آینده هوستون مواد غذایی حوادث: کوکی تحویل و فیله از یک کامیون مواد غذایی

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوست

توسط ABDOOSNEWS در 23 فروردین 1399

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوستون مواد غذایی جامعه ثابت کرده است که یکی از قوی. در اینجا نگاهی به آنچه که در جهان مواد غذایی در طول COVID-19 بحران از جمله رستوران ها و مزرعه می ایستد برای حمایت از یک کامیون مواد غذایی pop-up و یک راه برای به دست آوردن کوکی ها تحویل مستقیم به درب خود را.

آنی کافه & Bar, 1800 پست بلوط میزبانی یک کامیون مواد غذایی pop-up شامل غذاهای کلاسیک توسط سرآشپز اجرایی Robert Del Grande در روز پنج شنبه, آوریل 9 از 4 تا 8 بعد از ظهر کامیون خواهد بود پارک شده در مقابل رستوران ارائه می خورد از خلیج فارس خرچنگ tostadas و بیکن پیچیده بلدرچین به قهوه-دلمه فیله مینیون با هالاپینیو پنیر بلغور. وجود دارد منجمد margaritas به رفتن بیش از حد. مهمان می تواند درایو را از طریق نظم و بدون خارج شدن از خودرو (وارد پارکینگ در پست بلوط توسط La جدول و سپس کشیدن در سفیر راه). مواد غذایی نیز می تواند قبل از دستور در 713-804-1800 یا eat@theanniehouston.com.

Ouzo خلیج و دریاچه نوار, 4444 Westheimer هستند محوری در حمایت از صنعت رستوران این تعطیلات عید پاک است. در سهشنبه, مارس 10 هر دو رستوران ها را توزیع رایگان عید پاک D. I. Y غذا کیت به رستوران متخصصان صنعت شامل محصولات تازه و پنیر و برنج و گوشت خوک برای یک خانواده چهار. این بسته در دسترس هستند در اول بیا اول خدمت اساس با اثبات صنعت اشتغال برای 150 مهمانان صنعت آغاز و در ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر و یا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. علاوه بر این هر بسته شامل دستور العمل از آشپزی تیم در Ouzo خلیج و دریاچه نوار بنابراین خانواده ها می توانند ایجاد یک تعطیلات خوشمزه غذا در ایمنی و راحتی از خانه خود را.

مونترو پنیر و شراب, 1618 Westheimer در حال حاضر ارائه مقررات جعبه در دسترس برای قبل از سفارش برای وانت یا تحویل در روزهای شنبه برای $50. هر جعبه شامل یک فضل تولید از مزرعه محلی و شرکای خوب آویشن مزارع علاوه مزرعه تخم مرغ دو لیره رزا پنیر Latteria Vecchio & Cacchiota al په په دو مانچینی پاستاها روزی housemade Ragú Napolentano سس Whitehurst مزارع گوشت و آشپز Felipe Riccio را Cacio e Pepe دستور غذا. در ضمن شب بخیر مهمان نوازی با کمک از فروشندگان بالا متعهد به اهدای 100 جعبه هر هفته به آن صنعت که اشتغال و امرار معاش متاثر شده اند COVID-19; و هر MCW مقررات جعبه خرید شامل اضافی جامعه مفاد جعبه در بالای آن است.

امید مزارع, 10401 اسکات میزبانی خود را هفتگی از مزرعه ایستاده در روزهای شنبه از ساعت 9 صبح تا به ظهر با ارائه محصولات تازه و تخم مرغ را در یک درایو از طریق سبک بازار کشاورز و اضافه کردن جدید محصولات محلی در هر هفته (از جمله چیزهایی مانند پیتزا یخ زده از BOH گذشته و پیتزا و عسل از کندو زنبور عسل در مزرعه). سفارشات می توانید به صورت آنلاین قرار داده شده و برداشت در بازار و یا خریداری شده در سایت. کسانی که زندگی در جوامع اطراف آن می توانید بپرسید در مورد محله تخفیف.

همه Lupe ترتیلا مکان های باز به صورت منظقه انتخاب کنید و تحویل (در عرض 10 دقیقه از یک محل) با margaritas آبجو و شراب در دسترس است. سفارش جلوتر و یا ضربه زدن به بیان درایو-از طریق منو برای انتخاب مورد علاقه های شما. موقت ساعت 11 صبح تا 8:30 p. m.

Fluff Bake Bar cookies can be pre-ordered for pick-up or delivery.

کرک پخت نوار کوکی ها را می توان قبل از دستور برای وانت یا تحویل.

عکس جولی Soefer

برای اولین بار کرک پخت نوار است که حمل و نقل آن کوکی ها. هوستون سفارشات داخل 610 حلقه خواهد بود روز بعد تحویل داده و تمام دستورات دیگر روانه بازار خواهد شد دوشنبه-چهارشنبه از طریق USPS priority mail (دو سه روز). هر جعبه شامل یک دوجین کوکی ها برای $30 — سه نیمکت سیب زمینی کوکی ها ساخته شده با سیب زمینی, چیپس, برشتوک, marshmallows, چوب شور و شکلات تراشه; سه اسب شاخدار طعمه شکر کوکی ها با کیک تولد فرو ریختن و sprinkles در داخل; سه کلاسیک تراشه شکلات و سه Snickerdoodles, یک نوع قند کوکی نورد در, دارچین, شکر و هل.

گود شرکت راه اندازی کرده است گود شرکت فروشنده آنلاین, پورتال آوردن مواد غذایی از آن فرضا مستقیم به درب خود را, از, تازه, تولید محلی و اساسی شربت خانه به گود شرکت امضا آیتم های منو. در دسترس برای روز بعد تحویل را انتخاب کنید در یک منطقه بازار صف شامل اقلام مانند شیر, تولید ادویه جات ترشی جات و محصولات کاغذی به وعده های غذایی خانواده یک قصاب مغازه های نانوایی, هوای آزاد, کباب ملزومات مشروب کیت اصلی, دسر و بیشتر. تحویل 10 دلار (50 دلار حداقل تعداد سفارش) یا رایگان برای سفارشات بیش از $150 و شما می توانید سفارش 4 p. m. برای بعد-روز خدمات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب