نوع 2 دیابت بیماران ممکن است علائم در سنین 8

Researchers دریافته اند که افرادی که دچار دیابت نوع 2 به عنوان یک فرد بزرگسال ممکن است نشانه های اولیه از استعداد در سنین هشت دهه قبل از آن است به احتمال زیاد تشخیص داده می شود.

برای مطالعه منتشر شده در مجله مراقبت از دیابت, تیم تحقیقاتی در نگاه اثرات ژنتیکی نمره خطر برای ابتلا به دیابت نوع 2 به عنوان یک فرد بالغ در سوخت و ساز بدن اندازه گیری شده از نمونه خون گرفته شده از شرکت کنندگان در زمانی که آنها در سن هشت, 16, 18 و 25 سال است.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

“ما می دانستیم که دیابت نیست یک شبه توسعه. چه ما نمی دانیم این است که چگونه در اوایل زندگی اولین نشانه بیماری فعالیت قابل تبدیل و آنچه که این نشانه های اولیه مانند نگاه” گفت: مطالعه منجر نویسنده جاشوا بل از دانشگاه بریستول در انگلستان است.

“ما خطاب به این نگاه اثر بودن بیشتر از نظر ژنتیکی مستعد ابتلا به دیابت نوع 2 در بزرگسالی در اقدامات سوخت و ساز بدن گرفته شده در سراسر اوایل زندگی است. این که ممکن نیست بدون کودکان از 90s در مطالعه” بل اضافه شده است.

Risk of adult diabetes seen in kids as young as 8
انواع خاصی از کلسترول HDL کاهش یافت و در سن هشت سالگی قبل از دیگر انواع کلسترول از جمله LDL مطرح شد. Pixabay

مطالعه ردیابی بیش از 4000 شرکت کنندگان در کودکان و 90s. آنها در ترکیب ژنتیکی اطلاعات با رویکردی به نام “metabolomics’ که شامل اندازه گیری بسیاری از مولکول های کوچک در یک نمونه خون به تلاش و شناسایی الگوهای خاص مراحل اولیه دیابت نوع 2 توسعه است.

این مطالعه در میان افراد جوان بودند که به طور کلی رایگان دیابت نوع 2 و بیماری های مزمن دیگر به ببینید که چگونه در اوایل زندگی اثر بودن بیشتر مستعد ابتلا به دیابت بزرگسالان قابل مشاهده است.

به ویژه در انواع خاصی از کلسترول HDL کاهش یافت و در سن هشت سالگی قبل از دیگر انواع کلسترول از جمله LDL مطرح شد; التهاب و اسیدهای آمینه نیز مرتفع 16 و 18 سال است. این تفاوت ها گسترده تر در طول زمان.

همچنین بخوانید: UK PM اعلام کرد “یک متر به همراه” اجتماعی فاصله حکومت

“این به این معنا نیست که افراد جوان ‘در حال حاضر بالغ دیابت’; اینها تفاوت های ظریف در سوخت و ساز بدن افراد جوان بیشتر در معرض ابتلا به آن در حال توسعه در مراحل بعدی زندگی” بل توضیح داد. این یافته ها کمک فاش زیست شناسی چگونه دیابت آشکار و چه ویژگی ممکن است targetable خیلی زودتر به جلوگیری از بروز بیماری و عوارض آن.

“این مهم است زیرا ما می دانیم که اثرات مضر قند خون مانند بیماری های قلبی هستند و نه منحصر به فرد برای افراد مبتلا به دیابت تشخیص داده اما گسترش به یک درجه های کوچکتر برای بسیاری از مردم” نویسندگان نوشت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im