cancer covid-19
میزان مرگ و میر برای COVID-19 در ایالات متحده است 5.8 درصد است. Pixabay

هندی-منشاء تیم از محققان در آمریکا ادعا کرده است که افراد مبتلا به سرطان که دچار coronavirus (COVID-19) بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری نسبت به افراد بدون سرطان است.

میزان مرگ و میر به بیماری کروناویروس در آمریکا 5.8 درصد با توجه به سازمان بهداشت جهانی. “یافته های ما بر نیاز به جلوگیری از بيماران مبتلا به سرطان از انقباض coronavirus بیماری و – اگر – برای شناسایی و از نزدیک نظارت بر این افراد خطرناک, علائم” گفت: مطالعه شرکت سرب نویسنده Vikas مهتا از کالج پزشکی آلبرت اینشتین در آمریکا.

برای مطالعه منتشر شده در مجله سرطان, کشف تیم تحقیقاتی درگیر 218 بیماران مبتلا به سرطان که تست مثبت برای coronavirus بیماری از 18 مارس تا آوریل 8 در مرکز پزشکی مونته فیور در نیویورک سیتی.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

در مجموع 61 بیماران مبتلا به سرطان درگذشت از coronavirus بیماری به طور چشمگیری بالا مورد مرگ و میر از 28 درصد است. به گفته محققان یک عنصر کلیدی است که مرگ و میر به نظر می رسد بیشتر از نزدیک مرتبط با سستی سن و co-morbidities نسبت به فعال درمانی برای سرطان است.

“اطلاعات ما نشان می دهد که ما نباید متوقف نجات بخش درمان سرطان, بلکه توسعه استراتژی برای به حداقل رساندن پتانسیل coronavirus مواجهه و ارزیابی مجدد درمان برای ما بیشتر در معرض سرطان جمعیت” توضیح co-نویسنده ارشد آمیت ورما. به عنوان یک گروه کروناویروس مبتلا به بیماری با خونی (خون) سرطان مانند سرطان خون و لنفوم بيشترين ميزان مرگ و مير: 37 درصد (20 از 54 نفر) مطالعه گفت. برای بیماران مبتلا به جامد سرطان, ميزان مرگ و مير 25 درصد (41 از 164).

cancer covid-19
افراد مبتلا به سرطان که دچار coronavirus (COVID-19) بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری است. Pixabay

قابل توجه تفاوت مشاهده شد در میان خاص و جامد سرطان: میزان مرگ و میر برای بیماران مبتلا به سرطان ریه بود 55 درصد و سرطان کولورکتال بود 38 درصد در مقایسه با میزان مرگ و میر از 14 درصد به سرطان پستان و 20 درصد برای سرطان پروستات است.

برخی از شرایط اساسی–سن و فشار خون بالا و بیماری های قلبی و بیماری مزمن ریه–به طور قابل توجهی در ارتباط با افزایش مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به سرطان با COVID-19 محققان گفتند.

همچنین به عنوان خوانده شده بدانید که چگونه COVID-19 همه گیر بر اهمیت آن

یک تجزیه و تحلیل دقیق از بیماران مبتلا به سرطان درگذشت از COVID-19 نشان می دهد که بیش از نیمی از این افراد–37 61–تا به حال شده است در مکان های با خطر بالاتر از قرار گرفتن در معرض COVID-19 مانند خانه های پرستاری و بیمارستان و یا اورژانس در عرض 30 روز قبل از اینکه تشخیص داده COVID-19.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب ما در حال حاضر حساب برای بیشترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در جهان در 1,103,781 و 65,068 بود. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو