این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: یک Nosh و “Mensch کردن”

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، این هفته “mensch در حمایت از یهودیان و متعلق به اداره رستوران را یاد بگیرید پد تایلندی در خانه و کمک به تغذیه خط مقدم. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

چهار شنبه, مارس 11

این “Mensch از” کمپین راه اندازی

هوستون “Mensch از” کمپین به دنبال فروش درایو و آگاهی به شرکت متعلق به یهودیان و یهودی-اجرا و رستوران ها و خرده فروشان و کسب و کار در حالی که بالا بردن دلار برای کسانی که نیاز دارند از طریق فدراسیون یهودیان بیشتر هوستون و هوستون جامعه یهودی بنیاد COVID-19 اضطراری تجدید نظر شود. بسیاری از اگر کسب و کار شرکت در حال اهدای تا 15 درصد از درآمد حاصل از فروش در روزهای دوشنبه در سراسر ممکن است با صف از جمله نیویورک Deli & شاپ و بیگل فروشگاه شیرینی, دسر, گالری نانوایی & کافه کنی & Ziggy های اسب سواری کوره در Eighteen36, Cuteheads بیشتر شکلات و پذیرایی و سه برادر نانوایی. مشاهده کامل وارد زمین آنلاین. وجوه مطرح شده از طریق Mensch از کمپین برای COVID-19 اضطراری درخواست تجدید نظر را ارائه فوری نیازهای اساسی به افراد خانواده و سالمندان از جمله مواد غذایی و پزشکی و لوازم خانگی و همچنین پرداخت اجاره و آب و برق و دیگر لازم صورت حساب.

پنج شنبه, مارس 14

ماندن در خانه شراب شام در اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence

پس از یک رویداد موفق در آوریل اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence, 13616 یادبود و کشور فرانسه شراب ترکیب نیروهای به میزبان دوم اقامت در خانه شراب شام این پنج شنبه. برای پیوستن به تماس رستوران و رزرو تعداد چهار دوره شام مورد نیاز است. سپس در روز پنج شنبه, مه 14 رانندگی به رستوران برای منظقه وانت از هر دو غذا و شراب تنظیم یک جدول جشن در خانه به دنبال گرم کردن مجدد و پیوستن به همه هموطنان خود را شراب شام همکاران از طریق زوم در 7 p. m. در هر دوره—از جمله ظروف مانند شاه بلوط بو داده مازو گوشت خوک و موس شکلات با توت قرمز coulis–هر زوج با چهار اونس انتخاب شراب برای 68 دلار در هر فرد به علاوه مالیات و حق بیمه. تماس 713-827-8008.

جمعه, مارس 15

هو در خانه با آشپز ساناز گارسیا

در اولین قسمت از این سری جدید

قوم و خویش

آشپز ساناز گارسیا از میزبان زندگی می کنند جریان به عنوان او راه می رود بینندگان از طریق ساخت آخرین وعده غذایی کیت — پد تایلندی. این

جریان

شروع می شود در 5 p. m. و پد تایلندی غذا کیت می توان برداشت تا در Sesh Coworking, 1210 غرب Clay #18 مارس 13-14. وجود خواهد داشت برخی از تعجب مهمانان پله به عنوان sous سرآشپزها و همچنین به طوری نگه داشتن چشم خود را پوست کنده در رسانه های اجتماعی برای بزرگ خود را نشان می دهد.

دوشنبه, مارس 16

درایو از طریق در شهری برداشت شنبه بازار کشاورز

شهری برداشت شنبه بازار کشاورزان در حال حاضر ارائه درایو از طریق سرویس علاوه بر باز هوا بازار, باز بودن هر شنبه. مشتریان می توانند سفارش آنلاین مورد علاقه خود را با فروشنده و مهمانان را به طبقه دوم پارکینگ در نزدیکی آسانسور در شهری برداشت کشاورزان در بازار, 2752 بوفالو سریع السیر بین 8:30 صبح و 11:30 صبح به انتخاب کنید تا سفارشات خود را. /

Feges BBQ Pop-Up در بهار شاخه ایجاد کرد خرید

Feges BBQ

در ادامه به راه اندازی پارکینگ آینده آن محل در بهار شاخه ایجاد کرد مرکز خرید 8217 نقطه بلند. سر وجود دارد از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در روزهای شنبه به انبار کردن کباب به صورت فله از جمله گوشت سینه, کشیده, گوشت خوک, گوشت, دنده, سوسیس دودی کشیده مرغ و بوقلمون, همه سرد و خلاء مهر و موم شده به همراه خانواده بسته و دو طرف در دسترس است. سفارشات باید قرار داده شده در جمعه 6 p. m. برای شنبه وانت. هنگامی که شما در رسیدن به پارکینگ دنبال یک چادر و یک Feges BBQ ثبت نام. پارک و رویکرد جدول از یک فاصله امن و اجازه دهید کارکنان خود را می دانم که نام خود را سفارش دهید. آنها خواهد شد و سپس جای خود را در کیسه های روی میز برای انتخاب کنید تا.

مجازی مزه با ابراز پیروزی از اکتشاف ارتفاعات دم کردن شرکت

ابراز پیروزی از اکتشاف ارتفاعات بنیانگذاران کیسی Motes خواهد شد میزبانی مجازی آبجو مزه از آبجوسازی را فوق العاده محدود انواع بسته های این شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر در Facebook Live. انواع بسته های موجود در درایو از طریق تنها.

یکشنبه, مارس 17

یکشنبه Feges BBQ Pop-Up در جای شب بسر بردن

علاوه بر آن گسترش ساعت در Greenway پلازا (شنبه تا جمعه), Feges BBQ میزبانی یکشنبه مونترو Pop-Up در پارکینگ در جای شب بسر بردن 1972 Fairview از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر ارائه سرد و خلاء مهر و موم شده کباب به صورت فله از سینه و گوشت خوک کشیده برای دودی ترکیه و سوسیس به علاوه دو طرف از جمله پخت و پز collards شیرین, سیب زمینی موز مش و لود سالاد سیب زمینی. سفارشات باید روز جمعه در 6 p. m.
اجتماعی فاصله ویژه

کوکتل کیت در Brasserie du Parc

Brasserie du Parc, 1440 Lamar است در دسترس چندین ترکیب منحصر به فرد کیت شامل امضای کوکتل. کیت با همه چیز مورد نیاز برای ایجاد سه کوکتل (بزرگتر کیت را می توان به صورت) از جمله مشروب و جهت و چند شگفتی مانند کوله پشتی از یک مشروب شرکت و یا یک کتاب دستور غذا را از یکی دیگر. در میان کوکتل در دسترس هستند مناسب به نام غیر معمول بار یک نوشیدنی ساخته شده با Hendricks, Gin, خانه ساخته شده لیمو, شربت خانه-حاوی رز شکر Topo چیکو و تونیک ($39); و Le Grand صدای فش فش ($42) یک غاز خاکستری ودکا نوشیدنی با سنت ژرمن elderflower لیکور Topo چیکو و یک خانه ساخته تلخ شربت گریپ فروت

فین سالن تغذیه خط مقدم

فین سالن 712 اصلی است بازگشایی برای کسب و کار با صنایع دستی برگر, روشن, مرغ های عجیب و غریب توپ می خورد و پیتزا Zquare در حال بازگشت به جونز در اصلی سالن غذا. برای کمک به حمایت از هر یک به طور مستقل و متعلق به اداره خوردن استقرار در حالی که ارائه آشپز-وعده های غذایی آماده برای هوستون, بهداشت و درمان, قهرمانان, سالن راه اندازی کرده است یک فین سالن تغذیه خط مقدم مبارزه با فین سالن مالک Lionstone سرمایه گذاری, لگد زدن به ابتکار عمل با خرید 1500 وعده های غذایی برای تحویل به بن Taub بیمارستان. عمومی دعوت به شرکت در ادامه به ارائه وعده های غذایی برای کارگران بیمارستان که در حال کار خستگی ناپذیر به شهرستان با خیال راحت به زندگی است. برای هر $15 وعده غذایی عمومی خرید فین سالن مطابقت خواهد کرد. به شرکت مراجعه کنید finnhallhou.com.

دخمه انتشار در مارس

به عنوان شب بخیر مهمان نوازی بسیار پیش بینی, ناهارخوری زیبا, مفهوم مارس نیست باز فقط رتبهدهی نشده است, اما آن شراب تیم در حال حاضر در محل کار. کریستینا والتر و Skyler حلقه در حال حاضر اول و دوم قرار somms به ترتيب از Texsom تگزاس’ بهترین Sommelier رقابت در حال کمک به آزادی انتخاب جواهرات از ماه مارس انبار برای عموم به خرید و آنها را در تماس به بحث در مورد انتخاب/ارائه مشاوره تهیه تخصیص و آرزو شراب و تحویل شراب به طور مستقیم. این somms در دسترس خواهد بود برای ایمیل و زنده تلفن مشاوره روزهای چهارشنبه تا جمعه از ظهر به 6pm. دستورات را می توان برای برنامه ریزی منظقه وانت در خرده فروشی, فروشگاه, مونترو پنیر و شراب و سفید-دستکش تحویل پنج شنبه ها و جمعه ها از ظهر به 6pm. فهرست لیست آنلاین و تماس sommeliers به طور مستقیم در 832-380-2481 یا رسیدن به [email protected]

This is not your average grilled cheese sandwich.گسترش

این است که به طور متوسط شما نمی ساندویچ پنیر کبابی.

Photo by Philipp نگهدار

همه ماه

خون برادران BBQ همکاری در EggHaus لذیذ

به افتخار ملی کباب در ماه EggHaus لذیذ, 2042 شرق T C دلقک خواهد بود شامل سه آیتم های منو در همکاری با خون برادران BBQدر دسترس در سراسر ماه مه در EggHaus. دریافت گوشت خوک کشیده, پنیر کبابی (9 دلار) با خون برادران گوشت خوک کشیده ذوب شده پنیر گودا, Havarti و پنیر چدار و ترشی در خمیر ترش; گوشت خوک کشیده Kolache ($3.75) شامل خون برادران گوشت خوک کشیده, ترشی و سس BBQ; و سینه بیسکویت ($9.50) با خون برادران سینه و سالاد کلم در یک پنیر چدار chive بیسکویت با یک کودک شوید ترشی در بالا.

تاکو ماه در Torchy را Tacos

خلاصه بعد از یک haitus, Torchy را Tacos تاکو از ماه را در آن بازگشت این ماه است. خانه بدوش تاکو ویژگی های کبابی, فاهیتا گوشت گاو از گوشت کبابی پیاز chimichurri سس پنیر فتا و پیکو د گالو و نان ذرت مکزیکی آرد برای $5.95. تاکو معبد نیز با ارائه خانواده بسته همه چیز شما نیاز به تجربه Torchy را tacos در صفحه اصلی خود را با انتخاب از سبزیجات و گوشت و چیپس و پر کردن به همراه برنج و لوبیا (خدمت 4-5, $25); به علاوه margaritas برو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im