دو ناپل رستوران ها به طور موقت بسته و پس از کارکنان تست مثبت برای COVID-19

دوم ناپل رستوران به طور موقت بسته شده و با توجه به پتانسیل COVID-19 مورد است.

The New York Pizza & Pasta در 8855 ایممکلی جاده بسته خود را درب شنبه پس از یادگیری یک “احتمال قرار گرفتن در معرض” با توجه به بیانیه ای که به این رستوران Facebook صفحه: دوشنبه ،

این دومین ناپل رستوران به اعلام آن بسته شده روز شنبه با توجه به COVID-19. این Tommy Bahama رستوران در خیابان سوم جنوبی نیز بسته شده که بعد از یک کارمند آزمایش مثبت برای ویروس.

شمال ناپل محل New York Pizza & Pasta است بازگشایی امروز به گفته سخنگوی این شرکت آندرس Paz.

بیشتر: خیابان سوم رستوران بسته به طور موقت پس از تایید مورد COVID-19

و: نقطه ساحل: جدید خیابان پنجم جنوبی سوا رستوران تهیه خواهد شد به بازی گاه به گاه جمعیت

فلوریدا اتاق ناهارخوری بازگشایی شد مارس 4 بعد از فرماندار آنها را مجبور به نزدیک 20 مارس در تلاش برای کند کردن بیماری همه گیر. تایید موارد COVID-19 ادامه به افزایش در ذغال سنگ شهرستان و دولت است.

بیشتر: کروناویروس در ذغال سنگ شهرستان: آنچه شما نیاز به دانستن در جمعه, ژوئن 8

“ما گرفته اند و در حال گرفتن سخت کوش اقدامات مطابق با محلی و ایالتی و فدرال دستورالعمل برای اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان,” New York Pizza & Pasta را Facebook پست گفت.

“اولویت اول ما این است که سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان است. همه کارکنان ما دسترسی مناسب و فوری تست. علاوه بر این رستوران ما شده است به طور کامل و حرفه ای تمیز و مقادیر.

“اگر شما فکر می کنید ممکن است در معرض (coronavirus) لطفا با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را و همچنین به دنبال دستورالعمل مربوطه مقامات بهداشتی.”

جان Maffei یکی از رستوران صاحبان شرکت گفت: او پرداخت می شود $25,000 از جیب برای دریافت تست سریع انجام می شود برای نزدیک به 50 نفر است که کار وجود دارد.

او گفت که او نمی تواند فاش که آیا هر یک از کارکنان در حال آزمایش مثبت اما که هر یک از کارکنان مشغول به کار در رستوران در حال حاضر آزمایش شده است و دریافت نتایج منفی پاکسازی آنها را به کار.

“من نمی توانم فاش دقیقا چه اتفاقی افتاده است. من نمی توانم فاش که به خاطر آن یک HIPPA بنابراین من نمی توانم بگویم چه اتفاقی افتاده است با هر کارمند, اما یک چیزی که من می توانم به شما بگویم این است که همه 100 ٪ است. هر کسی که در این ساختمان است 100% تست شده و بی خطر است به پشت در آمده.”

رستوران نیز تحت تمیز کردن حرفه ای مطابق با اصول بهداشتی و مه پاش با توجه به Maffei.

برای اطلاعات بیشتر در New York Pizza & Pasta بازدید facebook.com/newyorkpizzanpasta یا newyorkpp.com.

بیشتر: 112-به علاوه رستوران نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک صورت در SWFL

بیشتر از Tommy Bahama رستوران

این Tommy Bahama رستوران در 1220 سوم سنت S. ناپل بسته شده است به طور موقت پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

رستوران باقی مانده است بسته از شنبه به عنوان کارکنان بیشتر تحت تست. در انتشار اخبار این رستوران گفت: بسته شدن بود “از فراوانی از احتیاط.”

“ما به نظارت بر وضعیت برای تعیین زمانی که ما را بازگشایی ناپل محل” رستوران اظهار داشت: در انتشار اخبار ارسالی دوشنبه شب پس از درخواست از اخبار روزانه.

Tommy Bahama مورد نیاز خود در ناپل کارکنان به پوشیدن ماسک و شخصی دیگر-تجهیزات حفاظتی در حالی که مشغول به کار است.

“بهداشت و ایمنی از تیم ما و مهمانان ما باقی می ماند ما شماره یک اولویت” انتشار خود ادامه داد. “ما بسیار فعال در تمام زمینه های کسب و کار ما به پیاده سازی پیشرفته پروتکل های ایمنی به منظور کاهش هر گونه خطر ابتلا به بیماری. ما اقدامات احتیاطی گرفته شده در هر یک از مکان های ما ارائه لازم مطابق با اصول بهداشتی لوازم و مطمئن شوید که ساختمان های ما پاک هستند و ما کارکنان و مهمانان امن هستند.

“این یک بازی بسیار پویا وضعیت و Tommy Bahama ادامه خواهد داد برای تنظیم پاسخ ما به این وضعیت حکم.”

راب گلدبرگ, معاون رئیس جمهور از کافه ها و رستوران ها برای Tommy Bahama گفت: این رستوران باعث می شود مطمئن شوید که همه کارکنان با استفاده از یک ورودی و نمایش هستند قبل از هر شیفت با درجه حرارت کنترل و کلامی سوالات. همه کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک. اما گلدبرگ گفت: آلوده کارمند بود asymtpomatic.

“ما تا به حال در واقع خود را گرفته متوسط روز قبل و این عادی بود” گلدبرگ گفت. “من فکر می کنم این نوع تأکید حیله گری ماهیت این ویروس و چقدر دشوار است برای مدیریت.”

در طول گلدبرگ مصاحبه همه کارکنان بودند که تست شده و هیچ کدام تا کنون تشخیص داده شده بود با COVID-19.

شنبه شب به رستوران رسیده به همه مهمانان در این تاسیسات که ممکن است در تماس با این ویروس را به اطلاع آنها از وضعیت. گلدبرگ گفت: این یک فرایند طولانی اما این رستوران احساس آن چیزی که حق انجام دهد.

“ما ترجیح می دهند به بیش از حد محتاط در موقعیت های شبیه به این,” او گفت:. “ما یک سابقه طولانی در ناپل با جامعه وجود دارد و ما فقط در حال رفتن به دقت در نظر گرفتن تمام تصمیم گیری های ما.”

اگر شما می دانید از رستوران ها که در آن کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 لطفا با ایمیل [email protected] یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im