درختان برگزاری مذهبی ارزش کاشته می شود تا دولت

درختان در ارتباط با خداوند Ram, گوتام بودا و گورو Nanak Dev کاشته خواهد شد در سه باغ در گوراکپور بخش بعدی ماه

توسط ABDOOSNEWS در 8 تیر 1399

درختان در ارتباط با خداوند Ram, گوتام بودا و گورو Nanak Dev کاشته خواهد شد در سه باغ در گوراکپور بخش بعدی ماه هنگامی که دولت خود را راه اندازی عظیم کشت و زرع درخت رانندگی با کاشت 25 کرور نهال.

"درختان مانند سال هایده, Jamun Peepal, Bargad, Khirni همراه با گوتام بودا و کاشته خواهد شد در گورو Vatika. بسیاری از گیاهان ذکر شده در کتاب مقدس از سیک ها –Reetha صاحب, کاشی کاری Saheb و Ber Saheb — که در ارتباط با Guru Nanak Dev نیز به فضا در باغ" گفت: Avinash کومار بخشی از جنگل افسر (DFO).

Follow us on Facebook برای به روز رسانی بیشتر از ما!!

در گوراکپور جنگل بخش است که در میان نه رسانا مناطق از دولت که در آن کشت و تنوع آب و هوایی باغ های توسعه یافته خواهد بود.

یک Nakshatra Vatika توسعه یافته خواهد بود در 100 متر فضا که در آن 27 نهال کاشته خواهد شد. وجود خواهد داشت یک جداگانه باغ گیاهان دارویی است.

The Uttar Pradesh government had secured a place in the Guinness Book of World Records last year by planting 22 crore saplings in a day
این اوتار پرادش دولت تا به حال یک مکان امن در کتاب رکوردهای جهانی گینس در سال گذشته با کاشت 22 کرور نهال در یک روز. Pixabay

"گوراکپور جنگل را بدست آورد و دولت وزارت جنگل در حال حاضر شروع به جمع آوری نهال. نهال ارزش دارویی کاشته خواهد شد تنها پس از مشاوره از کارشناسان گفت:" DFO.

"تا کنون 150 نهال از گونه های مختلف جمع آوری شده اند و به زودی ما به بقیه گونه," او گفت:.

این نهال به عنوان بسیاری از 201 گونه کاشته خواهد شد در یک روز در ماه جولای. این خواهد بود کاشته شده در پنج هکتار باغ در Farenda در محدوده Maharajganj منطقه از گوراکپور را بدست آورد.

اما تاریخ افتتاح باغ هنوز به طور نهایی.

همچنین بخوانید: جامعه همجنسگرایان در مکزیک انجام بزرگترین آنلاین غرور رویداد

یوگی دولت تصمیم گرفته است به بوته 25 کرور نهال در ماه جولای سال جاری با هدف افزایش پوشش سبز از دولت است.

این اوتار پرادش دولت تا به حال یک مکان امن در کتاب رکوردهای جهانی گینس در سال گذشته با کاشت 22 کرور نهال در یک روز. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de