تهمت می خواهد به بازگشایی امریکا در چند هفته. در اسناد داخلی مقامات بهداشت فدرال هشدار می دهند این بار به انجام این کار با خیال راحت ممکن است بیش از حد بالا است.

مقامات بهداشت فدرال هشدار داد رهبران کاخ سفید را coronavirus نیروی کار این هفته است که بازگشایی این کشور نیاز به یک ظرفیت عظیم برای تست آهنگ و درمان مردم به صورت مداوم تهدید جدید کروناویروس.

راهنمایی های خود را در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موضع است که این کشور می تواند به طور گسترده ای به بازگشت به حالت عادی در یک ماده از هفته حداقل در برخی از کشورها.

“این رفتن به بسیار زودی” رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه “زودتر از پایان ماه.”

توصیه های تحت توسعه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از, نسخه از آن به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز همراه با سایر اسناد داخلی تا حد زیادی به دنبال یک راهکار است که کارشناسان بهداشت عمومی شده اند دفاع کنند.

توصیه های که جدا از پیش نویس دستورالعمل گزارش واشنگتن پست روز شنبه ارائه شد در یک نمایش به صورت اسلاید به نیروی کار رهبران در روز دوشنبه. اسلاید برجسته خاص معیار جوامع محلی نیاز به ملاقات قبل از بلند کردن محدودیت های خود را.

پیام تحویل داده و در پشت درهای بسته اقتصاد ایران گوه بین دولت نظرات عمومی در مورد یک ممکن است بازگشایی و واقعیت قابل درک توسط دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی از جمله کسانی که در CDC. کارشناسان ترس هرج و مرج فصل بعد در آن هنوز ناکافی تست سطوح می تواند به کمک امواج از بیماری توفنده بیش از آمریکا است.

در گفتگو با یک دوجین دانشمندان ایالات متحده آمریکا امروز یافت می شود که کشورهای در حال سقوط کوتاه از اقدامات گذاشته شده توسط CDC.

“ما نمی توانیم حرکت به مرحله بعدی از پاسخ قبل از ما قادر به درک که در آن این ویروس است که آن را به مطمئن شوید که برای منزوی کردن موارد” گفت: کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “بدون که ما قادر نخواهد بود به اندازه کافی کنترل ویروس.”

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز, سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر نیست آدرس CDC توصیه و یا چگونه دولت به آنها پاسخ داد. او گفت: رئیس جمهور تهمت می خواهد این کشور برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “اما او روشن شده است که اطلاعات علمی خواهد شد درایو جدول زمانی در آن تصمیم گیری” Deere گفت.

اجتماعی فاصله از طریق پایان ماه آوریل قرار بود برای محافظت از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق شدن و خرید زمان برای آماده شدن برای زندگی با یک ویروس است که یک واکسن ممکن است در دسترس برای یک سال یا بیشتر طول بکشد. اما هفت متحده صادر stay-at-home سفارشات.

کارشناسان می گویند سه مرحله بحرانی خواهد شد با موفقیت به معکوس آن سفارشات: گسترده تست برای هر دو بیماری و آنتی بادی های tracking و جداسازی جدید کروناویروس موارد و در زمان پیشرفت درمان به آینده COVID-19 عفونت های کمتر خطرناک است.

CDC گفت: وظیفه نیروی رهبران دوشنبه که جوامع است که می خواهید برای بازگشایی باید قادر به تست 100 درصد بیماران علامت دار شده اند که در معرض و به سرعت در حال بررسی موارد جدید. بیمارستان ها باید سالم کارکنان و میزان عفونت نیاز به نشان می دهد سازگار و قابل توجهی کاهش 28 روز از اوج.

علاوه بر این بیمارستان باید به اندازه کافی نیروی انسانی بیمارستان یک لوازم و تجهیزات حفاظتی با توجه به آستانه توصیه می شود در CDC اسلايد دوشنبه.

مجموعه ای جداگانه از CDC اسناد و مدارک به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز ارائه جزئیات بیشتر در مورد این دولت و جاه طلبی برای کمک به برخی از حداقل تحت تاثیر متحده شروع به بازگشایی به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی. مقامات ارشد در آژانس به باریک تر برنامه ریزی برای استقرار فدرال بهداشت و درمان کارگران به حدود نه متحده است.

تیم از مقامات بهداشت فدرال شکل خواهد شد اگر برخی جوامع واقعا کم عفونت نرخ و یا فقط دسترسی ضعیف به تست و بدانید که این ویروس تا حد زیادی در امان آن جوامع با توجه به اسناد و مدارک. بخش بزرگی از این طرح با تمرکز بر تقویت محلی توانایی های فنی برای کمک به مقامات بهداشت شناسایی و ردیابی عفونت.

CDC رویکرد میسازد یک چارچوب فدرال برای ایالات متحده به شدت متضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن نامنظم اظهارات این هفته به عنوان او sparred با دولت بیش از فرمانداران که تماس به بازگشایی امریکا است.

اما در کشوری که دولت مرزهای مبهم با رفت و آمد ریل و ارزان هواپیما پرواز کارشناسان هشدار داد که تناقضات در منطقه ای قضاوت تماس و مربوط به منابع می تواند به تضعیف این کشور در اثر حاوی این بیماری است. اگر یک دولت و یا شهرستان بازگشایی در سرعت های مختلف از یک همسایه این بیماری می تواند افزایش.

“آن را به معنای واقعی کلمه هزینه های زندگی گفت:” جرمی Konyndyk یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی که منجر به واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا.

تست

بهتر است تست در فوریه ممکن است مانع جرم خاموش شدن ناگهانی توسط coronavirus اپیدمی قبل از آن spiraled خارج از کنترل است. بازگشایی امریکا قرار می دهد تست جلو و مرکز دوباره به این کشور بهترین دفاع در برابر تکرار امواج از شیوع کروناویروس.

CDC طرح به رسمیت می شناسد و نیاز به تست همه با علایم, به طوری که آنها می تواند خود را جدا کنند. همچنین پیش بینی تست های معمول برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و امکانات مثل خانه های سالمندان که ساکنان به ویژه آسیب پذیر به شیوع بیماری. نظارت داده مورد نیاز است برای اطمینان از جوامع نقطه ظهور و به سرعت در حال شیوع پاسخ با محدود تر اجتماعی فاصله تعطیلی.

کاهش هدایت نمی کند آدرس تست برای آنتی بادی ها به ویروس شناخته شده به عنوان تست سرولوژی که می تواند نشان دهد که در حال حاضر از بهبود عفونت. راهنمایی در این آزمون که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان نشانگرهای ایمنی داده شد در جلسه قبلی.

سرولوژی تستهای هنوز به طور گسترده ای استفاده می شود. هیچ کس نمی داند چگونه قابل اعتماد اطلاعات به دست آمده از آنها خواهد بود و سوالات اخلاقی را احاطه کرده استفاده از آنها – از جمله اینکه آیا آنتی بادی نشانگر باید تعیین کند که بازگشت به کار.

CDC طرح انتظار دارد که یک سطح از تست که هنوز یک واقعیت برای بسیاری از جوامع است. کاخ سفید پرداخته است هنوز مشکلات hobbling قوی تست سیستم پیش بینی.

در بسیاری از مکان آزمایش برای تایید عفونت کرونا ويروسی شده اند به ترتیب اولویت برای مراقبت های بهداشتی کارگران و به شدت بیمار است.

“من نمی بینم یک مسیر برای بازگشایی مگر اینکه تست موضوع ثابت است” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “ما شده اند شکایت در مورد تست برای حداقل یک ماه و هیچ چیز اتفاق افتاده است.”

بسیاری از ملت coronavirus آزمون در حال حاضر در حال پردازش از طریق تجاری آزمایشگاه که به سرعت در حال کوچک تا ظرفیت خود را پس از تنظیم مقررات تاخیر در بیماری همه گیر در مراحل اولیه در ایالات متحده آمریکا

در عین حال مقامات فدرال هنوز به آدرس مداوم و کمبود منابع مانند بینی سواب و مواد مورد استفاده برای پردازش آزمون. Labs در حال پوسته پوسته شدن و حتی به عنوان سوال باقی می ماند در مورد چگونه آنها پرداخت خواهد شد با برخی از خصوصی و برنامه های دولت به طور کامل پوشش هزینه ها گفت: Julie خانی رئیس جمهور آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن.

“ما این قطع ارتباط” سعید خانی که سازمان نشان دهنده تجاری تیتان مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp. “در حالی که هر کس موافق است که آزمایش های بیشتری نیاز است وجود نداشته است لازم است تمرکز و ارائه بودجه اختصاص داده شده.”

CDC مشخص نیست که دقیقا چگونه بسیاری از آزمون های آمریکایی نیاز به با خیال راحت حرکت گذشته اجتماعی فاصله. یک شکل ورزشگاه از 750,000 آزمون در هفته پیشنهاد شد در یک گزارش همكاري سابق سازمان غذا و داروی آمریکا کمیسر دکتر اسکات Gottlieb ماه گذشته برای American Enterprise Institute.

ظرفیت به نظر می رسد با نزدیک شدن به آن سطح با آزمایشگاه بالینی انجمن کاربران در حال اجرا 75,000 100,0000 آزمون روزانه برای بسیاری از ماه. اما به تازگی آنها گذاشته شده است با ظرفیت استفاده نشده. روز دوشنبه این گزارش آزمایشگاه پردازش نزدیک به نیمی به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان آنها تا به حال یک هفته پیش از آن. خانی گفت labs در حال حاضر در تلاش برای بدست آوردن کلمه را به پزشکان است که می تواند رسیدگی به آنها بیشتر است.

نابرابری در دسترسی به تست و چگونه به طور گسترده ای از آن ارائه شده است و در سمت چپ پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای بدون یک دید واضح و روشنی از گسترش ویروس ها.

تست سریع نورد از سراسر کشور می تواند تایید COVID-19 عفونت در عنوان کمی تا پنج دقیقه شده است و به شدت تبلیغ توسط دولت از جمله کشف حجاب در کاخ سفید چمن. توستر-اندازه تکنولوژی به نظر می رسد به بازی نقش مهمی را در سی دی برنامه برای استفاده در مراقبت های بهداشتی تنظیمات با شدت بیمار بیماران.

بیشتر: Coronavirus تست های غول پیکر انجام می دهد بالا-سیم عمل به وعده در مقابل واقعیت

جان Wiesman از واشنگتن وزارت بهداشت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او به دنبال به دولت فدرال برای کمک به دریافت بیشتر آزمون های آنلاین و سپس با ارائه پول و پرسنل به منظور بررسی بیشتر به عنوان موارد تایید کرد که می تواند در امواج می آیند.

“آنچه ما می دانیم در حال حاضر تنها کسری از آنچه در خارج وجود دارد,” او گفت:. “سیستم بهداشت عمومی به مقیاس و مقیاس به سرعت در نتیجه تماس برای فدرال منابع است.”

ردیابی

ارتش بهداشت عمومی کارگران مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن زبانه ها در هر کسی که مبتلا به تازگی با COVID-19 – همراه با هر خویشاوند و همسایه آنها در تماس بوده اند ،

کار تماس با ردیابی در نظر گرفته شده است بیشتر از علم و هیچ میانبر وجود دارد. دانشمندان فکر می کنم یک فرد آلوده می تواند گسترش ویروس به دو تا سه نفر دیگر. تنها یک مورد می تواند به نوبه خود به 59,000 عفونت بیش از 10 دوره مداوم گسترش یافته است.

CDC اذعان دارد که باید با برنامه ریزی برای ایجاد یک “COVID-19 سپاه” کارکنان توسط ترکیبی از کارگران فدرال در CDC و برنامه های آموزشی برای تعداد نامشخص استخدام های جدید در سطح ایالتی و محلی که در گزارش واشنگتن پست. طرح ارائه شده هیچ شماره های خاص و یا حمایت مالی.

کارشناسان اما می گویند نیروی انسانی تا نیاز به یک سرمایه گذاری عظیم و بعید است که به آماده به رول از به طور گسترده ای در سراسر کشور برای حداقل پنج یا شش هفته – فراتر از ممکن است 1 یا ممکن است 15 تاریخ ذکر شده در پیش نویس طرح گزارش پست.

ملت نیاز به یک نیروی کار جدید از 100,000 تماس با ردیاب با توجه به گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. در این مقیاس تلاش خواهد نیاز به $3.6 میلیارد محققان پیش بینی شده است. آنها به نام برای تزریق اضطراری بودجه از کنگره است.

برآورد خود هستند و نه فقط نظری; آنها بر اساس چه کار کرده است در کشورهای دیگر. در ووهان چین منطقه که در آن شیوع آغاز شده 9,000 تماس با ردیاب به سرعت در حال اعزام به محدود کردن گسترش در یک شهرستان از 11 میلیون نفر است.

چینی تیم دقت دنبال کردن کسانی که در معرض دیگران با تایید موارد مورد نقد و ده ها هزار نفر از مخاطبین در هر روز. آنها به دنبال تا با آزمایشات و مشاهدات پزشکی و quarantining افراد آلوده که نمایش داده می شود هیچ نشانه ای ندارند. چین نیز با تکیه بر بزرگ تکنولوژی و هوش مصنوعی است.

به مزمن کمبود بودجه روبرو بهداشت عمومی آمریکا زیرساخت های مبارزه جدید شیوع کروناویروس پس از ریختن 50,000 کارگران پس از رکود اقتصادی سال 2008 بر اساس یک نظرسنجی از دولت های محلی و بهداشت بخش های ذکر شده توسط انجمن آمریکایی بهداشت عمومی انجمن در یک مقاله برای StatNews.

ماساچوست است که در میان چند متحده نیز به برنامه ای برای استخدام ، بسیاری از قادر خواهد بود به انجام این کار در هفته آینده با فرض اینکه آنها دریافت بودجه فدرال و ارشاد گفت: دکتر مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشت که نشان دهنده کشور بهداشت عمومی سازمان.

“این شدنی ژوئن اگر همه واقعا می شود بر روی آن متمرکز شده است.” “دولت پول ندارد برای انجام این کار در حال حاضر.”

درمان

از کمبود تخت های مراقبت ويژه به تخلیه منابع از فولاد ماسک و لباسهای ملی سیستم مراقبت های بهداشتی تلاش کرده است از زمان شروع این بیماری همه گیر برای پاسخ به افزایش COVID-19 بيمار.

CDC انتظار جوامع به مراقبت های بهداشتی کافی و ظرفیت در محل به بازگشایی است اما مبهم در مورد چگونه به رفع یک زنجیره تامین است. که می تواند بیشتر تشدید مبارزه در میان ایالت ها و دولت فدرال بیش از منابع محدود.

“است که باید هرگز اتفاق افتاده است; آن تمام شده است باید federalized در توزیع عادلانه” گفت: ایالات متحده نماینده دانا Shalala میامی دموکرات که زد وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

Shalala کار کرده است با کنگره دموکرات ها در قانون ارائه یک طرح جایگزین برای بازگشایی این کشور است.

او پیش بینی یک سیستم هماهنگ که در آن دولت فدرال فراهم می کند علمی راهنمایی و پول برای کمک به کمبود پول نقد متحده بازگشایی اقتصاد خود را. متحده خواهد ارائه برنامه های دقیق برای بررسی و تصویب توسط دولت فدرال در بخش بهداشت و درمان و توان بازپرداخت هزینه های چنین به عنوان تست اضافی نیروی انسانی و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دکتر جاش journal club سابق معاون کمیسر در FDA و در حال حاضر معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: این قانون می تواند وادار متحده به ارسال برنامه به CDC به تصویب و سپس صندوق آنها را که ایجاد استانداردهای.

“این قطعا کمک خواهد کرد را تا طبقه,” او گفت:.

داخلی CDC اسناد و مدارک نشان می دهد که آژانس در حال کار بر روی یک داشبورد با رویکرد سبز و قرمز نمایش متحده برای کمک به ارزیابی شاخص های مهم برای ترک lockdown mode – و هنگامی که مشکلات ممکن است افزایش است. اطلاعات قابل مشاهده خواهد بود برای نزدیکی حوزه های قضایی ،

در عرض یک یا دو ماه Shalala نیز فکر می کند درمان های پزشکی ممکن است در دسترس بلانت این بیماری است. دانشمندان در حال بررسی استفاده از داروهای ضد ویروسی و داروهای به هدف ویروس و همچنین به عنوان درمان به آدرس چگونه سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها دفاع و پشتیبانی دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان دستیابی به موفقیت –بدون مدرک پزشکی است. یکی از اولین مطالعات دقیق از یک مربوط داروی کلروکين بر داشت آن را بسیار خطرناک برای بیماران قلب در دوزهای بالا که محاکمه شد و به سرعت خاموش شد.

پزشکان با استفاده از برخی از داروها بر روی یک تجربی پایه ای و بیش از 100 آزمایش های بالینی در حال انجام است. اما در حال حاضر آنها فاقد مدارک و شواهد به توصیه هر داروی خاص برای درمان COVID-19 با توجه به دستورالعمل جدید از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

بازگشایی این کشور بیش از حد به سرعت می تواند به سادگی پخش دولت فدرال اشتباهات در پاسخ به این تهدید بیش از حد به آرامی به عنوان جدید کروناویروس گسترش اوایل این سال است.

“مردم” بوده و” Shalala گفت. “آن را به یک ملی رویکرد همکاری با ایالات متحده است.”

Letitia استین و برت مورفی در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات میز. تماس با Letitia lstein@usatoday.com, @LetitiaStein توسط تلفن و یا سیگنال در 813-524-0673 و برت در brett.murphy@usatoday.com یا @brettMmurphy.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر