سمی مقاوم در برابر شعله از الکترونیک یکی دیگر از دلایل به دستهای

سمی مقاوم در برابر شعله می توانید حرکت خود را از تلویزیون به تلفن همراه خود را به دست خود را و سپس شما هشدار می دهند محققان نشان می دهد که مکرر شستن دست ها می تواند آن را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض بیش از حد به غیر از نگه داشتن coronavirus در خلیج.

مطالعه منتشر شده در مجله علوم محیط زیست و فن آوری نامه ها یافت می شود که هالوژنه ضد شعله اضافه شده به پلاستیک TV موارد می تواند حرکت از تلویزیون به داخل سالن هوا و گرد و غبار به دست و سپس به تلفن های همراه و دیگر دستی دستگاه های الکترونیکی. هنگامی که بر روی تلفن همراه خود را که سطح را فراهم می کند یک جریان منبع از قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی در هر زمان شما را لمس تلفن همراه خود را.

آن را به خوبی شناخته شده است که ویروس ها در حال انتقال بین سطوح و دست. “مطالعه ما نشان می دهد که مواد شیمیایی سمی مانند شعله انجام همان. این دلیل دیگری است که همه ما باید شستن دست ما اغلب و هست” گفت: مطالعه همکاری نویسنده میریام الماس استاد در دانشگاه تورنتو در کانادا است. هالوژنه ضد شعله مانند polybrominated دی فنيل اتر های شناخته شده را در برخواهد داشت خطر ابتلا به سلامت به کودکان است. مطالعات قبلی نشان داده است که قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی می تواند باعث کاهش ضریب هوشی در کودکان و مشکلات رفتاری.

نویسندگان شد شگفت زده برای پیدا کردن سطوح بالاتری از تقریبا همه هالوژنه مقاوم در برابر شعله, همه ارگانو فسفره مقاوم در برابر شعله و فتالات plasticizers در سطح تلفن های همراه و دیگر دستی دستگاه های الکترونیکی مانند تبلت ها در مقایسه با غیر دستگاه های دستی مانند کامپیوترهای رومیزی است. این محققان نشان می دهد که این مواد شیمیایی رو به گوشی جدید انتقال از دست به دست. سوال این است که چرا تلویزیون یک منبع ضد شعله? پاسخ نهفته در این داستان عجیب و غریب از “instant-on” لوله اشعه کاتد تلویزیون های تولید شده در 1970s.

handwashing
محققان می گویند که هالوژنه ضد شعله اضافه شده به پلاستیک TV موارد می تواند حرکت از تلویزیون به داخل سالن هوا و گرد و غبار به دست و سپس به تلفن های همراه و دیگر دستی دستگاه های الکترونیکی. Pixabay

این فناوری که شامل گرم شدن لوله اشعه کاتد به طوری که تلویزیون بلافاصله پروژه یک تصویر روشن منجر به چند صد TV آتش سوزی در 1970s. پاسخ به توصیه اشتعال استاندارد که منجر به مقدار زیادی از شعله اضافه شده به خارج روده از تلویزیون.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Instagram

اما همان کسانی که در سطوح مقاوم در برابر شعله همچنان به استفاده می شود — به اندازه یک چهارم از وزن مورد پلاستیک — حتی پس از این صنعت از نقل مکان به زمان تلویزیون که مطرح حداقل خطر آتش سوزی.

همچنین بخوانید: اقتصادی پانل اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا رسما وارد رکود اقتصادی

اخیرا تولید تلویزیون های حاوی سطوح بالایی از غیر ضروری و مضر مقاوم در برابر شعله. “اگر یک بازدارنده است که مورد استفاده در تلویزیون های ما پیدا کنید و سپس آن را در سراسر خانه از جمله در دست resident گفت:” مطالعه همکاری نویسنده لیزا Melymuk. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de