واکسن مرگبار Covid-19 می تواند در اکتبر آماده می شود می گوید: مدیر عامل شرکت گزارش

Vaccine
یک واکسن علیه COVID-19 می تواند در اکتبر آماده می شود. Pixabay

Global دارویی عمده Pfizer معتقد است که یک واکسن برای جلوگیری از Covid-19 می توانند تا پایان ماه اکتبر مدیر عامل شرکت آلبرت Bourla گفت: با توجه به کروناویروس واکسن اخبار.

فایزر در حال انجام مطالعات بالینی در ایالات متحده و اروپا برای BNT162 برنامه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 در همکاری با mRNA شرکت BioNTech.

Bourla ساخته شده است این نظرات در حالی که شرکت در یک رویداد مجازی برگزار شده توسط فدراسیون بین المللی داروسازی تولید کنندگان و انجمن (IFPMA) این هفته است.

“اگر همه چیز به خوبی و ستاره ها در تراز وسط قرار دارد, ما باید شواهد کافی از ایمنی و اثر بخشی را برای ما به احساس راحت برای FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) به احساس راحتی و برای EMA (European Medicines Agency) به احساس راحتی به یک واکسن در اطراف پایان ماه اکتبر” Bourla بیان شد که در این مراسم توسط FierceBiotech.

vaccine
فایزر در حال انجام مطالعات بالینی در ایالات متحده و اروپا برای BNT162 برنامه واکسن برای جلوگیری از Covid-19. Wikimedia Commons

سخنرانان در این مراسم همچنین شامل AstraZeneca مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot گلاکسو رئیس اما Walmsley, Johnson & Johnson افسر ارشد علمی Paul Stoffels.

هر یک از این شرکت ها در حال کار با شرکای خود به منظور توسعه یک واکسن برای جلوگیری از بیماری است.

در حالی که GSK نیروهای با شرکت سانوفی, AstraZeneca حمایت واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد.

J&J همکاری با ایالات متحده در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت برای توسعه آن واکسن.

تا کنون بیش از 120 واکسن ارائه شده در سراسر جهان است. در حال حاضر حداقل 10 نامزد واکسن در ارزشيابی بالينی و 115 نامزد واکسن در قبل از ارزيابی بالينی.

با توجه به این که مهم است که به بررسی به عنوان بسیاری از واکسن ها به عنوان امکان پذیر است که ما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه بسیاری از شما به نوبه خود قابل دوام.

برای افزایش شانس موفقیت آن بسیار مهم است برای تست همه نامزد واکسن تا زمانی که آنها شکست که گفت.

فایزر و BioNTech توسعه برنامه شامل چهار واکسن داوطلبان هر یک به نمایندگی از یک ترکیب مختلف از mRNA فرمت و آنتی ژن هدف.

vaccine s
با توجه به این که مهم است که به بررسی به عنوان بسیاری از واکسن ها به عنوان امکان پذیر است. Wikimedia Commons

رمان طراحی آزمایشی اجازه می دهد تا برای ارزیابی های مختلف mRNA نامزدها به طور همزمان به منظور شناسایی امن ترین و بالقوه موثر ترین نامزد در تعداد بیشتری از داوطلبان در یک شیوه ای است که تسهیل به اشتراک گذاری داده ها با مقامات نظارتی در زمان واقعی است.

“با ما منحصر به فرد و مقاوم در مطالعه بالینی برنامه در جریان شروع در اروپا و در حال حاضر ایالات متحده, ما نگاه رو به جلو برای پیشرفت به سرعت و در همکاری با شرکای ما در BioNTech و مقامات نظارتی را به امن و موثر واکسن برای بیمارانی که نیاز به آن” Bourla در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه.

همچنین بخوانید: ما نماینده مجلس پیشنهاد لایحه در کنگره به تشخیص تبت و هنگ کنگ به عنوان کشور مستقل

“کوتاه کمتر از چهار ماه به بازه زمانی که در آن ما قادر به حرکت از قبل از مطالعات بالینی برای تست انسان فوق العاده ای است و بیشتر نشان می دهد که تعهد ما نسبت به اختصاص ما بهترین در کلاس منابع از آزمایشگاه به تولید و فراتر از آن در جنگ علیه COVID-19,” او اضافه شده است.

در انتظار یک موفقیت بالینی برنامه توسعه Pfizer و BioNTech در حال کار به مقیاس تولید برای عرضه جهانی.

وسعت این برنامه باید اجازه تولید میلیون دوز واکسن در سال 2020 افزایش به صدها میلیون نفر در سال 2021 Pfizer گفت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im