OTT tv Indians
وقتی که می آید به OTT این اختلال ناشی از COVID-19 به یک تلنگر به برنامه های آموزش همراه با جریان خدمات. بالا محتوا توسط مخاطبان شامل تخیلی, هیجان انگیز تاریخ, اخبار فوقالعاده و اساطیر. Pixabay

این مستند دوره منجر به رونق در تلویزیون و OTT بازارهای جهانی با سرخپوستان گرفتن دوز خود را از سرگرمی از طریق داستانی, قصه, تاریخی, قطعات, داستان های اساطیری و فوقالعاده لرزش.

با توجه به گزارش اخیر توسط پخش مخاطبان شورای پژوهشی (BARC), TV مصرف در هند رشد 38 درصد بیش از پیش COVID دوره است. مردم در حال حاضر در حال تماشای تلویزیون برای تمام هفت روز با افزایش 47 درصد viwership.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

این گزارش همچنین اعلام کرد که مصرف Hindi به عنوان یک زبان رشد کرده با اساطیر رانندگی رشد — با تشکر مجدد اجرا می شود از کلاسیک نشان می دهد مانند “Ramayan” و “Mahabharat”. این هفته Hindi GEC به دست آمده یک زمان همه بالا بینندگان از چهار میلیارد دلار پس از 2015 در HSM (به انگلیسی صحبت کردن بازار) شهری است.

OTT tv Indians
رشد تلویزیون و OTT کشف شد توسط GlobalWebIndex سرگرمی گل سرسبد گزارش نیز هست. آن را اظهار داشت که در هر سن براکت “کاربران اینترنت تماشای بیشتر تلویزیون پخش از تلویزیون آنلاین, با وجود سال در سال قطره در پخش نامزدی”. Pixabay

یکی دیگر از روند بود که کشف شد و تجدید حیات زبان انگلیسی فیلم رده. فارسی فیلم نشان داده شده 83 درصد رشد در مستند دوره است.

وقتی که می آید به OTT این اختلال ناشی از COVID-19 به یک تلنگر به برنامه های آموزش همراه با جریان خدمات. بالا محتوا توسط مخاطبان شامل تخیلی, هیجان انگیز تاریخ, اخبار فوقالعاده و اساطیر.

رشد تلویزیون و OTT کشف شد توسط GlobalWebIndex سرگرمی گل سرسبد گزارش نیز هست. آن را اظهار داشت که در هر سن براکت “کاربران اینترنت تماشای بیشتر تلویزیون پخش از تلویزیون آنلاین, با وجود سال در سال قطره در پخش نامزدی”.

“آنلاین تلویزیون را دستگیر کرده است بیشتر و بیشتر روزانه رسانه زمان در میان کاربران اینترنت از سال 2012 صعود از 45 دقیقه در هر روز خوانده شده را علامت به آن زمان ایستاده از 1 ساعت و 17 دقیقه” به آن اضافه شده است.

OTT tv Indians
این مستند دوره منجر به رونق در تلویزیون و OTT بازارهای جهانی با سرخپوستان گرفتن دوز خود را از سرگرمی از طریق داستانی, قصه, تاریخی, قطعات, داستان های اساطیری و فوقالعاده لرزش. Pixabay

بر اساس این گزارش متوسط زمان صرف تماشای خطی تلویزیون در هند 1 ساعت و 34 دقیقه و تلویزیون آنلاین در یک روز معمولی 1 ساعت و 31 دقیقه.

این مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که Netflix و Amazon Prime تصویری ممکن است پیدا کرده اند قوی زمین در هند در این گزارش آمده است که بازار هند است نه صاف بادبان برای بازیکنان خارجی.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

Netflix تعامل بیش از گذشته سال در هند با افزایش 14 درصد امتیاز به 58 درصد است. این است که بیشتر به تقویت موقعیت خود را با گسترش آن هند تخته سنگ و گرفتن بالیوود biggies مانند Shah Rukh Khan, Priyanka Chopra, جوناس و آنوشکا شارما در هیئت مدیره.

“هند در جریان بازار یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد در جهان است و در همان زمان یکی از مهمترین و مقاوم به نفوذ از بازیکنان جهانی” این گزارش گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده – Munish Raizada فیلم’ اولین مستند سیاسی – شفافیت: Pardarshita های بی حد و حصر سری از IAC و AAP منتشر شد

که توضیح می دهد که رشد اخیر از هند OTT بازیکنان که شامل Voot, AltBalaji, Zee5 و MX Player.

“این کشور تصویری بازار به ارزش بیش از 700 میلیون دلار است و انتظار می رود به رشد به 2.4 میلیارد دلار در ارزش 2023 با بیش از حد بالا (OTT) صنعت پیش بینی می شود با بالاترین نرخ رشد” آن را توضیح داد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو