان باید بماند.

“من معتقدم که این دولت نفس بیش از حد” او گفت:. “من باور نمی کنم که نیاز وجود دارد برای محدودیت. من معتقدم که ما باید به اندازه کافی امکانات بهداشتی برای مراقبت از ما ساکنان. و من باور دارم که دارایی است که ما باید در محل قرار داده برای تنظیم چیزی است که در واقع رفتن به عنوان بهترین که ما می توانیم در حال کافی است.”

Solis اما با اشاره به نیاز به اقدامات صورت گرفته توسط بسیاری دیگر از استان ها و شهرداری ها در سراسر کشور برای ایجاد یک عامل بازدارنده برای حفظ مردم از ویروس نقاط داغ مانند Broward و میامی-Dade شهرستان از رفتن به سواحل دیگر چون خود به خود بسته می شوند.

“ما می دانیم که آنها در حال انجام آن است.” “کمیسر McDaniel ذکر آن در قایق ما رمپ. آنها در حال تخلیه قایق های خود را بیش از اینجا به قایقرانی است. ما می دانیم که آن را به اتفاق می افتد. بنابراین به بی اعتنایی است که من فکر می کنم غیر مسئولانه خواهد بود.”

شهرستان مدیر لئو Ochs گفت: Collier ساکنان می تواند در حال حاضر پارکینگ ساحل برچسب در جمع آوری مالیات را در دولت اصلی مرکز پردیس در فرودگاه کشیدن جاده و ایالات متحده 41 شرق و در جمع آوری مالیات دفتر واقع در شمال ذغال سنگ مرکز دولت در فرودگاه کشیدن جاده ها و شکوفه پرتقال درایو.

شهرستان اقدامات آینه به برخی از درجه محدودیت قرار داده و در محل توسط ناپل اعضای شورای اوایل این هفته پس از این شهر دیدم جمعیت زیادی سر به سواحل آن در روز شنبه.

ناپل سواحل خواهد شد که همان کوتاه ساعت در تعطیلات آخر هفته که county سواحل خواهد شد. این ساعت های آخر هفته را گسترش و به روز یادبود هم برای هر دو شهر و شهرستان سواحل است. در طول هفته سواحل باز طلوع آفتاب تا غروب آفتاب است.

رهبران شهر رفت و یک قدم بیشتر و همچنین ممنوع کولر و چادر در سواحل آن. صندلی را می توان در این شب به تماشای غروب آفتاب.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de