آینده هوستون مواد غذایی حوادث: یک ساحل خلیج فارس یکشنبه صبحانه و Fiesta پانچ کاسه برو

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوستون مواد غذایی جامعه ثابت کرده است که یکی از قوی با رستوران pivoting به بایگانی اطلاعات و برخی از بازگشت به خانه ناهار خوری به عنوان تگزاس به آرامی بازگشایی. در اینجا نگاهی به آنچه که در جهان مواد غذایی در حال حاضر از takeout پانچ کاسه به رستوران re-دهانه و صبحانه.

Arnaldo ریچاردز’ پیکس, 3601 کربی راه اندازی کرده است یک جدید در تابستان سنت: Fiesta پانچ کاسه برو. برای 56 دلار در هر کاسه در خدمت هشت کوکتل و شامل قبل از بسته بندی و پانچ کاسه ملاقه, مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل. تابستان-الهام منو شامل طراوت مخلوط مانند ترش سن میگوئل با Olmeca التس نقره تکیلا, تازه, چای ترش, آگاو, Topo چیکو و آهک و یا هالاپینیو لیموناد آناناس های عمیق ادی آناناس ودکا و لیمو هالاپینیو و آگاو. به منظور منظقه و یا تحویل بازدید picos.net.

FM آشپزخانه & Bar, 1112 چوپان در حال حاضر برای شام خوردن در سرویس takeout و تحویل (از طریق بارگذاری می خورد, GrubHub, به نفع و DoorDash), معرفی جدید فوق العاده روزانه به عنوان به خوبی به عنوان جدید مبارک ساعت منو. نگاه کردن به ویژه چنین Tallboy & تکیلا شنبه شب و شراب شنبه, استیک شب پنج شنبه و مرغ سوخاری جمعه به علاوه آخر هفته لازم است.

Up your weekend brunch game with Eugene's Boudin Benedict and gumbo-spiked Bloody Mary.گسترش

تا آخر هفته خود را بازی صبحانه با یوجین را بودین بندیکت و بامیه-مشخصی Bloody Mary.

عکس لی ویلسون

یوجین ساحل خلیج فارس آشپزی, 1985 ولش راه اندازی کرده است یک شنبه صبحانه به مکمل محبوب خود را روز شنبه سرویس با هر دو خدمات در حال اجرا از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر در علاوه بر این به سنتی صبحانه اقلام مانند آووکادو تگزاس نان تست و migasبه سواحل خلیج فارس است eatery ارائه خواهد شد ظروف که منعکس کننده رستوران ریشه از Lsc کلاسیک تخم مرغ با poblano پنیر بلغور و بودین توپ را به تخم مرغ بندیکت Tasso شامل housemade tasso و سرخ شده, صدف. البته نیز وجود دارد که خونین Danton با رستوران معروف بامیه. تماس 713-807-8883 برای ناهار خوردن در رزرو (walk-ins خوش آمدید توجه به در دسترس بودن) و یا به صورت محدود به رفتن سفارشات

در روز سه شنبه, ژوئن 2, Rosie گلوله توپ, 1620 Westheimer خواهد بازگشایی آن اتاق ناهار خوری برای صرف شام سرویس با ساعت در حال اجرا روز سه شنبه از طریق شنبه از 5 تا 10 p. m. همه مهمانان باید رزرو در سفارش به ناهار خوردن در لحظه (رزرو را می توان در Resy) به عنوان محبوب مدرن ایتالیایی نقطه است که انتظار کمی طولانی تر به استقبال پیاده روی در شام. روزی برای رفتن و تحویل ادامه خواهد داد و در طول این ساعت به عنوان به خوبی.

گریمالدی پیتزا فروشی محل در هوستون در حال باز برای ناهار خوردن در, takeout و تحویل جدید فصلی منو راه اندازی شده در شنبه, ژوئن 2. جدید آب و هوای گرم و آیتم های منو شامل باربیکیوی مرغ پیتزا توت فرنگی سالاد اسفناج و هر دو زغال اخته و توت فرنگی Cheesecakes. مهمان همچنین می توانید محل سفارش برای حمل در همه هوستون مکان و یا به صورت تحویل از طریق DoorDash, GrubHub و UberEats.

زنان صندوق برای آموزش بهداشت و تابآوری است تبدیل آن سالانه 5 شراب شام به یک گردهمایی اجتماعی از راه دور در حال حاضر میزبانی مجازی شب الهام بخش سرگرمی در یکشنبه, ژوئن 3 در 7 p. m. درآمد حاصل از این رویداد حمایت از سازمان های غیر انتفاعی را از برنامه های است که در خدمت به آموزش دختران و زنان در منطقه هوستون از طریق کلاس های کارگاه های آموزشی و سخنرانی ها و نشریات متمرکز فیزیکی و روانی و مالی و عاطفی و بهداشت و سلامتی. زنان را به صندوق ارائه خواهد شد charcuterie صفحه شراب و تونی کارت هدیه به, حامیان مالی, در حالی که ارائه یک جریان زنده برنامه سرگرمی برای لذت بردن از در کنار. کمک های مالی می تواند به صورت آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im