ترنر می پرسد دولت ایران به انصراف از کنوانسیون در میان محلی تخت بیمارستان بحران

بین به سرعت در حال کاهش بیمارستان محلی ظرفیت و راه coronavirus است که هنوز هم مهاجم از طریق هوستون شهردار سیلوستر ترنر است که شفاعت با دولت خواهان این است که هیچ وقت به میزبان عظیم داخلی هم در شهرستان خود را.

در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی ترنر اعلام کرد که او خواهید بود با ارسال نامه ای به کمیته اجرایی حزب جمهوری خواه از تگزاس به شدت ترغیب آنها به انصراف از خود در فرد کنوانسیون در هوستون از نگرانی برای ایمنی از شرکت کنندگان در رویداد کارکنان و ساکنان هوستون.

“در این شهر همه دیگر کنفرانس ها و کنوانسیون ها باید لغو شود و یا شده است موکول به سال آینده به غیر از یکی” گفت: Turner تماس دولت اوباما برای به ظاهر بی توجهی به فریادهای کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی تگزاس انجمن که به نام رهبران حزب به انتخاب کردن برای یک رویداد مجازی به جای.

دولت جمهوریخواه در حال حاضر مجموعه را به بیش از 6 ، 000 شرکت کنندگان به George R. Brown مرکز کنوانسیون از جولای 16-18. در روز پنج شنبه, جولای 2, دولت روحانی کمیته اجرایی رای دادند 40-20 برای رفتن به جلو با فرد کنوانسیون بعد از آن در ماه جولای است. پس از رای گیری ، ترنر توییتی اواخر پنج شنبه شب که در شهر هوستون خواهد اعمال اقتدار خود را بیش از شهرستان متعلق به مکانهای مانند مرکز کنوانسیون به دستور استفاده از ماسک های صورت توسط همه شرکت کنندگان.

ترنر مشخص شده در فهرست لباس های شسته شده از محدودیت های اضافی خود را در دفتر برنامه ای برای اعمال در دولت جمهوری خواه کنوانسیون در منافع محدود کردن گسترش COVID-19 “اگر آنها انتخاب برای ادامه” از جمله اصلاح کنوانسیون طرح برای اطمینان اجتماعی فاصله ممکن است از بین بردن خطوط برای ترویج اجتماعی فاصله خدمت مواد غذایی در قالب به صورت جداگانه روکش وعده های غذایی به طوری که آنها می تواند گرفتن و رفتن و محدود کردن استفاده و اشغال ظرفیت آسانسور در مرکز کنوانسیون.

او همچنین گفت: این شهرستان به اجرای نمایش های بهداشتی از شرکت کنندگان و کارگران مانند دما و علامت چک در علاوه بر این به نیاز به استفاده از مچبند به اعتبار این که یک فرد داده شده است بررسی می شود که تحت سیستم. ترنر همچنین با اشاره قوانین سختگیرانه در مورد ایجاد یک سیستم برای شرکت کنندگان و کارکنان به گزارش COVID-19 علائم مثبت و نتایج آزمون به کنوانسیون سازمان که پس از آن نیاز به اطلاع رسانی شهر هوستون و مقامات محلی از زادگاه هر بیمار شرکت کنندگان به کمک در تماس با ردیابی کردند.

ترنر گفت: اگر این رویداد می رود که در حال حاضر برنامه ریزی شده وجود خواهد داشت و بازرسان بهداشت و سلامت در سایت هر روز که “باید قدرت را به طور کنوانسیون” اگر آنها شاهد هر یک از این قوانین در حال شکسته.

“من هنوز صحبت کردن با یک حرفه ای پزشکی که گفته است که این یک ایده خوب برای نگه داشتن این کنوانسیون در این زمان” ترنر گفت: “قبل از دعوت از حامیان مالی این کنوانسیون برای پیوستن به این فراخوان به لغو در شخص جمع به نفع دیجیتال کنوانسیون مانند او و حامی سابق تگزاس انجمن پزشکی شده اند و علنا درخواست.

هوستون در بخش بهداشت و درمان گزارش روز دوشنبه 963 مورد جدید از COVID-19 در شهر قرار می دهد که این شهر تجمعی مثبت مورد تعداد در 24,336 از زمان شروع این بیماری همه گیر. خوشبختانه جدید مرگ و میر ناشی از ساکنان هوستون گزارش شده در طول دو روز گذشته ترنر گفت.

Dr. David Persse of the Houston Health Department urged Texas Republicans to cancel their Houston convention before he addressed local hospital capacity concerns on Monday.

دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان خواست تگزاس جمهوریخواهان به لغو هوستون کنوانسیون قبل از او خطاب بیمارستان محلی ظرفیت نگرانی در روز دوشنبه.

تصویر

دکتر دیوید Persse از هوستون در بخش بهداشت و درمان تکرار ترنر احساسات و خواست اعضای حزب جمهوری خواه از تگزاس “به تجدید نظر در موضع خود را نگه داشتن در ذهن اعضای خود و مردم خواهد شد که حمایت از این رویداد است.”

Persse صحبت کرد به گزارش های اخیر که یک نسخه جهش یافته از COVID-19 ممکن است در هوستون است که به طور مشابه کشنده اما بیشتر به راحتی گسترش در علاوه بر این به نوظهور نگرانی از دانشمندان در سراسر جهان است که coronavirus ممکن است گسترش از طریق ذرات است که می تواند معطل در هوا برای دور دیگر از ابتدا فرض بر این که دلایل او را حتی بیشتر در حال حاضر در مورد جمهوریخواه.

“اگر که مورد سپس این بدان معناست که یک superspreader رویداد مانند یک کنوانسیون احتمالا بطور سه برابر خطرناک در این زمان” Persse گفت.

Persse همچنین به تشریح تلاش های مداوم از بیمارستان های محلی خود را برای افزایش تعداد تخت و سطح نیروی انسانی به منظور قادر به جذب مورد انتظار هجوم COVID-19 بیماران در هفته های آینده. او گفت که دولت فدرال فرستاده است یک ارزیابی تیم هوستون برای دیدن آنچه که منابع محلی در بیمارستان نیاز دارد و این که او خوشحال بود برای دیدن که ایالت تگزاس فرستاده است حدود 120 نفر از پرستاران به بیمارستان در هوستون و شهرستانهای اطراف برای کمک به آنها را گسترش ظرفیت تخت و ارائه کمک برای خسته پرستاران.

“سیستم بهداشت و درمان در حال کار سخت است. آنها در حال افزایش ظرفیت جسمی و با منابع انسانی است. اما مصرف آن در موارد بسیاری از تلاش” Persse گفت.

همانطور که ما در گزارش این شنبه یک ساکن هوستون با COVID-19 گفته شد جمعه توسط پزشکان در SignatureCare اورژانس مرکز در سال 1925 E. T C دلقک بلوار که او ممکن است نیاز به ارسال می شود تا آنجا که آستین و یا حتی خارج از کشور بودند و او نیاز به بستری شدن در بیمارستان به دلیل کمبود COVID-19 تخت بیمارستان ظرفیت در هوستون و شهرهای اطراف آن.

دکتر Hashibul Hannan یکی از موسسان SignatureCare خصوصی اورژانس زنجیره ای توضیح داد: به هوستون مطبوعات روز دوشنبه در حالی که SignatureCare نشده است تا به حال به ارسال کسی به بستری در خارج از تگزاس آنها فرستاده شده و بیماران به بیمارستان در شهرستانها مانند Austin, Huntsville, Beaumont و گلوستون طی پنج تا ده روز. او گفت: این در تضاد کامل با دولت از چیزهایی که پشت در زمانی که SignatureCare پزشکان تا به حال هیچ مشکل در پیدا کردن فضا در بیمارستان محلی برای بیماران خود را.

Hannan توضیح داد که SignatureCare را پزشکان همیشه تماس بیمارستان محلی برای اولین بار برای دیدن اینکه آیا یا نه آنها باید فضا برای COVID-19 بیماران برای بستری و بیمارستان های خارج از هوستون به نام تنها اگر بیمارستان در هوستون بگویید SignatureCare آنها لازم نیست که هر تخت در دسترس است.

“اگر ما نمی پیدا کردن تخت در نزدیکی مجاورت, پس از آن ما نیاز به افزایش شعاع” Hannan گفت: “و این قابل تصور است که اگر ما اجرا از گزینه های در تگزاس است که ممکن است ما را به بیرون رفتن از تگزاس است.”

“این هنوز اتفاق افتاده است. من امیدوارم که آن را هرگز اتفاق می افتد” او ادامه داد: “اما اگر کسی را که نظر من فکر می کنم ایده این بود که اجازه آنها را می دانیم که ما در حال اجرا را از تخت در هوستون.”

Hannan گفت او اعتماد دارد که بیمارستان های محلی در حال راستگو بودن زمانی که آنها بگویید SignatureCare پزشکان که آنها لازم نیست تخت های موجود خود را برای COVID-19 بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان به دلیل اگر بیمارستان های محلی را در واقع ظرفیت برای حمایت از COVID-19 بيمار شدند و گفتن خصوصی و غیر بیمارستان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند SignatureCare در غیر این صورت خواهد بود که غیر قانونی است.

“من تحت تاثیر که هوستون ندارد, تخت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de