استفاده از زبان در سیاست

توسط Alisha

استفاده از زبان در سیاست تعیین موضع یک سیاستمدار. کل شخصیت است که با این کلمات آنها را به بیان خودشان هستند ، می شود آن را شدید سیاستمدار بالا Saheb Thackery های طنز Lalu Prasad Yadav همیشه cool-headed اتل بیهاری Bajpayee یا سکوت نجوا Manhoman سینگ زبان خود را در سیاست ایفا کرده است نقش کلیدی در کمک به آنها را به ایستادگی کردن از جمعیت.

زبان در سیاست نقش حتی نقش بیشتری در سیاست بین المللی. آن را می تواند بالا بردن تنش میان ملل و آنها را به جنگ. در حالی که ارتباطی مناسب می توانید آنها را منجر به تقویت روابط و شکوفایی تجارت و ارز.

قهرمانان جنبش های سیاسی مانند جنبش فمینیستی تقاضا “صحت سیاسی” یک نوع حساسیت با زبان سیاست. برای مثال نگرس در حال حاضر به سادگی به عنوان جامعه سیاه و سفید. توسعه نیافته و سازمان ملل در حال حاضر به نام حال توسعه است. بنابراین ‘سیاسی’ صحت در نتیجه تلاش می کند برای مقابله با ریشه عمیق تعصب.

Martin Luther King Jr. during a speech
مارتین لوتر کینگ جونیور در یک سخنرانی. Wikimedia Commons

آن را در اصل استخدام نمادها یعنی کلمات به نمایندگی از همه چیز. بنابراین آن است که منفعل به عنوان آن را منعکس نمی کند واقعیت بلکه تلاش می کند تا خود را به بهترین شکل ممکن در آن است. در حالی که همه کلمات نیست و صرفا منعکس کننده واقعیت های اطراف ما آنها همچنین کمک به شکل آنچه ما می بینیم و ساختار نگرش ما نسبت به آن. در اثر زبان کمک می کند تا برای ایجاد جهان خود را. نتیجه آن نیز این است که یک نیروی فعال.

دنبال کنید با ما در توییتر برای به روز رسانی در بیشتر این قبیل مطالب.

اما اغلب سیاستمداران می توانید به سادگی دیده می شود تلاش برای اذیت کردن کسی از طریق دیدگاه های خود را به جای مستقیم صدور عذرخواهی برای نادرست اصطلاحات این بازی از زبان. منتقدان از “صحت سیاسی” نقطه که آن را تحمیل ایدئولوژیک سلول بر زبان است که هر دو تنزل آن توصیفی قدرت و معرفی یک شکل از سانسور با انکار بیان به ‘نادرست’ views. جورج اورول مشخص شده در منی مقاله سیاست و زبان انگلیسی’ (1957): زبان باید ‘یک ابزار برای بیان و نه برای پنهان کردن و یا جلوگیری از فکر کردن”. ساموئل جانسون هشدار داد: ‘که کلمات دختران زمین است که همه چیز در حال فرزندان از بهشت”. به عبارت دیگر زبان در سیاست همیشه مقدار محدود شده است. اما با دقت در کلمات استفاده می شود و با این حال دقت معانی آنها در حال تصفیه, زبان, تمایل به ساده کردن و بدجلوه دادن بی نهایت پیچیدگی دنیای واقعی است.

همچنین بخوانید: هوش هند پرچم قرمز 52 چین-مرتبط با برنامه های تلفن همراه

تمام گروه های قومی در مواجهه با آزار و اذیت و جنایات نفرت قالب به پاکسازی قومی است. روستاهای سوخته هستند و مردم بی خانمان فقط به اصلاح مرزهای ظلم و ستم است که به سادگی به عنوان نامیده آرام. از جمله اصطلاحات مورد نیاز است اگر کسی می خواهد به نام همه چیز بدون فراخوانی تصاویر توصیفی از آنها. یکی باید نگه دارید در ذهن است که زبان در سیاست دیپلماتیک و دستکاری و این درست است با تغییرات برای همه احزاب سیاسی از چپ به rightist. یکی می تواند نه قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن و نه با آنچه که در داخل آن است. اگر یکی از نیاز به پیدا کردن حقیقت آن را می توان تنها با مشاهده منابع در چمن-root سطح. زبان در سیاست استفاده می شود برای تزئین دروغ به حقیقت و به ظاهر و زیبایی زشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im