کاربران هم اکنون می توانید به صورت ناشناس به اشتراک گذاری داده ها برای اپل Covid-19 برنامه

یکpple به روز شده آن coronavirus غربالگری برنامه که در آن کاربران می توانند در حال حاضر به صورت ناشناس به اشتراک گذاری داده ها مانند سن و نشانه که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مقامات بهداشت بهتر مبارزه Covid-19 pandemic, با توجه به علم و فناوری است.

این ناشناس اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد کمک به دولت در بهداشت عمومی سازمان ها و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش TechCrunch.

دنبال NewsGram در LinkedIn به ماندن بگیرید به روز شد.

اپل در اواخر ماه مارس راه اندازی یک COVID-19 وب سایت و نرم افزار با یک ابزار غربالگری و دیگر اطلاعات در مورد جدید بیماری همه گیر کوروناویروس. این برنامه متفاوت از اپل-گوگل قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API.

اپل روشن ساخته است که داده ها را در حال حاضر شخصا شناسایی کاربران و خواهد بود جمع آوری شده به عنوان یک اضافی ساز و حفظ حریم خصوصی.

اپل به تازگی به روز شده آن coronavirus غربالگری برنامه با اطلاعات جدید در مورد COVID-19 علائم و ماسک راهنمایی.

جدید علائم است که می تواند نشانه ای از COVID-19 عبارتند از لرز و تکان دادن با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و از دست دادن بو یا طعم.

Apple
جدید علائم است که می تواند نشانه ای از COVID-19 عبارتند از سردرد است. Pixabay

همچنین بخوانید: اطمینان از امن در فضای سایبر برای بچه های خود را

که قبلا شناخته شده علائم این بیماری شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس یا اشکال در تنفس.

این علائم ممکن است به نظر می رسد 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2 ویروس است که مسئول COVID-19 CDC گفت.

“برای کمک به شما اقامت مطلع درک علائم و گام های مناسب برای محافظت از سلامت خود را, اپل ایجاد کرده COVID-19 وب سایت و نرم افزار در همکاری با CDC” با توجه به تیم کوک مدیر عامل شرکت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im