این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: جدید برو ویژه و شراب و شکلات زوم

اگر اجتماعی فاصله است در اثر رستوران را کاهش صندلی و میله بسته شده برای خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، در این هفته شما می توانید از رستوران های محلی با انجام ساخت و یا رزرو برای ناهار خوردن در سرویس جمع آوری پول برای یک علت های خوب در هوستون رستوران هفته و دریافت 50 درصد kolache. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

در تمام طول هفته

“تعطیلات” فروش ویژه در هشت ردیف سنگ چخماق

به نظر می رسد مثل هر روز جدید “ملی مواد غذایی تعطیلات” تا هشت ردیف سنگ چخماق, 550 ارتفاع است که با داشتن سرگرم کننده با مفهوم با معرفی فوق العاده جدید هر روز. در دوشنبه مرداد ماه 3, ملی, روز هندوانه به معنی هندوانه Margaritas; جمعه خواهد پرداخت ادای احترام به ملی شکلات تراشه کوکی بعد با boozy milkshakes با لفظ تراشه چاشنی; یکشنبه مرداد 5 ارائه خواهد شد سرخ شده با صدف ویژه برای ملی صدف روز پنج شنبه, آگوست 6 ملی ریشه آبجو شناور با سنت آرنولد ریشه آبجو شناور; جمعه 7 مرداد ملی آبجو روز بنابراین شما در پیدا کردن ارزان لرزش کیت; شنبه مرداد 8, ملی, دلار روز, بنابراین شما می توانید افزودنی ویژه برای $1; و یکشنبه مرداد 9 را جشن ملی و روز زن با spritz بسته و frosé در تمام طول روز.

سرپرستی مزه پرواز و نصف قیمت شراب به رفتن در شصت تاک

از دوشنبه مرداد 3 از طریق پنج شنبه مرداد 10, شصت Vines, 2540, دانشگاه, دعوت مهمانان برای لذت بردن از یک هفته پر از جدید سرپرستی مزه پرواز و نصف قیمت شراب و برو از جمله پروازهای مانند جهان سفیده (11 دلار) و Chardonnay به کالی ($16).

چهار شنبه, آگوست 4

رایگان ملی شکلات تراشه کوکی بعد کوکی در گوشه نانوایی

گوشه نانوایی جشن ملی شکلات تراشه کوکی بعد با دادن دور رایگان شکلات تراشه کوکی یا هیولا کوکی به همه مشتریان خود را در روز سه شنبه, آگوست 4 از باز و بستن (در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین). دیدن مکان های شرکت آنلاین.

Tu B’Av کوکی ها در Kenny & Ziggy نیویورک مغازه اغذیه فروشی رستوران

Kenny & Ziggy نیویورک مغازه اغذیه فروشی رستوران, 2327 پست بلوط را جشن باستانی Tu B’Av (یک یهودی بعد برای عشق) با شیرینی و مهربانی در شنبه 4 اوت. تمام روز اغذیه فروشی ارائه می شود ویژه از جمله همه فن حریف کوکی ها قند و rugelach (21 قطعه برای $16.95) و key lime سیب و نارگیل کرم پای و پنیر کیک هویج هفت لایه و پیروزی کیک (5 دلار یک تکه). ارائه می دهد خوب برای به سفارشات و یا در خانه.

چهار شنبه, آگوست 5

پنجاه درصد اول چهارشنبه در Kolache Shoppe

Kolache Shoppe جشن سالگرد 50 آن در اولین چهارشنبه هر ماه از طریق دسامبر سال 2020 است. در یکشنبه, ژوئن 3 شروع 7 صبح و در دیگر تعیین شده در چهارشنبه تا اطلاع ثانوی در ارتفاعات Kolache Shoppe, 1031 ارتفاعات را ارائه مهمانان خود را $1.65 انواع kolaches (مانند کوچک سوسیس کوچک سوسیس و پنیر, هلو, پنیر خامه ای) برای 50 سنت هر, همراه با پنیر و میوه kolache عطر و طعم را برای روز (هلو و خامه برای ماه اوت 5). این پیشنهاد در دسترس است در حالی که منابع آخرین, است محدود به دو دوجین خصوص قیمت kolaches هر حزب و مانع تماس سفارشات.

چهار شنبه, آگوست 5 (از طریق پنج شنبه مرداد 25)

تخم شیلی متحرک در بازار مرکزی

تخم شیلی متحرک در حال بازگشت به بازار مرکزی, 3815 Westheimer به عنوان بازار جشن 25 سال بوداده سعادت با آن تخم-iversary گرفتن محل از پنج شنبه مرداد 5 از طریق پنج شنبه مرداد 25. خریداران می توانند انتظار انواع تخم محصولات و ظروف از تازه و آتش-بوداده فلفل به تخم guacamole و تخم ترشی گوشت و غذاهای دریایی.

چهار شنبه, آگوست 6

زوم شراب و مزه کردن شکلات با Camerata در Paulie و کاکائو و هل

نوار شراب مورد علاقه Camerata در Paulie را و لذیذ محلی صنعتگر wood work industres کاکائو و هل باید تیمی ویژه زوم رویداد است که جفت سه نوع شراب (نیم بطری) با دو شکلات هر. به عنوان بخشی از مجازی مزه رویداد میزبان مگ ون تا وقتی که از Camerata و C&C را آنی Rupani کشف خواهد شد که چگونه و چرا متفاوت شراب و شکلات جفت خوبی با هم راه رفتن مهمان از طریق فرایند چگونه به جفت شراب با دسر به طور کلی و پاسخ به هر گونه سوال مهمانان ممکن است داشته باشد. مجازی مزه رویداد آغاز خواهد شد در 6 p. m. و هزینه این بسته نرم افزاری است که 60 دلار (بلیط ها محدود). سفارشات در دسترس خواهد بود برای انتخاب کنید تا در Camerata یا تحویل رایگان شروع چهار شنبه, اوت.

میله در سراسر هوستون پاسیو Pop-Up سری در Lucille را

لوسیل را, 5512 لا شعبه خود را ادامه می دهد پنج شنبه پاسیو Pop-Up سری (6 تا 10 p. m.) دعوت نوار محلی تیم به بیش رستوران پاسیو به صورت کامل شب خدمات; با ویژه کارکنان جمع آوری 100 درصد از فروش و راهنمایی تولید شده توسط خود را سرپرستی کوکتل. شما می توانید آینده برنامه هر پنج شنبه در رستوران صفحات رسانه های اجتماعی — IG: @lucilleshouston; Facebook: Lucille را هوستون). رزرو مورد نیاز هستند و می توان از طریق Resy و یا با تماس تلفنی رستوران در 713-568-2505. لوسیل را نیز پس از یک سخت “ماسک سرویس” سیاست.

جمعه, اوت 7

جمعه شراب و پنیر مذاقات در وزن و اندازه گیری

وزن و اندازه گیری, 2808 کارولین خود را ادامه می دهد جمعه شراب و پنیر مزه با آمریکای جنوبی جواهر در جمعه 7 مرداد. هر مزه به شما می شود چهار دو اونس سلیقه و یک جفت بشقاب پنیر برای $20. تماس 713-654-1970 به رزرو یک نقطه.

همه ماه

هوستون رستوران هفته

هوستون رستوران هفته سایت در حال حاضر زندگی می کنند با منوها و رستوران های جدید که اضافه شده برای ماه های طولانی رویداد خیریه اجرا خواهد شد از آغاز ماه اوت از طریق کار در روز. جمع آوری کمک مالی برای هوستون بانک مواد غذایی و تجلیل از بنیانگذار کلورلی سنگ فوق العاده میراث است که مطرح شده بیش از $16.6 میلیون دلار به, تاریخ, رستوران های محلی خواهد بود در خدمت ویژه قیمت چند دوره جایزه fixe منوها برای صبحانه, ناهار و شام, که بسیاری از آنها شامل takeout. این سال را به صف در حال حاضر شامل ترکیبی از هر دو جدید و کلاسیک نقاط از جمله یوجین ساحل خلیج فارس آشپزی, علم آشپزخانه, Kin دی غذاهای تایلندی, Mastrantos, Peli Peli آفریقای جنوبی آشپزخانه, مزه, اتاق, رنگین کمان تسلیم و بسیاری دیگر.

ملی دلی ماه در Kenny & Ziggy را

در طول ماه اوت کنی & Ziggy را, 2327 پست بلوط را یک بار دیگر تاریخ یهود delis سراسر کشور در ملی اغذیه فروشی در ماه از یک ماه تلاش به رسمیت شناختن بزرگ آمریکایی میراث نیویورک-سبک delicatessens میباشد. اغذیه فروشی خواهد بود برای جمع آوری کمک مالی برای موزه هولوکاست هوستون (HMH) ارائه چند گزینه ای و سه دوره منوی ناهار و شام برای 38 دلار به علاوه مالیات و حق بیمه با 10 درصد از هر وعده غذایی به فروش می رسد رفتن به HMH. منوی ویژه در دسترس است برای هر دو منظقه انتخاب کنید تا و یا ناهار خوردن در پست بلوط محل تنها (غرب U محل خاموش بوفالو جاده سریع السیر محل بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که تاریخ بعد).hmh.org

پادشاه سالانه Sausagefest در پادشاه BierHaus و پادشاه Biergarten

تمام ماه, طولانی, کینگ BierHaus, 2044 شرق T C دلقک 828 غرب FM646 و پادشاه Biergarten, 1329 شرق برادوی خواهد شد میزبانی سالانه پادشاه Sausagefest ارائه همه شما می توانید خوردن سوسیس در ده رقم. را انتخاب کنید از سنتی آلمانی wursts به عجیب و غریب و گیاهی سوسیس با شروع در $9.95.

Roost's new menu has launched, and it's a banger.گسترش

جای شب بسر بردن این منوی جدید را راه اندازی کرده و آن را به یک سوسیس.

Photo by Shawn چیپندیل

جدید و مداوم ویژه

منوی جدید در جای شب بسر بردن

آشپز کوین نادری تا به معرفی یک منوی جدید در جای شب بسر بردن, 1972 فرویو تعمیرات اساسی نیمی از 20-آیتم های منو. برخی از آیتم های جدید شامل تگزاس هلو سالاد با شیرینی و آجیل و هم پاشیده پنیر بز; فارسی شیب بادمجان با گرم نان; ماسالا ادویه دار Adriano با “غیر ممکن” زمین picadillo و چاشنی چیپس ذرت; وکو ذرت دلمه مرغ, Piccata با لیمو-جست و خیز سس و مدیترانه ای سالاد خارجی; آنگوس Teres استیک با کدو تابستان gratin و شراب قرمز دمی; و گرم کیک سیب با سیب کارامل, شیرینی, گردو تازه و آویشن منعقد کرم. بسیاری از آیتم های جدید در دسترس خواهد بود در جای شب بسر بردن را 2020 هوستون رستوران هفته منو سه دوره ارائه برای 45 $بهره هوستون بانک مواد غذایی.

فصل تابستان کوکتل به رفتن در Superica

Superica, 1801 شمالی چوپان است که تکان دهنده جدید تابستانی, کوکتل با ارائه جدید هر روز در دسترس از طریق آن منظقه منو. جدید به صف است O. G. (9 دلار) خون نارنجی مارگاریتا (13 دلار) La Paloma کیت ($60 در خدمت تا شش نفر) و رنچ آب کیت ($60 در خدمت تا شش نفر). سفارش آنلاین.

جدید برای رفتن به آیتم های منو در La Lucha

La Lucha, 1801 شمالی چوپان در حال گسترش است به-برو منو با اضافات جدید از جمله یک دوجین چوب کبابی صدف ($32.95) نیم پوند میگو سوخاری ($16.95) deviled تخم مرغ ($9.95) ترد میگو و صدف ($12.95) و Szechuan میگو و گوشت پیراشکی ($9.95). La Lucha نیز به شدت آن کوکتل ارائه شده شامل یک boozy میلک شیک ($8.00, dulce de leche نرم خدمت صدر با خامه و خدمت با اوان ویلیامز ویسکی) قدیمی از مد افتاده کوکتل کیت (60 دلار) را به یاد داشته باشید زنجیر کوکتل ($13, Mezcal, گیلاس, هویج, آناناس و سرنگ) و شما خوش آمدید کوکتل ($14, بوربن و چاودار دو vermouths, bitters). سفارش آنلاین.

Knopp شعبه مزرعه فلفل منو در Pondicheri

پس از خرید بیش از 500 کیلو فلفل از طبقه محلی, مزرعه, Knopp شعبه مزرعه آشپز آنیتا Jaisinghani ارائه خواهد شد روزانه فلفل منو در Pondicheri, 2800 کربی. این منو شامل هر دو بزرگ و کوچک کردن صفحات ساخته شده با شش های مختلف varietals فلفل: shishito, pepperoncini, موز, تخم حلب و heatless فلفل به نام habanada; و در دسترس خواهد بود برای ناهار و شام سرویس گذشته (11 صبح تا 9 بعد از ظهر روزانه) در حال حاضر از طریق زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. مهمانان می توانید انتظار از ظروف ترشی فلفل پیتزا صدر با shishito تاپیکمحلی انجیر و gruyere) به فلفل Pakora (سرخ شده با فلفل پر شده با پنیر پنیر مورل قارچ و ماسالا ادویه جات ترشی جات) به علاوه دسر ویژه مانند کیک پنیر با فلفل جم و همچنین فلفل تزریق کوکتل.

Happy Hour To-Go در کاتا Robata

کاتا Robata, 3600, کربی ارائه شده است ساعت یک مبارک و برو تنزیل آن محبوب ترین takeout کوکتل هر روز از 4 تا 7 بعد از ظهر هر یک از $20 کوکتل (به طور منظم $22-$24) در خدمت, دو, با انتخاب از جمله Kokonatsu سرخالو قدیمی از مد افتاده و مسکو قاطر. سفارش آنلاین بین 4 و 7 p. m. برای دریافت تخفیف و چک کردن رستوران جدید بطری کاتا سس به عنوان به خوبی.

آسایش خانواده وعده های غذایی به رفتن در سیلویا را Enchilada آشپزخانه

سیلویا را Enchilada آشپزخانه, 6401 Woodway 1140 Eldridge در حال حاضر ارائه آسایش خانواده وعده های غذایی به رفتن در هر دو مکان. سه مرغ مبتنی بر غذاهای arroz con pollo (مرغ با برنج), fideo con pollo (مرغ با رشته فرنگی) و calabacita con pollo (کدو و مرغ) هر یک از ارائه وعده های غذایی کامل برای چهار نفر برای $39.95. خانواده راحتی وعده های غذایی به رفتن در علاوه بر این به پنج خانواده دیگر وعده های غذایی بسته به رفتن که هر دو سیلویا مکان در حال ارائه است.

طعم های جدید در Amorino Gelato au Naturale

ایتالیایی-الهام gelato فروشگاه و کافه Amorino Gelato au Naturale, 4444 Westheimer منتشر کرده است سه طعم های جدید از شربت برای فصل—توت های وحشی و بنفش morello گیلاس و آلی ترنج.

Plonk! پیک نیک بسته در Plonk اغذیه فروشی و مشروب فروشی

Plonk, 1214 غرب 43 است معرفی جدید منظقه شراب ویژه ارائه Plonk! پیک نیک بسته در آن درایو از طریق وانت چادر. هر یک پیک نیک بسته 60 دلار و ویژگی های سه بطری شراب و یک انتخاب artisanal پنیر و درمان گوشت و همه همراه شما نیاز به جمع آوری خود را شراب پسند پنیر و charcuterie هیئت مدیره در خانه. بررسی Facebook برای جزئیات بیشتر در ارائه آخرین.

Spritz پاسیو در روزی گلوله توپ

روزی گلوله توپ, 1620 Westheimer دعوت مهمانان به طور کامل در آغوش ایتالیایی هنر aperitivo بدون نیاز به ترک مونترو با سفر به جدید خود را در تابستان pop-up Spritz پاسیو. ویژگی های منو کوکتل, رفتار های یخ زده و یک مدیترانه الهام گرفته از منو غذا—همکاری بین روزی گلوله توپ و مارس تیم است. پاسیو باز خواهد شد پنج شنبه-جمعه از 3 به 10 p. m. و از شنبه تا پنج شنبه از 1 به 10 p. m. و هیچ رزرو مورد نیاز است. پاسیو باز هم در خواهر و برادر استقرار مونترو پنیر و شراب, 1618 Westheimer ارائه توسط شیشه ای و پنیر و charcuterie تخته, شیرینی, اسپرسو, و احیای ساندویچ از روز است. MCW پاسیو ساعت همان مغازه را منظقه خرده فروشی ساعت: چهار شنبه-پنج شنبه از ظهر تا 8 بعد از ظهر

“دو تا هوستون” برنامه از شهری برداشت

شهری برداشت را “دو تا هوستون” برنامه به تازگی افزایش روزانه آن بازی ضربه محکم و ناگهانی و P-ضربه محکم و ناگهانی ذینفع در پاسخ به افزایش مواد غذایی نیاز دارد. طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) و P-ضربه محکم و ناگهانی مشتریان می توانند با استفاده از خود Lonestar یا EBT کارت در شش شرکت کننده بازار و مزرعه می ایستد (یا قبل از سفارش کوچک و بزرگ پیش ساخته تولید جعبه های آنلاین برای pick-up) است. هر آنچه که آنها صرف در ضربه محکم و ناگهانی خواهد بود همسان در دو تا غذا دلار تا 30 دلار. بعلاوه یک 5 $کوپن در دسترس است در حال حاضر از طریق پایان ماه اوت برای مشتریان جدید است. بازار شامل Blodgett باغ شهری, 3216 Blodgett; امید مزارع, 10401 Scott; Finca ترس Robles, 257 گرینوود; شرق, جامعه بازار کشاورزان در LBJ Hosptial مزرعه, 5425 Troost; گیاه آن را به جلو مزارع, 4030 Willowbend; و شهری برداشت کشاورزان در بازار, 2752 بوفالو جاده سریع السیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de