خارج شده و به پرده اشتراک خدمات مانند آمازون نخست

تیاو غول خرده فروشی وال مارت گزارش شده است که برنامه ریزی برای پرده های جدید سرویس اشتراک به نام Walmart+ است که ارائه مزایای مشابه به Amazon Prime.

این شرکت انتظار می رود به پرده خارج شده+ در اوایل این سال و قبل از همه گیر از خط خارج آن طرح اولیه. اما در حال حاضر بزرگترین خرده فروش در آمریکا را به راه اندازی این سرویس در تابستان امسال برای $98 در سال, اخبار سایت بورسی گزارش شده است.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

Walmart+ شامل همان روز تحویل مواد غذایی, تخفیف در خرید سوخت و بیشتر. در ضمن آمازون نخست که هزینه $119 سالانه رایگان شامل دو بعد تحویل در تعداد زیادی از موارد با برخی از محصولات حتی در دسترس در همان روز یا روز بعد.

Walmart to launch Amazon Prime like subscription service: Report
طبق گزارش آمازون به ارزش 1.5 تریلیون دلار و آمازون نخست یک دلیل بزرگ چرا. Wikimedia Commons

هر دو شرکت تلاش کرد با افزایش تقاضا برای مواد غذایی در این بیماری همه گیر به عنوان مردم شروع به وحشت خرید.

در حالی که Covid-19 وحشت-خرید کمک افزایش Walmart فروش به بالاترین رکورد در اوایل سال جاری خود را با ما e-commerce حضور است که هنوز هم تنها حدود یک هشتم اندازه آمازون.

همچنین بخوانید: Pradhan تجدید نظر به دانش آموزان هندی در خارج از کشور به بازگشت نوآوری هند

طبق گزارش آمازون به ارزش 1.5 تریلیون دلار در حالی که خارج شده است به ارزش $337 میلیارد دلار است. و آمازون نخست یک دلیل بزرگ چرا.

خارج شده است و همچنین رفتن به پرده آنلاین خانواده برنامه سرگرمی به نام اردوگاه خارج شده و در همکاری با خرده فروشی راه اندازی اردوگاه و ویدئو های آنلاین شرکت فن آوری Eko. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de