ترنر و دیگر تگزاس شهرداران درخواست رژیم صهیونیستی است. ابوت به اجازه دهید آنها نیاز به ماسک-پوشیدن

اواخر بعد از ظهر سه شنبه یک ائتلاف نه تگزاس شهرداران مودبانه خواستار آن شدند که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اجازه می دهد آنها را برای به اجرا درآوردن قوانین پوشیدن facemasks در شهرستانها خود را به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

درخواست آمد از طریق یک نامه به خانه ملت امضا شده توسط nine تگزاس شهرداران از جمله مدیران ارشد تگزاس بزرگترین شهرستانها: شهردار هوستون سیلوستر Turner, San Antonio, شهردار ران Nirenberg, Dallas, شهردار اریک جانسون و آستین شهردار استیو آدلر. نامه عمومی ساخته شده بود تنها چند ساعت پس از ابوت در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او به عنوان سنبله در تگزاس COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان پس از روز یادبود به عنوان “هیچ دلیلی برای احساس خطر می شود” با توجه به وضعیت کلی بیمارستان, ظرفیت.

COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در تگزاس آمار یک رکورد بالا از 2,518 روز سه شنبه که نشان دهنده نزدیک به 67 درصد افزایش از روز یادبود. ایالت مثبت مورد شمارش باید trended تا به شدت در طول همان دوره است.

دیگر شهرداران که امضا به نامه شامل فورت ورث شهردار بتسی قیمت, El Paso, شهردار دی مارگو آرلینگتون شهردار جف ویلیامز, Plano شهردار هری LaRosiliere و گرند پریری شهردار ران جنسن.

در نامه شهرداران به درستی توضیح است که استفاده گسترده از facemasks در “اثبات می تواند موثر ترین راه برای جلوگیری از انتقال این بیماری است.”

“هنوز بسیاری از مردم در بسیاری از شهرهای ما هنوز به دلیل خودداری از پوشیدن این صورت پوشش” در این نامه ادامه داد: “حتی اگر این پوشش از نظر علمی ثابت شده است برای کمک به جلوگیری از این بیماری از گسترش است.”

“ما فکر می کنیم شما موافق است که یک اقتصاد سالم با افراد سالم. اگر شما لازم نیست که برنامه به دستور پوشش صورت ایالت ما می پرسند که شما بازگرداندن توانایی برای مقامات محلی به اجرای پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی که در آن فاصله فیزیکی نمی تواند تمرین” در این نامه به عنوان خوانده شده.

در اوایل بیماری همه گیر مقامات دولت محلی مانند شهرداران و شهرستان قضات در سراسر کشور قادر به اجرای گسترده بهداشت عمومی-فکر قوانین و مقررات طراحی شده به سرعت COVID-19 را در سراسر شهرهای خود از جمله اقامت در خانه سفارشات و ماسک حکم برای ساکنان در مکان های عمومی. اما به عنوان از آوریل 1 ابوت ایالت بازگشایی سفارشات جایگزین آن مقررات محلی و در زمان دور محلی برای اجرای اقدامات قابل اجرا در پاسخ به COVID-19.

نه شهرداران که امضا این نامه را به نمایندگی از هر دو حزب سیاسی اصلی. اگر چه موقعیت شهردار حزبی در بسیاری از مناطق بر اساس خود را قبلا برگزار مواضع انتخاب چهار نفر از شهرداران هستند دموکرات (Turner, Nirenberg جانسون و آدلر) و چهار هستند و جمهوری خواهان (قیمت مارگو ویلیامز و LaRosiliere). Roy Jensen گرند پریری شهردار Roy جنسن نشده قبلا برگزار منتخب دفتر تحت پرچم هر دو حزب.

متن کامل این نامه در زیر تعبیه شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im