Jacquelyn McMiller می خواهد به طبقه کارگر یک صدا.

به همین دلیل 55 ساله فورت مایرز است و می گوید او در حال اجرا است برای شهردار. اگر انتخاب McMiller خواهد بود اولین زن سیاه منجر به این شهرستان است.

McMiller متولد شد و در نیمه راه در حدود 60 مایلی شمال غربی از تالاهاسی. اما خانواده اش نقل مکان کرد به فورت مایرز 50 سال پیش.

صندلی خواهد بود خالی فورت مایرز شهردار سفت هندرسون چرا که او در حال اجرا است برای فلوریدا در کنگره منطقه 19 صندلی. هندرسون قرار بود به خدمت دو سال بیشتر در نقش فعلی.

سازگاری: فورت مایرز شهردار سفت هندرسون را در Nov. 16

تا کنون McMiller روبرو خواهد شد اعضای شورای شهر Gaile آنتونی از بخش 6 و کوین اندرسون که نشان دهنده بخش 4 در مسابقه برای شهردار.

فورت مایرز برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک انتخابات مقدماتی Aug. در 18 بخش 2, 4 و 6 و شهردار. اگر رواناب مورد نیاز است برای هر یک از نژادها آن را Nov. 3 با انتخابات عمومی ،

شهردار خدمت به مدت چهار سال در کنار شش نفر اعضای شورا و دریافت حقوق و دستمزد سالانه از $42,419 با توجه به وب سایت شهر. وجود دارد هیچ محدودیت مدت.

“من دیده ام بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در فورت مایرز” McMiller گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی. “رشد اتفاق می افتد که آن را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم, اما بیشتر از همه آن را بر طبقه کارگر و مردم … دیدن برخی از این تغییرات اتفاق می افتد من می دانم که برخی از مردم وجود دارد که تا حدودی فراموش شده و این طبقه کارگر است.”

فورت مایرز مثل بقیه از فلوریدا رنج می برد از دستمزدهای پایین اما قیمت های بالا, او گفت:.

McMillier فارغ التحصیل از کیپرس لک دبیرستان رفت و به کسب مدرک دیپلم در مطالعات حقوقی و دادگاه گزارش از جنوب غربی فلوریدا ،

او به دست آورده او لیسانس خود را در کسب و کار از هاجز دانشگاه.

McMiller انجام داده است یک کمی از همه چیز. او مشغول به کار در فروش. او به عنوان یک محقق برای وزارت امور خارجه از کودکان و خانواده ها. او در یک دادگاه خبرنگار در ذغال سنگ شهرستان برای حدود 15 سال است. او همچنین رئیس دفتر لی شهرستان NAACP.

به زودی او خواهد بود که رئیس جمهور از سامی واتکینز, چهارم, پایه, او گفت:. The Kansas City Chiefs قهرمان سوپر باول است برادرزاده او. در ماه فوریه, Lee County افتخار واتکینز با سامی واتکینز روز و او متعهد به انجام بیشتر برای این منطقه جوانان است.

ما پوشش: فورت مایرز عضو شورای کوین اندرسون اعلام شهرداری اجرا

و: فورت مایرز councilwoman Gaile آنتونی برنامه برای اجرا به شهردار

McMiller گفت که او می خواست برای کار با واتکینز و کار “با جامعه اصلاح طلبان در اینجا قادر به بازگشت به شهر فورت مایرز و انجام هر کاری که ما می توانیم به این شهر بهتر است.”

“من می خواهم این شهرستان به کودک پوستر برای سایر شهرستانها” McMiller اضافه شده است.

McMiller گفت که او می خواهد به اصلاح نظام عدالت کیفری در فورت مایرز.

McMiller گفت فورت مایرز رئیس پلیس جرثقیل Diggs است یک کار خوب انجام داده اما او می خواهد به وصله پینه کردن شهروندان پلیس بررسی هیئت مدیره که بررسی شکایت شهروند و بسته دپارتمان تحقیقات. هیئت مدیره توصیه می کند که به رئیس.

“آنها نیاز به قدرت بیشتر نیش می زنند,” او گفت:.

McMiller همچنین می خواهد ماموران پلیس به استناد برای اولین بار مجرمین با ماری جوانا به جای ارسال آنها را به زندان. او همچنین اولویت ساخت هنگام ورود دوباره برای felons آسان تر برای کاهش تکرار جنایت در فورت مایرز.

“من می خواهم این را به یک دوم احتمال, جامعه,” او گفت:.

در دیگر اخبار: سلطنتی کف دست هم بزنید تا جنجال همراه فورت مایرز’ تاریخی McGregor بلوار

و: فورت مایرز پلیس اعطا CALEA اعتباربخشی با وجود مسائل حل نشده

یکی از راه های McMiller گفت: برای ایجاد یک برنامه که در آن شهرستان را ارائه مشوق های مالیاتی برای کسب و کار که استخدام های غیر خشونت آمیز مجرم.

“آنها خود را در خدمت زمان” McMiller گفت. “آنها به پرداخت بدهی خود را به جامعه و … به آنها را فرصتی برای بازگشت به کار, اما آن را در یک راه قانونی که در آن آنها در حال کار برای شرکت های.

“که به منظور کاهش جرم و جنایت در شهرستان فورت مایرز کلی” او گفت:.

McMiller گفت: او همچنین می خواهد برای ایجاد یک هیئت مشورتی برای شنیدن از Latinos.

“آنها شامل حدود 20 درصد از شهر فورت مایرز اما آنها هیچ صدای” او گفت:. “ما نیاز به اجازه دهید جامعه لاتین می دانم که آنها مهم هستند بخشی جدایی ناپذیر از شهرستان.”

McMiller گفت که او هیجان زده است به کمپین.

“آنچه که من واقعا می خواهم به انجام به عنوان یک شهردار است, ترویج شمول. ما نیاز به مردم ما هم” او گفت:. “من عاشق این شهر و ما می توانیم خیلی بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de