“من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد: کودکان و نوجوانان در حال رفتن به مدرسه مارس 4,” شهردار والش گفت: امروز.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل سالن شهرستان, او گفت که او را حتی با اعتماد به نفس است که مدرسه سر گرفته خواهد شد و در همه قبل از سقوط بعدی – و هنگامی که آن را دوباره باز می شود و سپس آن را به احتمال زیاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت از آن قبل از coronavirus – و بنابراین به احتمال زیاد رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

والش پیشتر گفته تصمیم نهایی در مورد چه باید بکنید در مورد مدارس است تا به رژیم صهیونیستی است. بیکر و دولت. بیکر گفت: هفته گذشته او به احتمال زیاد اعلام تصمیم “به زودی.”

او اضافه کرد که او انتظار دارد به ادامه شهر فعلی پیشنهاد 9 بعد از ظهر حکومت نظامی در ماه مه گذشته 4 و که او و مسئولان شهرستان با توجه به اینکه برای گسترش این ساعت برای آن – و احتمالا ماسک پوشیدن اجباری است.

والش صرف مقدار زیادی از وقت خود را امروز ابراز ناامیدی و سرخوردگی. او به طور خاص افرادی که رفت و گلف در فرانکلین پارک و در جورج رایت البته در هاید پارک – و گفت: پلیس بوستون فرستاده افسران به فرانکلین پارک به سفارش برخی از گلف بازان خاموش رسما بسته ،

“این آخر هفته من از مردم,” او گفت: singling در خاص یک مرد جوان او را تماشا در تلویزیون پوزخند به عنوان او در مورد گلف. “این هیچ چیز به لبخند مورد چیزی برای افتخار در مورد” او گفت:. “این قابل توجه بود و در زمین گلف; آن را بسته است.”

والش همچنین ابراز ناامیدی در جمعیت مردم بازی فوتبال در سراسر شهر اگر چه او گفت که او نمی خواهید برای ایجاد جریمه برای اجتماعی-فاصله متخلفان, اما متعهد به نگه داشتن فرستادن پلیس به شکستن اجتماعات بزرگ. او گفت که او نمی لذت بردن از که و که پلیس آن را انجام نمی دهد برای جهنم از آن است. “ما در حال انجام آن است چرا که ما می خواهیم به نگه داشتن مردم زنده است,” او گفت:.

او همچنین ابراز تمسخر برای هر شلیک یک تفنگ که با ارسال Roxbury 10 ساله به بیمارستان اما تمام افرادی که در حزب هنگامی که تفنگ رفت و هر دو برای آنچه اتفاق افتاده است و به صورت کامل خود را بی اعتنایی اجتماعی فاصله و ماندن در خانه. تیرانداز او قول داد را گرفتار خواهد شد, در حالی که دیگران باید به یک نگاه سخت در خود و سپس در خود جوانتر و خواهر و برادر و برادرزاده ها و برادرزاده ها و پدربزرگ و مادربزرگ خود را و فکر می کنم سخت در مورد افشای آنها را به ویروس.

والش گفت که حتی اگر این مشخصات فنی مدرسه تعطیلات هفته در شهرستان است که در ادامه به اجرای آن غذا-سایت های توزیع برای بوستون بچه های مدرسه.

او افزود که از امروز شروع بوستون آغاز خواهد شد انتشار Covid-19 داده ها در کد پستی و گفت: بوستون بهداشت عمومی کمیسیون در حال حاضر دارای یک برنامه است که مردم می توانید دانلود کنید برای پیدا کردن یک در نزدیکی تست سایت.

والش شروع کنفرانس مطبوعاتی خود با بیان تسلیت برای نوا اسکوشیا می فرستد که ما یک درخت کریسمس هر کریسمس. “آنها بهترین افراد شما تا کنون ملاقات” او گفت:, و اضافه کرد که او تنها می توانید تصور کنید شوک و غم و اندوه در استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de