زمان: 30 سال از آلبوم که پیشگویی آمریکا 30 روز گذشته

“لحظه به لحظه روز به روز در جهان فقط لغزش به دور است.”

که خط از زندگی رنگ آهنگ “زمان” به نظر می رسد ، زندگی آمریکایی آمد به توقف سنگ زنی به دلیل همه گیر جهانی و روز به روز ما سعی کرده ایم به کشف نقش ما در یک ویروس زده و احتمالا به طور دائم-تغییر جهان است. پس از آن آمریکایی ها پدید آمده از انزوای خود در انفجاری خشم در هفته گذشته در واکنش به کشته شدن جورج فلوید. با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر رمان دشمن از coronavirus آنها به خیابان ها ریختند ایستاده با هم به اعتراض برخی از کشور های سنتی بیماری های.

برای کسانی که بی اطلاع چرخش زندگی رنگ آلبوم زمان, ممکن است نشان می دهد آن نوشته شده بود در پاسخ به آخرین 30 روز از زندگی در اینجا. آن را در واقع منتشر 30 سال پیش اما تم آن صحبت می کنند به طور مستقیم به مسائل مربوط به نژاد و خشونت پلیس ارزش علم که کنترل اطلاعات حتی کسی که حق “شاه” راک اند رول – همه موضوعاتی است که باید این ماجرا ایالات متحده, اخبار تغذیه از آغاز ممکن است.

تا زمان منتشر شد و در پاییز سال 1990 به عنوان پیگیری به این گروه موفق 1988 اولین آلبوم زنده. این تصویری که برای اولین بار آلبوم را باز کردن مسیر “کیش شخصیت” پخش شد صبح و ظهر و شب در MTV و چه بینندگان شاهد خروج از استاندارد راک فیلم ها. چهار مردان سیاه و سفید ، wreaking ویران sonically با دیدنی-گیتار رانده سنگ و قوی شعر که التماس این سوال چه چیزی باعث می شود کسی که یک رهبر است ؟ به طور خاص ما خواسته شد تا با در نظر گرفتن صفات کاریزماتیک به اشتراک گذاشته شده توسط چهره های تاریخی به ظاهر متفاوت به عنوان موسولینی و گاندی و استالین و J. F. K.

این مربوط به سوال در, مدرن, زندگی در آمریکا است. “کیش شخصیت” راه اندازی شد نیویورک band به موسیقی استراتوسفر. آن باقی مانده است در نادر هوا تا حد زیادی به لطف زمان است.

این درست نیست که آن را برنده جایزه گرمی برای بهترین راک عملکرد و یا حتی آن دارای موسیقی دقت و خلاق, درخشش, Vernon, رید, گروه موسس و گیتاریست. رید در نظر گرفته شده است یکی از همه زمان guitar greats, یک هنرمند پرکار که برجسته شده است زندگی می کنند و یا در ضبط با متنوع مانند Mick Jagger, ماریا کری, رولینز و گروه B. B. King. و این نیست که فقط خواننده کوری گلوور به “مو فلز” معنای جدید با شلاق خود dreads عقب و جلو به آهنگ او عاشقانه تحویل و co-نوشت. این درست نیست که درامر خواهد Calhoun و نوازنده بیس Muzz Skillings حرکت ضرب و شتم یکپارچه از یک آهنگ به بعد با وجود این آلبوم را نوع جهش از سنگ سخت به وحشت و حتی calypso.

چه چیزی باعث می شود تا زمان مهم است محتوای آن است که در زمان به متین نگاه غلط بود آنچه با زندگی آمریکایی در سال 1990 (و متاسفانه بدقت نظاره گر به 2020). آن را نمی کند به سادگی شناسایی چه چیزی اشتباه است آن را نیز ارائه می دهد برخی از امید در پایان و به یاد شنوندگان که در آن تغییر شروع می شود. کامل گروه شرکت کننده در نوشتن این آلبوم هر چند رید بود اصل و ترانه سرا. این آلبوم باز می شود با عنوان پیگیری و تماس خود را برای ایجاد تغییر و یا تماشای جهان سوختگی: “لحظه به لحظه روز به روز/جهان فقط لغزش دور/آینده خود را نمی خواهد خود را نجات دهد در گذشته/از زمان در حال حاضر, آن را نمی خواهد آخرین/زمان نزدیک است/زمان برای انجام و یا می میرند.”

که پیگیری می رود به “درس تاریخ” و “غرور و افتخار” یک جفت از آهنگ ها که تمرکز مستقیما بر روی مسابقه در ایالات متحده نقشه کشی به عنوان دور برگشت به عنوان تجارت برده در “درس تاریخ.” این مجموعه تن برای چه آمده در شعر مانند “در آفریقا, موسیقی نیست یک نوع هنر به عنوان آن را به عنوان یک وسیله ارتباطی است.” بقیه آلبوم زندگی رنگ برقراری ارتباط فوری آن پیام به توده ها.

“غرور و افتخار” صحبت می کند به نژاد پرستی است و به طوری مستقیم گلوور در واقع می پرسد در آهنگ “می تواند به شما احساس خشم?” پس از آن صحبت می کند به سیاه و سفید, غرور, آهنگ همچنین شامل برخی از خطوط گفتن در مورد تخصیص بودجه به عنوان یک موضوع داغ در حال حاضر به عنوان آن را از 30 سال پیش. “ما مثل شما مو/شما عاشق موسیقی ما/فرهنگ ما است بنابراین شما از آن سوء استفاده/نگاهی به زمان برای درک من مساوی است.”

قبل از مرگ اریک گارنر ساندرا شیرین و مطلوب Philando کاستیا, Stephon Clark Breonna تیلور و نمرات از دیگران و پیش از این ملی شورش علیه خشونت پلیس زندگی رنگ می گذراند شعر “پلیس آنها را تعقیب من برادر/پلیس مجوز برای کشتن/وای چقدر من از دست برادرم/کفش خوب هستند و خیلی سخت برای پر کردن/پلیس شما خوشحال هستند ؟ /شما snuffed یک دانشجوی پزشکی خارج/شاید او می تواند جهان را تغییر داده اند/من حدس می زنم ما هرگز پیدا کردن/اما من می دانم که چه باید بکنید/با کسی مثل شما.” گلوور را خواننده تغییر از ماتمزده به شوم به عنوان کامل موسیقی استعاره ای برای این وقایع کنونی به عنوان شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن بر روی هر رکورد. “کسی مثل تو” ششمین آهنگ در زمان. بیشتر پایین لیست “مبارزه با جنگ” است که به یاد کسانی که به طور فعال درگیر شدن برای تغییر است که “ما همه در همان انقلاب/شما را به دانستن آنچه که شما در حال مبارزه است.”

فرهنگی تخصیص دوباره خطاب در “الویس مرده است” به یاد می آورد که یک خط از دشمن “مبارزه قدرت”: “الویس بود یک قهرمان به بیشتر/اما این که در کنار نقطه/یک مرد سیاه پوست به او آموخت که چگونه به خواندن/و سپس او را تاج گذاری پادشاه است.” به رانندگی در نقطه خواننده مهمان در مسیر آمده از ریچارد که مرگ فقط چند هفته پیش از سر این مکالمه به صورت یک بیت در رسانه های اجتماعی.

در “نوع” ضربه بزرگ از آلبوم, علم و تکنولوژی در برابر “جدید اساطیر” یک خط که بازدید خانه در COVID روز زمانی که جامعه علمی مفاهیم در ویروس ها و بهترین شیوه برای نگه داشتن مردم سالم هستند و در حال دوم حدس زده توسط سیاستمداران. این ویدئو نشان می دهد که این گروه در برابر یک dystopian افت Glover ارائه haunting بسته شدن خط “همه چیز که در اطراف می رود می آید در اطراف.” آهنگ “اضافه بار اطلاعاتی” آمد و بیش از یک دوجین سال قبل از Facebook طولانی قبل از انفجار از رسانه های اجتماعی و تاسف اطلاعات غلط است که اغلب مانده از این انفجار است. زندگی رنگ حتی حدس زد که کنترل اطلاعات در سال 1990 هر چند برخی استدلال می کنند آنها با نه درصد: “آنها می گویند که در آینده آن را در یک ریزتراشه/آیا شما می دانید که ما همه در یک کشتی در حال غرق شدن/تنها ده درصد کنترل بقیه/تنها ده درصد تصمیم می گیرید چه بهترین است.”

“آرامش از شما” است که این رکورد را یکی مانده به آخر پیگیری و آن را یک روح-تسکین دهنده سنگ است که می رود پایین آسان پس از زندگی رنگ فوق العاده-قدرت پزشکی است. بی سر و صدا calypso ضرب و شتم یک شیفت از آلبوم گیتار بحران است و تقریبا خاموش توسط گلاور را مطمئن خواننده: “هنگامی که آن را لطمه می زند و به خارج وجود دارد/از کجا هیچ کس مراقبت خواهد کرد/من به آرامش شما.” هر کس یا هر چیزی “تو” در این ترانه نیست شناسایی آن به تفسیر باز است. در زمان به چالش کشیدن مردم به ایمان خود و خانواده و دوستان خود. شاید آنها امید خود را از موفق سرنشین دار به فضا پرتاب و یا مورد علاقه خود را از کمیک ارائه “خبر خوب” در یوتیوب. همه ما تا به حال به تکیه سخت بر “شما” به تازگی و “آرامش از شما” یک آهنگ از قدرشناسی و امید است.

آلبوم نهایی آهنگ “این زندگی” می پرسد شنوندگان به بررسی زندگی خود و در نظر گرفتن همه آنها را ندارد. آنها شروع با چیزهای مادی مانند پول بیشتر و یا بهتر است اما با غور بیشتر خواسته های عاطفی اواسط آهنگ. “در زندگی یکی دیگر از دوستان خود را هرگز کویر شما/در زندگی دیگر شما هرگز به گریه/در زندگی دیگر هیچ کس تا به حال به شما لطمه می زند/در این زندگی دیگر عزیزان خود را هرگز مرگ” Glover آواز می خواند قبل از اینکه این آهنگ را مسلم اعلام “این است که زندگی شما داشته باشد.”

پس از این آهنگ ها در مورد نژاد پرستی و سیستمیک ظلم آلبوم خاتمه با یادآوری این است که زندگی شما داشته باشد. با توجه به زندگی رنگ شما برخی از توانایی آن را تغییر دهید و حتی در جهان است که آثار خود را در برابر استقلال. شما نمی توانید تغییر هر جنبه ای از آن خود را از اقدامات مهم ترین آنهایی که در کار به چه مانده است از آن بهتر است. به عنوان آهنگ بسته Glover آواز می خواند “در زندگی واقعی خود را, درمان, آن را مانند آن را ویژه/در زندگی واقعی خود را سعی کنید به نوع تر/در زندگی واقعی خود را فکر می کنم از کسانی که شما را دوست دارم/در این زندگی واقعی سعی می شود کمتر کور. این زندگی شما است.” که ممکن است نزدیکترین بی انتها پیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de