زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوستون مواد غذایی جامعه ثابت کرده است که یکی از قوی. در اینجا نگاهی به آنچه که در جهان مواد غذایی در طول COVID-19 بحران از جمله منظقه تحویل Cinco de Mayo ویژه و بیشتر.

در علاوه بر این به آن منظقه و تحویل منو فرانک Americana احیای, 3736 Westheimer راه اندازی کرده است یک نگاهی به & پخت منو از وعده های غذایی آماده با ساده گرما و خوردن دستورالعمل. مشتریان می توانند سفارش اقلام مانند مرغ گلدان پای کشیده, مرغ, هویج, قارچ, سبز, نخود فرنگی و شیرینی پوسته; دوغ مناقصه مرغ با پنیر گودا دودی مک n’ پنیر; و گزینه های سالم مانند ماهی قزل آلا کبابی با پوره گل کلم بازار سبزیجات و گیاهان دارویی کره.

Roka Akor, 2929 Weslayan دارای اضافه شده جدید ژاپنی Wagyu بسته برای $99 در هر فرد به خانواده خود غذا منو. این بسته شامل چهار اونس A5+ Takamori “مستی Wagyu,” سیب زمینی انگشت با شیسو chimichurri, گوشت گاو Wagyu و کیمچی کوفته و ترد کلم بروکسل با خردل و سرکه بریزید و بونیتو. پیدا کردن تمام takeout و تحویل منو آنلاین.

اصلی Ninfa را, 2704 جهت 1700 پست بلوط خواهد شد با ارائه انواع ویژه برای Cinco de Mayo آخر هفته شروع در جمعه, مه 1, از جمله Ninfa معروف fajitas با گزینه ای برای اضافه کردن کبابی تامپیکو یا بیکن پیچیده میگو. روز شنبه, مارس 5, DJ Felipe Galvan خواهد شد بازی منظقه در Ninfa را بالای شهر محل سکونت از 5 تا 7 بعد از ظهر

گرسنه است, 14714 یادبود 2356 برنج ارائه خواهد شد تاکو سینی از شنبه, آوریل 2 از طریق پنج شنبه, مارس 9. تاکو سینی آمده با نه tacos (سه گوشت گاو تند, سه مرغ tinga و سه ماهی تن ahi) یک طرف از نان ذرت مکزیکی, کشتی, رب, و adriano برای $45; و یا دریافت Seitan وگان Tacos خانواده جشن برای $45 (تغذیه چهار); و اضافه کردن در یخ زده انبه margaritas برای رفتن.

Pick up Fajita Fiesta Kits at Cyclone Anaya's.گسترش

انتخاب کنید تا Fajita Fiesta کیت در طوفان Anaya است.

Photo by Usman Dhanani

Houstonians جشن می Cinco de Mayo با carryout fiesta کیت از طوفان Anaya رادر دسترس برای پیشسفارش. دریافت Fajita تخصصی کیت (50 دلار) با گوشت گاو و مرغ و پیاز و فلفل و برنج و لوبیا, پنیر, پیکو, guacamole و چیپس; یا تاکو حزب کیت (35 دلار) شامل گوشت ترد تاکو پوسته کاهو و گوجه فرنگی و پنیر خامه ترش و برنج و لوبیا به مدت چهار. آن را به یک حزب با مارگاریتا تخصصی کیت (شش تا هفت نفر) برای $60 یا حق بیمه ادم تنومند و بدقواره مارگاریتا برای $10.

فازی تاکو فروشگاه دعوت از مهمانان را به در خانه مقدس را به سطح بعدی با تازه مکزیکی مورد علاقه از جمله چیپس و guacamole, tacos و margaritas. علاوه بر آن به طور منظم منو لذت بردن از بسته های مانند تاکو وعده های غذایی خانواده بسته موجود در دو سایز معمولی ($35 در خدمت چهار تا شش) و بزرگ ($50 در خدمت شش تا هشت). سفارش آنلاین و یا از طریق تماس با فروشگاه های محلی خود را. علاوه بر این در فازی تاکو فروشگاه همکاری با آوکادو از مکزیک به هدیه 100 برندگان خوش شانس با تراشه های رایگان و guacamole برای یک سال. هر کسی که خرید فازی guacamole در Cinco de Mayo (سهشنبه, مه 5) و با استفاده از فازی را تاکو فروشگاه برنامه پاداش خواهد بود واجد شرایط را به نفع خود. پس از مارس 5, 100 برندگان خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده و هر کدام برنده خواهد شد که به ترتیب یکی از تراشه های رایگان و guacamole به اضافه پاداش خود را حساب هر هفته برای 52 هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو