تصویری توجه: Instagram ویژگی کمک می کند تا کاربران همیشه در ارتباط ماندن به دوستان نزدیک

منnstagram در حال کار بر روی یک ویژگی جدید به نام ویدئو توجه داشته باشید برای خود مستقل برنامه پیام رسانی موضوعات است که کمک می کند تا کاربران متصل به نزدیک و یا کوچکتر از دایره خود را از دوستان است.

از ویژگی های جدید که توسط توسعه دهنده تلفن همراه و leaker الساندرو Paluzzi را به طور خودکار به نوبه خود صدا در ویدئوها به زندگی نوشتن شرح تصاویر و.
“Instagram در حال کار بر روی ویژگی های جدید برای موضوعات برنامه: تصویری داشته باشید. این ویژگی به نوبه خود شنیداری از تصویری به زندگی می کنند شرح که نشان داده خواهد شد در زمان با ضبط” Paluzzi توییتی.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

این از ویژگی های مفید است به خصوص برای کاربران با معلولیت شنوایی.

این ویدئو توجه داشته باشید از ویژگی های نیز کمک تاپیک های کاربران را در درک آنچه که دوستان خود را در واقع به معنای گفتن و پاسخ روشنی.

Facebook در ماه اکتبر سال گذشته راه اندازی ضربه محکم و ناگهانی-clone نرم افزار برای Instagram کاربران است.

Instagram working on 'video note' feature in Threads app
موضوعات اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری عکس ها با Instagram بستن لیست دوستان. Pixabay

موضوعات اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری عکس و فیلم و پیام داستان و بیشتر با Instagram بستن لیست دوستان.

“شما در کنترل هستند که می تواند شما را در موضوعات و شما می توانید سفارشی کردن تجربه در اطراف افرادی که برایتان مهم هستند” گفت: رابی استین مدیر محصول Instagram.

همچنین بخوانید: آمریکا رکورد بیشترین روزانه تعداد موارد جدید

شما می توانید با استفاده از موضوعات به پیام دوستان نزدیک در Instagram و شما باید یک اختصاص داده شده به صندوق پستی و اطلاعیه ها فقط برای آنها است.

موضوعات برنامه باز می شود به طور مستقیم به دوربین اجازه می دهد تا شما برای اضافه کردن کلید های میانبر بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری آنچه شما انجام می دهند فقط در دو شیپور خاموشی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de