توییتر نکات اشتراک پرداخت می شود خدمات برنامه ریزی

Twitter اشاره کرده است که در آن است برنامه ریزی یک اشتراک پرداخت می شود پلت فرم است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار توسط تیم های دیگر در آینده است.

خبری که میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی است که ساختمان یک اشتراک پلت فرم با یک تیم موسوم به “Gryphon” منجر به توییتر سهام افزایش بیش از 8 درصد در روز چهارشنبه.

توییتر نشان داد طرح خود را از طریق یک لیست شغلی که به دنبال یک full-stack ارشد مهندس نرم افزار در نیویورک برای پیوستن به “Gryphon”.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

جالب, توییتر “ویرایش” این کار مثال هنگامی که خبر شکست, از بین بردن بخشی در مورد “Gryphon” و هیچ اشاره ای داخلی خود تیم و یا اشتراک خود را از ویژگی های. این فهرست گفت: این شرکت به دنبال یک اندیشه مهندس “کار بر روی یک دسته از باطن تیم مهندسی برای ساخت قطعات است که اجازه می دهد برای آزمایش به ارائه بهترین تجربه ممکن است برای تمام کاربران ما”.

Twitter plans new paid subscription service, shares up
این اولین بار نیست که توییتر به فکر یک محصول پرداخت. Pixabay

بعد کاربران توییتر متوجه شده است که این شرکت در ترمیم زودتر لیست شغلی که آینده اشتراک پلت فرم و “Gryphon“.

یک سخنگوی توییتر با سی ان ان گفت در روز چهارشنبه است که آن را تنها یک کار ارسال یک محصول اعلام خواهد شد.

این اولین بار نیست که توییتر به فکر یک محصول پرداخت.

همچنین بخوانید: چه ‘بدون ترمز موتور’ جاده نشانه چیست ؟

در سال 2017, آن ارسال یک نظر سنجی برای کاربران و یک پیش نمایش از آنچه حق بیمه ارائه آن TweetDeck app ممکن است مانند نگاه, از جمله شکستن هشدار اخبار و بیشتر تجزیه و تحلیل با توجه به آستانه.

“ما در حال انجام این بررسی به ارزیابی علاقه یک نسخه بهبود یافته از Tweetdeck. ما به طور منظم انجام تحقیقات کاربر برای جمع آوری بازخورد در مورد مردم تجربه توییتر و برای اطلاع رسانی بهتر محصول ما در تصمیمات سرمایه گذاری و ما در حال بررسی راه های مختلفی را TweetDeck حتی بیشتر با ارزش به صورت حرفه ای” توییتر سخنگو گفته بود در آن زمان. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de