کاربران شکایت از دادن ایمیل به Gmail رنج می برد از مسائل فیلترینگ

Gکاربران ایمیل در سراسر جهان بودند شکایت در مورد دادن سیل پیام های صندوق پستی خود را بیش از آخر هفته به عنوان خدمات گوگل ظاهرا مبتلا به یک مشکل گسترده با آن ایمیل فیلتر.

چندین جیمیل کاربران را به توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند reddit برای انتقال آنها در حال بمباران با دادن پیام.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

گوگل اذعان کرد این مشکل به فوربس گفت: دادن نقص بود و در واقع بخشی از یک مسئله بزرگتر که ناشی از ایمیل های جیمیل به تاخیر می افتد و هر دو در هنگام ارسال و دریافت.

نتیجه این بود که “برخی از پیام های تاخیر شد به اندازه کافی است که آنها را منجر به تحویل بدون دادن چک تکمیل”.

Gmail users flooded with spam messages, company says issue fixed
قرار دادن نقص بود و در واقع بخشی از یک مسئله بزرگتر که ناشی از ایمیل های جیمیل به تاخیر می افتد و هر دو در هنگام ارسال و دریافت. Pixabay

گوگل گفته است که “در طول این زمان اسکن برای فیلتر نرم افزارهای مخرب و فاحش ترین دادن و محتوای مضر باقی مانده به طور کامل عملیاتی”.

این موضوع برای اولین بار گزارش شده توسط Android Police.

“چرا gmail دادن فیلتر شکستن؟!” ارسال شده یک کاربر.

همچنین بخوانید: تست اوروفارنکس ترشحات میتواند منفی کاذب Covid-19 نتایج

“آیا gmail دادن فیلتر و دسته تابع فقط به طور کامل تعطیل و برای هر کس دیگری ؟ همه چیز در حال حاضر رفتن مستقیم به اولیه صندوق” اظهار نظر دیگری.

گوگل گفت: این موضوع در حال حاضر حل و فصل شده است.

کاربر دیگری نوشته شده: “آن است که به طرز عجیبی آرامش چیزی است که من فقط می توانید جستجو برای �gmail’ و بلافاصله توییتر فراهم می کند با شواهد که بله دیگران در حال گرفتن شما با آمار دادن در حال حاضر”. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de