به ماسک یا نه ، یک سوال تقسیم ما

To ماسک یا نه ، که سوال این است که تقسیم آمریکایی است. در حالی که برخی حتی فکر می کنم از بیرون رفتن بدون ماسک دیگران در مورد راه رفتن بدون.

پوشیدن ماسک, اما, کسب و کار جدی است نه شهرداران در تگزاس که با ارسال نامه به Texans التماس آنها را به پوشیدن ماسک با توجه به واشنگتن پست گزارش.

“عفونت در حال افزایش است. بیمارستان ظرفیت پر است. این به معنی این نیست که شما را بترساند اما به معنای آن است که بسیار صادق است. این ویروس را ترک نمی کند فقط به خاطر اینکه ما جمعی ضرورت رفته دور” در این نامه گفت: در بخش با توجه به اواخر جمعه گزارش.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

کارشناسان بهداشت می گویند پوشیدن ماسک یکی از بهترین راه ها برای کاهش سرعت گسترش COVID-19.

Coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان در تگزاس شده اند در حال افزایش از ماه مه ،

دیگر هشدارهای

هشدار از تگزاس شهرداران آمد و به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر دیگر جنوب ایالات متحده باعث شده مقامات این کشورها به موضوع به طور فزاینده ای هشدار دادند.

مقامات بهداشت در کارولینای جنوبی روز شنبه گفت که دولت تعیین کرده بود یکی دیگر از تک روز رکورد جدید عفونت بیش از 1000 نفر دوم راست بعد.

To Mask or Not to Mask?
کارشناسان بهداشت می گویند پوشیدن ماسک یکی از بهترین راه ها برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. Pixabay

در لوئیزیانا دو خوشه از شیوع بیماری بودند روز جمعه گزارش داد. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها در ارتباط بودند به حزب فارغ التحصیلی دبیرستان در نیواورلئان و اجتماعات بزرگ در خارج از میله های زندان در یک منطقه زندگی شبانه در باتون روژ.

آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و نوادا گزارش رکورد خوشه در تایید COVID-19 نفر در روز جمعه به عنوان متحده همچنان خود را مرحله به مرحله reopenings و افزایش تست.

با وجود شیوع بیماری در ایالات متحده, متحده در سراسر کشور شد و در ادامه به بازگشایی این آخر هفته.

همانطور که از شنبه ایالات متحده همچنان به سرب جهان در coronavirus موارد با بیش از 2.2 میلیون نفر حدود یک چهارم از بیش از 8.7 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار.

برخی از بازگشایی, برخی عقب نشینی

کشورهای دیگر نیز بازگشایی از جمله اسپانیا که قرار بود برای بلند کردن یک وضعیت اضطراری یکشنبه که تحمیل شد در ماه مارس ،

در استرالیا ویکتوریا برتر روز شنبه گفت که او خواهد reimpose محدودیت های دقیق تر در روز دوشنبه پس از دولت ثبت دو رقمی افزایش COVID-19 موارد برای چهارمین روز متوالی.

To Mask or Not to Mask?
رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز شنبه گفت که این کشور در تلاش برای مهار این ویروس تا به حال پسرفت. Wikimedia Commons

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز شنبه گفت که این کشور در تلاش برای مهار این ویروس تا به حال پسرفت دو هفته پس از محدودیت برداشته شد اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی و مردم را به سفر.

همچنین بخوانید: بلوغ روانی مهم برای هر ورزشکار در طول همه گیر: Patil

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: همه گیر شتاب گرفته است. او گفت که بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان گزارش شده پنج شنبه, بزرگترین, یک روز پس از افزایش شیوع این بیماری آغاز شد و در ماه دسامبر. تعداد قابل توجهی از موارد جدید در جنوب آسیا و خاورمیانه است.

برزیل گزارش کرده است بیش از 1 میلیون و تایید موارد coronavirus.

“ما در یک جدید و خطرناک فاز” Tedros گفت: جمعه در یک کنفرانس خبری در ژنو و او هشدار داد که مستند اقدامات هنوز هم نیاز به توقف این ویروس گسترش یافته است. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de