این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: آمار فصل تابستان برگر Pop-Up

اگر اجتماعی فاصله است در اثر همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، در این هفته شما می توانید از رستوران های محلی با انجام ساخت و یا رزرو برای ناهار خوردن در سرویس خوردن پیتزا و کمک به جمع آوری پول برای NAACP دریافت pop-up همبرگر و لذت بردن از بازگشت از فن های مورد علاقه یکشنبه صبحانه.

تمام تابستان طولانی

پدر و همبرگر Pop-Up در Dunlavy

برای تابستان, این Dunlavy, 3422 آلن است تبدیل به یک برگر pop-up دوبله پدر و همبرگر. کلارک کوپر مفاهیم تصمیم به آوردن پدر و همبرگر به زندگی در نور از زمان COVID-19 بحران به عنوان وسیله ای برای زنده ماندن تابستان بدون وقایع خصوصی. مانع گوشت گاو علف خوار, برگر, مرغ سوخاری, ساندویچ, سیب زمینی سرخ کرده و پیاز حلقه, دست زد, milkshakes, محلی منجمد آبجو در لیوان کوکتل و صنایع دستی و حتی آخر هفته صبحانه. ناهار خوردن در یا بایگانی اطلاعات (سفارش آنلاین در دسترس است).

همه ماه

پیتزا و رز NAACP جمع آوری کمک با شب بخیر مهمان نوازی

برای ماه ژوئن Goodnight مهمان نوازی اهدای تمام درآمد حاصل برای هر پیتزا خریداری شده در روزی توپ 1620 Westheimer به NAACP و همچنین تمام درآمد حاصل برای هر بطری از ماه ژوئن آناناس خریداری شده در مونترو پنیر و شراب 1618 Westheimer. در یک بیانیه همکاران ژوئن Rodil Felipe Riccio و پیت و بیلی مک کارتی, نوشتن, “بالا این است که ما اولین گام کوچک به آنچه ما احساس می کنیم که یک راه طولانی به عدالت است. ما می خواهیم به ایجاد ریشه شرکت برای ایجاد چیزی است که پایدار برای ادامه به آگاهی و تغییر در طول عمر ما. ما متعهد به یادگیری بیشتر و بیشتر. ما باز به راه, مسیر, مبانی و پیشنهادات در مورد چگونه به انجام این کار است.”

ناهار خوری خصوصی در برنان هوستون

در نور از چالش های محدود صندلی ظرفیت برنان هوستون, 3300 اسمیت تصمیم گرفته است به صرف غذا و نوشیدن حداقل الزامات مورد نیاز برای رزرو آن بی شمار خصوصی اتاق ناهار خوری در ماه های ژوئن و ژوئیه. فضاهای ارائه انتخاب تنظیمات برای گروه های کوچک برای جشن فارغ التحصیلی, تعهدات, عروسی, تمرینات و بیشتر از همه همراه با Creole, ناهارخوری زیبا و مهمان نوازی بسیار عالی. در دسترس بودن محدود است. تماس 713-522-9711.

HRW منو در ماه ژوئن و هوستون بانک مواد غذایی جمع آوری کمک در جای شب بسر بردن

در این ماه جای شب بسر بردن, 1972 فرویو خواهد شد با ارائه یک رستوران هفته در ماه ژوئن منو یاد زندگی کلورلی سنگ محلی ثابت که تاسیس هوستون رستوران هفته آورده و خیلی به هوستون مواد غذایی جامعه است. را انتخاب کنید از سه دوره با بیتوته کردن مورد علاقه های شما از جمله معروف گل کلم سرخ شده و قهوه ‘n سوراخ شیرینی بی شیرینی به همراه ویژه از وکو ذرت دلمه مرغ, piccata به ماست و زعفران خوابانده خلیج فارس ماهی. منو هزینه 40 دلار++ با 5 دلار رفتن به هیوستون بانک مواد غذایی.

در تمام طول هفته

HRW منو و هوستون بانک مواد غذایی جمع آوری کمک در Phat Eatery

Phat Eatery, 23119 استعماری پارک وی نیز تجلیل سنگ با HRW در دسترس برای ناهار خوردن و یا بایگانی اطلاعات در حال حاضر از طریق چهار شنبه, ژوئن 14. شما چهار دوره—با انتخاب از roti canai و satay مرغ و گوشت گاو به میگو نارگیل مالزی کاری مرغ و اوبه بستنی—برای $35 با 10 دلار رفتن به هیوستون بانک مواد غذایی.

شنبه, ژوئن 9

جمعه شب حزب بلوک در BCK

هر سه شنبه از 5 تا 8 بعد از ظهر BCK, Mastrantos و دست مینی دونات میزبان اجتماعی-فاصله بلوک احزاب در پارکینگ BCK, 933 Studewood با درآمد حاصل از بهره ساخت و ساز مفاهیم بزرگ عشق مراقبت از سرطان به ارائه وعده های غذایی برای بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنها. انتظار ارائه خواهم tacos و taquitos bbq ساندویچ گوشت سینه مینی دونات و margaritas. برای هر خرید در بلوک احزاب BCK اهدا خواهد شد یک وعده غذایی به عشق بزرگ, سرطان, مراقبت های محلی و ساز ساخت و ساز مفاهیم غیر انتفاعی فراهم می کند که وعده های غذایی رایگان و نیازهای اساسی به سرطان کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها و ساخت مفاهیم را مطابقت با هر وعده غذایی کمک مالی برای مجموع دو وعده های غذایی اهدایی برای هر سفارش.

جمعه, ژوئن 12

جمعه شراب و پنیر مذاقات در وزن + اقدامات

هر جمعه از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر وزنه + اقدامات, 2808 کارولین را از ویژگی های مختلف شراب و پنیر همراه با تعاملی سرگرم کننده چت در مورد مناطق آنها را از سرچشمه. هزینه 20 دلار برای چهار دو اونس مزه بخشهایی از شراب و پنیر بوفه. در این هفته خواهد شد از ویژگی های “کامل پرواز است.”

چهار شنبه, ژوئن 13

من شما را از آنچه در او Cookin’: پیتزا و آبجو

زنان-led, غیر انتفاعی, من باید چه او را از داشتن همچنان مجازی “من شما را از آنچه در او Cookin'” کلاس آشپزی سری (به عنوان به خوبی به عنوان یک آشپز خصوصی و خدمات تحویل غذا محوری) بهره برداری هوستون بالا مواد غذایی و آشامیدنی استعداد برای تجربه های تعاملی. این هفته آشپز سحر بارل (Kulture) منجر خواهد شد و پیتزا و آبجو کلاس ($70 با شام برای چهار جمله مواد تشکیل دهنده آبجو و دسترسی به وب سایت; $10 برای دسترسی به وب سایت تنها). خانواده پسند ویژگی های کلاس سه نوع کیک: اردک prosciutto پپرونی و کدو با Holler آبجوسازی ESB برای بزرگسالان است.

NOMAD کامیون مواد غذایی راه اندازی برنامه در غرب وحشی

خانه بدوش کامیون مواد غذایی برنامه — فراهم می کند زمان واقعی محل و تماس با ما سفارش خدمات برای کامیون مواد غذایی در هوستون برگزار خواهد شد محصول خود را راه اندازی حزب در غرب وحشی 6101, Richmond از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر شامل کامیون های مواد غذایی, تخفیف, جالب, زندگی, سرگرمی همه سنین رویداد برگزار خواهد شد در خارج از منزل و پایبند به تمام اجتماعی فاصله راهنمایی. رایگان ثبت نام برای این رویداد است که در حال حاضر در دسترس است.

Brunch on this fried Texas quail beignet from Brennan's of Houston.گسترش

صبحانه در این سوخاری تگزاس بلدرچین beignet از برنان هوستون.

عکس Dragana هریس

فوق العاده جدید

یکشنبه صبحانه (از جمله Takeout) در برنان هوستون

برنان, 3300 اسمیت به تازگی مجددا آن معشوق یکشنبه, جاز, صبحانه کامل با موسیقی جاز آهنگ از با استعداد وینسنت ناخالص سه نفر. سرگرم کننده در ادامه از جمله برای اولین بار از صبحانه به عنوان یک منظقه غذای آماده گزینه است. را انتخاب کنید از تگزاس-Creole دلخوشیها مانند میگو و بلغور crawfish enchiladas و سرخ شده تگزاس بلدرچین beignets. رزرو تشویق; تماس 713-522-9711.

جنوب دود رایگان ارائه می دهد و روانی و بهداشت و درمان برای کسانی که در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی

جنوب دود در حال تلاش برای مبارزه با بهداشت روانی بحران است که صنعت مواد غذایی مواجه است. بنیاد همکاری کرده است تا با سلامت روانی امریکا بیشتر هوستون و دانشگاه هوستون گروه روانشناسی به ارائه رایگان بهداشت و درمان روانی برای هر کسی که در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی—و فرزندان خود را در تگزاس; با یک برنامه برای کار با دانشگاههای سراسر کشور به اجرای برنامه های مشابه در سراسر کشور. هر کسی که با این نسخهها کار در صنعت نیاز به روان درمانی می توانند با مراجعه به خدمات بهداشت روانی صفحه در جنوب دود وب سایت اختصاصی جنوب دود مسئول پرونده متصل خواهد شد که مشتری آینده نگر با دانشگاه هوستون خواهد شد که اختصاص به مشتری بالقوه به یکی از سیزده دانش آموز فارغ التحصیل پزشکان. خدمات برای کودکان از کارگران صنعت نیز در دسترس هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de