نکاتی برای غلبه بر بیماری همه گیر جلوه در دوران بارداری

winding-road-world
مردم در سراسر جهان در حال آماده با آینده خود برنامه سفر. Pixabay

یکs جوامع در سراسر جهان به آرامی شروع به باز کردن درهای خود را ایده سفر آینده آغاز شده است برای الهام بخشیدن به هر کسی که شده است خانه پناه با توجه به اخبار سفر.

از دنج کوه کابین به ضرب و شتم تابستان, رابطه جنسی در یک استخر تعویق به خنک شدن موج گرما از آن به خارج از منزل است که خطاب به همه است. مردم spentmonths cocooned شده شده در خانه و با وجود ترس آنها می خواهند به خارج و سفر به زندگی دوباره. به عنوان برنامه ریزی سفر شروع به دوباره بجای اول برگشتن سرخپوستان مشتاق هستند برای دریافت بر روی جاده و رانندگی کردن به مورد علاقه خود را نقطه ای برای کوتاه staycation هستید.

کوتاه “drivable” مقصد هستند و آنچه که مردم به دنبال به عنوان مسافرت هوایی نامشخص باقی می ماند مردم می خواهید برای رسیدن به یک محل در کوتاه زمان سفر از خانه های خود. سواحل گوا کوه در هیماچال سرد هوا از Mahabaleshwar تنها برخی از داخلی مقصد تعطیلات است که می روند.

maldives
سواحل گوا فقط یکی از داخلی مقصد تعطیلات است که می روند. Pixabay

Airbnb داخلی داده ها نشان می دهد نشانه های اولیه از آینده برنامه ریزی سفر از طریق جستجو و لیست علاقه مندیها ایجاد شده توسط مهمانان آماده است تا به ارتباط مجدد با یکدیگر و جهان است. سفر ممکن است محدود در حال حاضر, اما نیست که توقف مهمانان از خواب یکی از یک نوع تجربه در دور پرت مقصد. در هفته بیش از هفته مهمان به طور فزاینده ای تبدیل به لیست آرزو برای صرفه جویی در لیست آنها امید برای سفر به یک روز.

لوکس پنت هاوس و ویلا در گوا: هند توریستی نقطه داغ گوا در حال حاضر فقط یک پرواز به دور. مسافران می توانند کتاب های رویایی ویلا قرار می گیرد در قلب گوا است که مناسب برای برآوردن سفر خود را از هوس. با نمایش خیره کننده خود را شیرجه رفتن در استخر و یک یا دو نفر از دوستان و یا خانواده است که همه شما نیاز است.

airbnb
Airbnb داخلی داده ها نشان می دهد نشانه های اولیه از آینده برنامه ریزی سفر از طریق جستجو و لیست علاقه مندیها ایجاد شده توسط مهمان. Pixabay

آلودگی سطح در یک زمان تمام کم و از نظر هیمالیا کوه تاپ چه بیشتر مسافران در حال خواب. یک سفر جاده ای به تپه با کولر درجه حرارت و دیدگاه های پانوراما از قله های برفی از خود, شخصی, سونا, مطمئن شوید که به برخی از تیک جعبه از سفر خود را bucket list. وجود دارد بسیاری از کلبه یکی می تواند اجاره با امکانات رفاهی که شما احساس می کنید آن را در خانه خود را دور از خانه.

پایتخت هند به اسراف آپارتمان است که می تواند تعطیلات آخر هفته خود را در اطراف. از لوکس آپارتمان تراس که به خانه روستایی خود را مناسب اقامت به یک آخر هفته staycation هستید با شریک زندگی خود را.

یک هنرمند استودیو در جیپور احاطه شده توسط ساختمان های میراث کاخ ها و قلعه های حمل و نقل خواهد شد شما را به دوران گذشته است.

ویلا نیز 10 صفحه بیشتر مایل ذکر شده در فضا انواع در سطح جهان و آنها ایستاده دوم در لیست اجزاء در بیش از 20 درصد رشد در هفته بیش از week4. وقتی که می آید به مناسبت ساحل جبهه بودند بالا انتخاب کنید قبل از اینکه مستند. کلمات کلیدی بالا از لیست آرزو ایجاد شده در 60 روز گذشته نشان می دهد مهمان به دنبال Airbnb به بزرگداشت مناسبت های خاص که ممکن است لغو شده اند و نیز به دنبال لذت بردن از خورشید در ماه های گرم پیش رو است.

road
مردم در حال برنامه ریزی گریز پس از مستند برداشته شده است و در سفر مجاز است. Pixabay

بالا لیست کلمات کلیدی عبارتند از:

ساحل

تولد/Bday

عروسی

ماه عسل

سالگرد

گریز

تعطیلات

2020, تابستان, تابستان 2020

آنلاین تجربه – جدید شام و نشان می دهد

همچنین بخوانید: بالای 51 درصد زنان بر این باورند هندی, مدارس ندارد قاعدگی برنامه آگاهی: بررسی

آنلاین تجربه باید به سرعت تکامل یافته به عنوان یکی از مهمانان مورد علاقه راه برای حمل و نقل به مقصد جدید در حالی که در خانه با 20000 صندلی رزرو در دو هفته اول پس از راه اندازی آن در ماه آوریل است.

با توجه به تازگی راه اندازی شده Airbnb آنلاین نظرسنجی 63 درصد مهمانان رزرو آنلاین تجربه به سرگرم 60 درصد به یادگیری چیزی جدید و 67 درصد انتخاب کتاب به تجربه فرهنگ های دیگر و شیوه زندگی. مواد غذایی و نوشیدنی است در رده محبوب ترین, حسابداری برای نزدیک به 40 درصد از صندلی های رزرو شده اما مهمانان کشیده شده به یک تعداد مشخص از فعالیت های. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im