توییتر هک تأکید رسانه های اجتماعی آسیب پذیری: چهار افکار

اگر شما اتفاق افتاده است آن را از دست توییتر بود موضوع نقض گسترده روز چهارشنبه که تحت تاثیر تعدادی از مشخصات بالا حساب از جمله جو بایدن و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, در میان دیگران. هکرها ارسال شده cryptocurrency کلاهبرداری از طریق حساب های کاربری. به عنوان یک نتیجه توییتر تعطیل کردن همه حسابهای تأییدشده — آنهایی که با مارک ها و علامت — برای چند ساعت. که شامل رسمی هوستون مطبوعات حساب.

با توجه به توییتر مقامات آنها بر این باورند که مجرمان موفق به دریافت به سیستم های معمول راه از طریق یک آسیب پذیری نرم افزار و یا کرک کردن یک حساب کاربری با رمز عبور ناامن — بلکه با دسترسی به توییتر کارمند حساب. و در حالی که ساختگی پست نمی باقی می ماند آنلاین برای آن نشان داده شده که چگونه حتی چند ثانیه از دسترسی را می توان به اندازه کافی با استعداد برای هکرها.

آن را نیز به ارمغان می آورد تا یک تعداد مشروع نگرانی نه تنها برای توییتر و کاربران آن اما برای کارشناسان امنیتی که نظارت بر این همه چیز و سعی کنید و جلوگیری از حملات آینده. و این فقط آغاز از نگرانی. در اینجا برخی از افکار.

ما ذکر شده شما باید کاملا تغییر رمز عبور خود را?

یک دلیل وجود دارد که دانشمندان به طور مداوم یادآوری مردم به پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و شستن دستها در طول یک بیماری همه گیر. این ممکن است به نظر می رسد تقریبا بی اهمیت اما این برای اولین بار است و گاهی اوقات بهترین خط دفاع در برابر ویروس ها. همان چیزی که می رود برای عبور. داشتن یک رمز عبور پیچیده است که شما را تغییر دهید حداقل یک بار در هر سال (بهتر از هر شش ماه) یکی از بهترین حمایت شما می توانید در برابر هکرها و چیزهایی شبیه به نرم افزارهای مخرب. خود را به حساب رسانه های اجتماعی ممکن است به نظر می رسد همه که مهم است اما حتی یک پا در درب از یک برنامه نویس ماهر می توانید آنها را از دسترسی به اطلاعات خصوصی خود را و حتی از دوستان و خانواده خود را. فقط رمز عبور خود را تغییر…و پوشیدن ماسک.

ما تکیه بر قدرتمند سیستم عامل رسانه های اجتماعی ما را در معرض.

آن را ممکن است به طور گسترده ای گزارش شده است که Facebook و Twitter از نفع کاهش یافته با Gen Y و Z, اما آنها هنوز هم دو تا از محبوب ترین به اشتراک گذاری اطلاعات از سیستم عامل است که تا کنون وجود داشته و همراه با Instagram, Infinite و دیگران. ما آنها را از آنجا که دوستان ما بر روی آنها هستند. ما نفرین وجود آنها و نقش غالب آنها در زندگی ما دارند چرا که آنها یک بار و اغلب پر شده با تبلیغات و راه های جدید برای مبارزه با ما بزرگ عمو. اما در حقیقت به مراتب بیشتر در معرض خطر است که تمام اطلاعات ما فقط دور به هر کسی که می تواند دسترسی و دانه آن است. ما نه چندان وابسته به رسانه های اجتماعی ما نخواهد بود بنابراین آسیب پذیر است.

رسانه های اجتماعی است که هنوز در مراحل ابتدایی است.

و شایان ذکر است که رسانه های اجتماعی است ، واقعا جوان است. Facebook, یوتیوب و توییتر شده اند در اطراف برای حدود 15 سال است. Instagram راه اندازی کمتر از یک دهه پیش. در دنیای اینترنت که ممکن است به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی, اما آن را واقعا نمی با توجه به رشد سریع این وب سایت آغاز کرد و در ده سال گذشته. آن اغلب طول می کشد چند دهه به مرتب کردن بر اساس نحوه استفاده و حفاظت از منابع اطلاعاتی به عنوان با ارزش به عنوان این. و کسانی که به اندازه کافی هوشمند و حاضر به شکستن قوانین/قوانین در روند اغلب می توانید با استفاده از استعدادهای خود را به بهره برداری کسانی از ما که فقط با بهره گیری از خودمان است. شرکت رسانه های اجتماعی آنقدر در انفجار آنها غالبا بیمار مجهز برای مقابله با خرید اینترنتی. و در آن زمان در کنگره هستند دعوت برای جلسات مردم آنها را احضار قبل از آنها را در حرکت نزولی از موفقیت خود را به مردم منتقل شده بر روی بعدی چیز سرد.

هکرها بسیار خوب در آنچه انجام می دهند.

هرگز دست کم گرفتن قدرت از کسی که به شدت می خواهد برای پیدا کردن ضعف در سیستم به استفاده از آن برای منافع شخصی. برنامه نویسان صرف تمام طول زندگی خود را اختصاص داده شده به تعقیب کد برای تفریح بنابراین اگر آنها می توانید آن را به صورت سود به عنوان به خوبی آن را احساس می کند مانند گام منطقی بعدی است. بدیهی است که هر هکر است که یک فرد بد, اما آنها به طور معمول تا کنون جلوتر از منحنی شرکت های امنیتی به دنبال آنها را خارج و آنها را به پرداخت پول برای کمک در ارائه یک خط دفاعی در برابر نوع خود. این جهان بسیاری از ما هرگز درک. آنها آن را می دانم و آنها در حال شمارش را بر ما تنبلی (سرفه…کلمه عبور…سرفه). از همه مهمتر, آنها به طور کامل انتظار خواهد بود که ما پس از هیپنوتیزم توسط رسانه های اجتماعی را تطمیع ما چشم پوشی از علائم هشدار دهنده و نگرانی های حریم خصوصی. این زمانی است که هکرها در وحشتناک ترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de