همه گیر ممکن است نگه داشته اند طرفداران و مدیران از هم جدا اما آن را متوقف کرده باتلاقی مرمت.

پس از چند دهه تاخیر به یاد ماندنی زیست محیطی پروژه در نهایت در آستانه از دنیای واقعی موفقیت اعضا در Sanibel-Captiva حفاظت بنیاد 2020 باتلاقی به روز رسانی موافقت کرد.

“جشن تاریخی پیشرفت در باتلاقی و خور مرمت” تقریبا گرد هم آورده بازیکنان کلیدی از محیط زیست سازمان های غیر انتفاعی جنوبی فلوریدا مدیریت آب منطقه و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده.

مدیر Rae ان Wessel باز پانل و ارائه به روز رسانی – به عنوان مثال تصفیه آب جزء C-43 مخزن دریافت خواهد کرد که در جریان این سقوط بود “آمدن” او گفت: “اما ما در حال حرکت رو به جلو و (آن را) یکی دیگر از کسانی که اخبار زیادی آیتم برای ما در این زمان مناسب زمانی که رهبری بودجه و پروژه ها همه با هم.” مخزن تحت ساخت و ساز در Hendry شهرستان در نزدیکی Caloosahatchee رودخانه و لی شهرستان خط.

بیشتر: مخزن پروژه شیفت تمرکز تصفيه آب و فاضلاب جزء

شرکت کنندگان به ارائه نظرات خود را در مورد چگونه به رفع پیچیده فوق العاده تغییر رودخانه چمن می رویم و آنچه که در آینده نگه می دارد.

قبل از صحبت کردن خود را قطعه مدیریت آب منطقه حاکم بر صندلی هیئت مدیره Chauncey Goss کشف و ضبط این فرصت را به اذعان Wessel بسیار زیاد سهم به باتلاقی ترمیم و آب با کیفیت در نور از بازنشستگی قریب الوقوع.

به عنوان منابع طبیعی سیاست های مدیر برای سازمان های غیر انتفاعی Sanibel-Captiva حفاظت از پایه و اساس برای 14 سال وسل شده است “با صدای بلند بیان صدای” برای زمین های باتلاقی و Caloosahatchee “و ما همیشه به او برای سیاست خوب به عنوان کارکنان و مقامات منتخب در جنوب غربی فلوریدا در تالاهاسی و دی سی” Goss گفت.

این جلسه تا به حال یک جشن تن در حالی که اذعان چگونه سخت مبارزه پیشرفت شده است.

آب منطقه مدیر درو Bartlett اشاره کرد “این مشکلات با باتلاقی و مصب جریان بوده است برای چند دهه. “طرح امضا شد در سال 2000 و هیچ کس قادر بوده است به تجربه تفاوت در سیستم نشده است.”

اما پنج سال از هم اکنون او پیش بینی تغییرات بزرگ.

“ما باید یک مخزن برای Caloosahatchee; ما یک مخزن برای St. Lucie. ما باید سروصدا درمان مناطق جنوب دریاچه را به تصرف و درمان همه آب رفتن در جنوب دریاچه به استانداردهای کیفیت آب. ما باید یک بازسازی Kissimmee رودخانه. ما باید ثابت هربرت هوور خاکریز. تمام این چیزهایی که اتفاق می افتد در عرض پنج سال زمان قاب و … که رفتن به ایجاد یک تفاوت بزرگ” او گفت: “بنابراین در ارتباط باشید چرا که ما در حال رفتن به شروع به احساس تفاوت در اینجا است.”

زمین های باتلاقی بنیاد شانون Estenoz به توافق رسیدند.

“ما در نهایت پخت و پز با گاز در این برنامه است. خاک گرفتن تبدیل شده است; بولدوزر بر روی زمین هستند … ما در نهایت ساختمان برخی از حرکت.”

بیشتر: راه های به دست آوردن یک فضای ثابت در فلوریدا بدون نیاز به ترک حیاط خود را

اما این حرکت باید حفظ شود گفت: با توجه طبیعت تمایل به پرتاب شگفتی در نوع بشر است.

“دلیل آن است که کاملا حیاتی ما اتمام پروژه و ما آنها را به پایان برساند به سرعت به عنوان امکان پذیر است و ما سرمایه گذاری در یک سطح است که به ما اجازه می دهد برای سرعت بخشیدن به آنها را (این است که) هنگامی که اورژانس بازدید زمانی که خشکسالی بازدید و یا سیل بازدید مدیران آب نیست در حال حاضر ابزار در جعبه ابزار برای مدیریت راه ما را از آن شرایط سخت است,” او گفت:. “به همین دلیل باتلاقی در آتش جلب فلوریدا خلیج می رود شور به Caloosahatchee می شود شور.

“این پروژه ها نشان دهنده این ابزار برای مدیریت نه تنها چیزهایی هستند که به طور متوسط و یا خوب اما زمانی که آنها در حال رفتن بد است. بنابراین این مهم است که هر کس بماند و مشغول است که ما بخوان با یک صدا به واشنگتن و تالاهاسی: این پروژه ها باید شتاب و سرمایه گذاری.”

و Wessel گفت: او به عنوان بسته, شهروندان باید درگیر باقی بماند.

“هنوز هم وجود دارد خواهد شد چالش ها و نیاز عمومی به دولت اجازه می دانم که در آن ما می خواهیم پول ما صرف, چگونه ما باید به آسیب خطاب و این امر مستلزم همه ما را به ماندن مشغول اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im