تصویری ملاقات برنامه زوم گمراهی مردم با 300mn کاربران ادعا می کنند بعد از تصحیح “نظارت”

Google
گوگل گفت که این شرکت از نزدیک نظارت تبلیغ رفتار برای محافظت از کاربران از تبلیغات به دنبال استفاده از COVID-19 بحران است. Pixabay

گوگل مسدود و حذف 2.7 میلیارد بد ads ‘بیش از 5000 بد تبلیغات در هر دقیقه و معلق نزدیک به 1 میلیون تبلیغ حساب برای سیاست نقض این شرکت اعلام کرد در روز پنج شنبه. در ناشر سمت گوگل فسخ بیش از 1.2 میلیون حساب و حذف تبلیغات از بیش از 21 میلیون صفحات وب است که بخشی از آن ناشر شبکه برای نقض سیاست های خود.

“فسخ حساب — نه فقط از بین بردن یک فرد آگهی و یا صفحه است به خصوص موثر در اجرای ابزار استفاده می کنیم که اگر تبلیغ و یا ناشران شرکت در فاحش سیاست نقض و یا سابقه نقض سیاست” Scott Spencer, معاون رئیس جمهور, محصول, مدیریت تبلیغات, تبلیغات حریم خصوصی و امنیت در بیانیه ای گفت:.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

گوگل گفت که این شرکت از نزدیک نظارت تبلیغ رفتار برای محافظت از کاربران از تبلیغات به دنبال استفاده از COVID-19 بحران است. “ما اختصاص داده شده COVID-19 نیروی کار که مشغول به کار در سراسر ساعت. آنها ساخته شده جدید, تکنولوژی تشخیص و نیز بهبود یافته موجود ما اجرای سیستم برای جلوگیری از بازیگران بد” گفت: اسپنسر.

“ما مسدود و حذف دهها میلیون نفر از coronavirus مربوط به تبلیغات بیش از چند ماه گذشته برای سیاست نقض از جمله قیمت-درآوردن سرمایه گذاری در جهانی پزشکی تامین کمبود ساخت گمراه کننده ادعا می کند در مورد درمان و ترویج نامشروع مزایای بیکاری,” او اضافه شده است. در سال 2019 گوگل مونتاژ داخلی تیم برای پیگیری طرح ها و سیگنال های جعلی تبلیغ به فیشینگ و “فوت و فن-to-click”.

Google
گوگل مسدود و حذف 2.7 میلیارد بد ads ‘بیش از 5000 بد تبلیغات در هر دقیقه و معلق نزدیک به 1 میلیون تبلیغ حساب برای سیاست خارجی ، Pixabay

“به عنوان یک نتیجه ما شاهد نزدیک به 50 درصد کاهش بد تبلیغات خدمت در هر دو دسته از سال قبل است. در مجموع ما مسدود شده و بیش از 35 میلیون فیشینگ تبلیغات و 19 میلیون ‘ترفند-برای-کلیک کنید تبلیغات در 2019,” مطلع اسپنسر. برای مثال گوگل دیدم بیشتر بد بازیگران با هدف قرار دادن مردم به دنبال تمدید گذرنامه خود را.

این تبلیغات تقلید واقعی تبلیغات برای تجدید سایتهای اما واقعی خود را به قصد به دست آوردن کاربران به ارائه اطلاعات حساس مانند امنیت اجتماعی یا شماره کارت اعتباری. همانطور که بیشتر مصرف کنندگان به نوبه خود آنلاین خدمات مالی بیش از آجر و ملات مکان های گوگل شناسایی شده افزایش در وام های شخصی آگهی با اطلاعات گمراه کننده در شرایط اعطای وام.

همچنین بخوانید: مایکروسافت ایکس باکس بازی پاس دستاوردهای 10 میلیون مشترک میان رمان Coronavirus همه گیر

برای مبارزه با این گسترش سیاست خود را به تنها اجازه می دهد تا وام های مربوط به تبلیغات به اجرا اگر تبلیغ به وضوح بیان می کند و تمام هزینه های و خطرات و مزایای خود را در وب سایت و یا برنامه به طوری که کاربران می توانید تصمیم گیری آگاهانه. “این به روز رسانی سیاست ما را قادر به 9.6 میلیون از این نوع از تبلیغات نامناسب در سال 2019 دو برابر تعداد ما از سال 2018 گفت:” اسپنسر. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر