این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: ملی برگر روز معاملات و یادبود روز صبحانه

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، در این هفته شما می توانید از رستوران های محلی با انجام ساخت و یا رزرو برای ناهار خوردن در سرویس دریافت یادبود روز صبحانه و crawfish و نمره ملی برگر روز می پردازد.

چهار شنبه, مارس 25

روز یادبود ویژه

یک’Bouzy, 2300 Westheimer خواهد آن ارائه صبحانه و منوی ناهار خوردن در خدمات از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر در روز یادبود و همچنین به عنوان شام منو از 3 تا 8 بعد از ظهر بازدید OpenTable برای رزرو.

غذاهای محلی ارتفاعات 714 دانشگاه ییل و بالا کربی 2555 کربی خواهد شد با ارائه پنج کوکتل کیت کامل برای روز یادبود. را انتخاب کنید از یک تند, ریتا, Mojito, Gin & تونیک, شاه توت, Julep یا تایلندی ریحان ودکا کولر. هر کیت خواهد آمد با تمام مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل را تا شش کوکتل (کیت شروع در $27).

کتی آسیایی شهر مورد علاقه Phat Eatery, 23119 استعماری خواهد بود تاب مالزی کاری Crawfish معاملات این روز یادبود. دریافت mudbugs برای $11.99 برای دو پوند $24.99 برای پنج پوند و $45.99 برای ده پوند با بطری مکمل از محلی دم iBurn سس تند. عرضه محدود. قبل از سفارشات خوش آمدید.

ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی, 3801 بللیر, 7901 Westheimer است و ارج نهادن به کسانی که خدمت ارائه شده توسط $6.50 ملینا را Margaritas در تمام طول روز. این برنامه شامل 100 درصد آگاو تکیلا, سه ثانیه تازه لیمو و شربت ساده, دریافت نوشیدنی های متزلزل و یا یخ زده.

دولت کرایه آشپزخانه & Bar, 947 Gessner خواهد بود خدمت آن صبحانه منو از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر با رزرو و برو سفارشات در دسترس است. حفاری به سطح بعدی به راحتی مورد علاقه های شما مانند مرغ سرخ شده و استیک و تخم مرغ و بیکن praline griddlecakes, صبحانه همبرگر صدر با تخم مرغ سرخ شده و هش قهوه و صبحانه صفحات با تمام fixin است.

به افتخار روز ملی یاد ظرف جامعه میزبان دوشنبه یادبود بعد از صبحانه تا 3 بعد از ظهر در تمام نقاط. مهمان می تواند درمان های مورد علاقه خود را با خدمات اعضا به لحاظ اجتماعی فاصله وعده غذایی در یکی از ظرف جامعه پاسیو و یا سفارش آنلاین برای منظقه غذای آماده و یا تحویل.

پایتخت پنجره مشبک دعوت مهمانان برای ایجاد خود را لوکس cookout در خانه با آن Shoppe قصاب این روز یادبود, این برنامه شامل یک انتخاب نپخته استیک دست حک شده توسط خود را در خانه قصاب. هر برش در بسته بندی با خانه ساخته شده ادویه استیک با کره برای مهمانان برای آماده سازی در خانه. مهمان می تواند لذت بردن از در کنار امضای همراه مانند خرچنگ مک ‘N پنیر یا سام پوره سیب زمینی. شراب و شامپاین نیز در دسترس هستند در انتخاب مکان.

پنیر چدار را خراش آشپزخانه ارائه شده است منظقه takeout تازه-آمادگی خانواده بسته نرم افزاری این روز یادبود. مهمانان می توانید انتخاب کنید از ابتدا ساخته شده entrées مانند دست پوشیده با نان مرغ مناقصات و خانه-دودی کودک عقب دنده و همچنین خانواده-سبک مخلفات – همه همراه با پنیر چدار را امضا عسل, کره, کروسانت.

ادی V ارائه لوکس cookout گزینه با Wagyu همبرگر prepped و آماده به کوره در صفحه اصلی موجود در بسته های شش و با ارائه brioche رول. همچنین در دسترس انتخاب نخست امضای کاهش در خانه کباب از filets به استخوان در ribeye و نیویورک ، مهمان می تواند جفت با امضای دو طرف مانند Truffled ماکارونی و پنیر یا خرچنگ برنج سرخ شده با شراب و شامپاین ارائه شده در انتخاب مکان.

Fogo de Chão ارائه شده است همه جانبازان و وظیفه فعال پرسنل از 20 درصد کل Fogo به منظور در روز شنبه, مارس 25. Fogo To-Go ارائه شده شامل فردی Churrasco و نوار Fogo entrees, آماده-به-کوره قصاب فروشگاه گوشت و Fogo تجربه بسته که تغذیه دو تا شش یا بیشتر.

در همه باز مزاحم مکان وظیفه فعال و جانبازان می تواند یک وعده غذایی رایگان کردن منوی ویژه هنگامی که ناهار خوری در رستوران (بررسی اگر شما نزدیکترین رستوران یکی از 150+ که دوباره باز شده اند). برای باز نشده و رستوران ها و کسانی که در خدمت (یا خدمت) می توانید دریافت 20 درصد خود را سفارش بایگانی اطلاعات. hooterstogo.com/

در به رسمیت شناختن روز یادبود Landry در این رستوران خواهد بود و نشان دادن قدردانی خود را برای ما ملت قهرمان ایران دعوت فعال اعضای ارتش ایالات متحده جانبازان و پرستاران و پزشکان و اولین پاسخ دهندگان از جمله آتش نشانان و پلیس و امدادگران و EMT به لذت بردن از 10 درصد خوبی سزاوار وعده غذایی در روز شنبه, مارس 25.

Cleburne Cafeteria is going Greek with a lamb burger special for National Burger Day.گسترش

کلیبرن کافه تریا در حال رفتن یونانی با یک بره برگر ویژه برای ملی برگر در روز است.

عکس رامون Cordova)

پنج شنبه, مارس 28

ملی برگر روز

رغبت Restaurant & Bar, 2810 Westheimer خواهد شد کوه در می رم خود را کلاسیک برگر در تمام طول روز از 11 صبح تا 9 بعد از ظهر ساخته شده با خانه-گوشت چرخ کرده پنیر چدار, تخم گشنیز, پیاز, aioli رغبت ترشی کاهو و گوجه فرنگی در یک تست مستی با سیب زمینی سرخ کرده همبرگر را در ویژه برای 10 دلار ($15 به طور منظم). میخ سرپهن کوچک در یک ساعت خوشحال قیمت آبجو از باز تا 5:30 p. m.

فرانک Americana احیای, 3736 Westheimer خواهد شد با ارائه 20 دلار برگر و آبجو معامله از 11 صبح تا 9 بعد از ظهر The Lone Star برگر همراه با یک نیم پوند از TX Akaushi گوشت و کاهو و گوجه فرنگی و پیاز و ترشی در brioche مستی با یک طرف از دست برش سیب زمینی سرخ کرده و یک (اضافه کردن چیزهایی مثل پنیر و آووکادو بیکن و قارچ سرخ کرده).

به عنوان اشاره ای به صاحب جورج Mickelis’ خانواده میراث کلیبرن کافه تریا, 3606 Bissonnet خواهد بود خدمت ویژه یونانی بره برگر $10.95 در جشن ملی همبرگر روز. برگر ویژگی های ارگانیک رایگان-محدوده بره خدمت در یک گرم نان پیتا به عنوان “مستی” است و در صدر با سس ماست و خیار, کره, کاهو خیار گوجه فرنگی, زیتون کالاماتا فتا و نم نم باران از روغن زیتون. برای اضافی $2 مهمان می تواند با اضافه کردن یک بطری از افسانه یونانی آبجو.

Chama Gaúcha, 5865 Westheimer خواهد شد, جشن ملی همبرگر روز با ارائه آن Chama خانه امضای برگر همراه با یک طرف سیب زمینی سرخ کرده و انتخاب هر آبجو و یا انتخاب یک لیوان شراب برای $15.

کبود شراب شام در Ouisie میز رستوران

در آهسته بازگشت به عادی شدن امور Ouisie میز رستوران 3939 San Felipe, میزبان اولین پست مستند در خانه شراب شام رویداد ابتدا در 6:30 p. m. مهمان می تواند لذت بردن از یک شام چهار دوره — با ظروف از Vuelvo De La Vida به گشت و گذار & چمن با بلدرچین, seabass و مازو — به علاوه شراب زوج از کبود 55 $برای هر فرد به علاوه مالیات و حق بیمه. چون رستوران محدود به 50 درصد ظرفیت و پیشگیرانه اقدامات ایمنی در محل, رزرو مورد نیاز است. بر خلاف شراب شام برگزار می شود در گذشته این یکی می تواند خدمت در زمان محفوظ مهمان (احزاب بزرگتر از شش مجاز). تماس 713-528-2264.

اقامت در خانه شراب شام در اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence

اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence

, 13616 یادبود قرار داده خواهد شد و در آن سوم اقامت در خانه شراب شام همراه با فرانسه کشور, آب گوجه فرنگی, این پنجشنبه. چهار دوره اقامت در خانه کبود شراب شام دعوت مهمانان به رزرو منظقه وانت از هر دو غذا و شراب و سپس تنظیم یک جدول جشن در خانه دنبال ساده گرم کردن مجدد و پیوستن به همکار شراب علاقه مندان به میزبان و ممکن است شراب یا دو در فرانسه برای یک مهمانی شام از طریق زوم در 7 p. m. مهمانان شام خوردن در escargot, با نشاط, مزرعه مرغ ارگانیک chasseur ویژه شاه توت, دسر و بیشتر. هزینه $78 به علاوه مالیات و حق بیمه. تماس 713-827-8008.

دوشنبه از طریق جمعه

ملی برگر روز معامله در یوجین ساحل خلیج فارس آشپزی

یوجین ساحل خلیج فارس آشپزی, 1985 ولش خواهد شد, جشن ملی همبرگر روز با یک همبرگر مخصوص برای $11.95 (به طور منظم $15.95). پنیر می تواند اضافه شود برای $1 و طرف شامل پیاز حلقه ای, سیب زمینی سرخ کرده, بامیه & گوجه فرنگی و اسفناج دو بار سیب زمینی پخته و بیشتر (برخی ممکن است هزینه اضافی). معامله در دسترس است از طریق پنج شنبه جمعه که آیا ناهار خوری و یا مصرف آن را به خانه.

چهار شنبه, آوریل 29

خیابان هند غذاهای مزه منو ایوان مترقی رستوران هندی

ایوان مترقی رستوران هندی, 3300, کربی معرفی خواهد شد یک هندی خیابان, غذا, مزه, منو, ارائه بیش از دو دوجین نیش اندازه اقلام نقطه از شهرستانها مانند بمبئی و کلکته و دهلی چنای. میان وعده می خورد از آتشین jhalmoodi, بره, شیخ و مرغ چراغ پیشانی مدل tikka به کشور-بوداده مرغ, کباب و بادام زمینی بادام سوخته شکننده. در حالی که منو می توان به صورت جداگانه سفارشی یک جایزه fixe یک ارائه شده است برای $65 هر فرد به اضافه مالیات و حق بیمه برای تمام منو های گیاهی یا 75 $در هر فرد به علاوه مالیات و حق بیمه به صورت غیر گیاهی منو. جفت شراب همچنین می توانید مرتب شود. رزرو به شدت تشویق به عنوان صندلی محدود به 50 درصد ظرفیت است. تماس 281-501-0258 یا 832-886-4291.

پنج شنبه, آوریل 30

شنبه در مراسم تست شراب در فرانسه کشور, آب گوجه فرنگی

کشور فرانسه شراب, 2433 بارتلت است که بازگرداندن آن شنبه مذاقات با یک در خانه و تاب است.
با خرید هر بطری از شراب (ساخته شده یا با تماس در سفارش و یا از طریق وب سایت) شما می توانید یک مزه شراب رایگان کیت شامل تعدادی از شراب در نمونه اندازه ظروف. به سادگی درخواست برای رزرو مزه کیت برای یک نفر یا دو هنگامی که شما را به سفارش و در روز شنبه از مزه, شما می توانید انتخاب کنید تا کیت خود را بین 1 و 5 p. m. (سفارشات و کیت آورده می شود می تواند به ماشین خارج). در 6 p. m. تمام کسانی که شرکت می توانند با هم از طریق زوم و یادگیری در مورد شراب از صاحب Jean-Philippe مرد. در برخی موارد سازان در فرانسه شرکت ممکن است به عنوان به خوبی. تماس 713-993-9500 یا رفتن آنلاین.

فوق العاده جدید

هفتگی-Geaux ویژه در برنان هوستون

در علاوه بر این به بازگشایی درهای خود را برای ناهار خوردن در سرویس برنان, 3300 اسمیت اضافه کرده است بیشتر به Geaux ویژه به takeout منو. هر یک از آشپز جو Cervantez’ ویژه شامل سخاوتمندانه بخش طراحی شده برای تغذیه دو (یا بیشتر) با ارائه از جمله خرچنگ آبی پر سرخو برای دو نفر (جمعه $59); چوب استیک گریل شده و پنیر گودا دودی Au Gratin سیب زمینی برای دو نفر (شنبه $72); و مرغ سرخ شده شام برای دو نفر (یکشنبه $39).

تابستان مجازی تولید جعبه در ظرف جامعه

اوایل در طول رستوران خاموش کردن ظرف جامعه با همکاری اتکینسون مزارع و دیگر تولید کنندگان محلی برای ارائه میوه و سبزیجات تازه محلی مطرح گوشت و سایر اساسی شربت خانه برای منظقه وانت و تحویل. و در حال حاضر که فصل برداشت پیشرفت های مجازی تولید جعبه با یک به روز رسانی با اوایل تابستان تولید از جمله ذرت, تابستان, کدو, کدو سبز, موز, فلفل, بادمجان, و بیشتر. سفارش آنلاین برای $31.99 برای تماس وانت یا 7 دلار تحویل.

بطری با تشکر از برنامه در مسینا هف کارخانه شراب سازی

مسینا هف کارخانه شراب سازی است که جشن با دادن به پزشکی کارگران از طریق آن

بطری با تشکر از برنامه

. دوستداران شراب باید این فرصت را به ارسال یک بطری شراب به پزشکی کارگر می دانند مسینا هف را پوشش هزینه تحویل/حمل و نقل و یا اگر آنها لازم نیست که هر کسی به طور خاص در ذهن مسینا هف همکاری با بیمارستان های محلی برای ارائه به شراب خود را به خوبی مستحق کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im