جینا Willaford جکی Lemm و جنیفر کونسپسیون مناسب است.

به جای یک دست کت و شلوار با یک S نابودسازی در قفسه سینه سه Lee County زنان با پوشیدن خود را مالش.

سه در میان صدها نفر از پرستاران شاغل در شهر نیویورک هتل که هفته گذشته آنها منتظر به اعزام به بیمارستان در منطقه برای کمک به مبارزه با COVID-19.

سه زن وارد آوریل 5 در شهر نیویورک — 48 ساعت پس از آنها تصمیم به سفر وجود دارد — به سعی کنید برای ارائه مراقبت به یکی از مناطق در این کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری گسترش رمان coronavirus.

شهر نیویورک ثبت 87,725 موارد با توجه به آن در بخش بهداشت و درمان. از جمعه این شهرستان گزارش 5,820 مرگ و میر.

در اخیر روز صبح که بیدار برای یک ساعت 5:45 صبح توجیهی آماده برای آنچه بعد خواهد آورد.

“ما می خواهیم به خارج وجود دارد” Willaford, 52, گفت:. “ما آماده برای رفتن.”

بیشتر: coronavirus موج به زودی ضربه جنوب غربی فلوریدا: ما بیمارستان ها آماده ؟

Willaford و Lemm هر دو گواهی ثبت پرستار بیهوشی و Concepcion, یک پرستار, کار در همکاران در سلامت دستگاه گوارش در فورت مایرز. کارفرمای خود را داده است سه مجوز برای سفر به شهر نیویورک است. زمانی که آنها بازگشت به Lee County, آنها نیاز به قرنطینه برای 14 روز به مطمئن شوید که آنها سالم هستند Willaford گفت.

Willaford گفت که او شروع به دنبال شرکت هایی بودند که آوردن پرستاران به شهر نیویورک است. او را انتخاب کرد که با تمرکز بر مراقبت بحرانی و حیاتی کارکنان. این شرکت تسریع تشریفات اداری برای دریافت پرستاران credentialed در ایالت نیویورک و در طول چند روز اول آنها منتظر به ارمغان آورد در هیئت مدیره.

روی لئامت دادن خود را در شهر نیویورک قرار است به آخرین تا 21 روز است. Willaford و مفهوم اختصاص داده شده به بیمارستان بلوو در حالی که Lemm در حال کار در Kings County Hospital مرکز. پرستاران کاهش یافته است به نام شرکت آنها در حال کار برای.

“شهر نیویورک است که انجام همه کار سخت را برای کشور” Willaford گفت. “من آن را دوست دارم احساس مسئولیت من برای آمدن به اینجا و دیدن چه کار می کند و چه کار نمی کند.”

فلوریدا ایالتی مورد تعداد روز جمعه در 17,531 موارد با لی شهرستان را در مجموع 547. چهارده کشته بر Lee County است.

هنر در زمان coronavirus: فورت مایرز محله شرکت در هنر نصب و راه اندازی پروژه

Willaford از کیپ مرجان گفت که او استفاده می شود به کار در سراسر ويژه در لی شهرستان و ارسال شده است به عقب بهترین شیوه برای بهداشت و درمان کارگران او می داند.

“همه در کشور نیاز به آگاهی از تلاش برای اختراع دوباره چرخ اما دیدن چه کار می کند در مرکز” Willaford گفت. “مسئولیت ما به عنوان کارکنان بهداشتی درمانی است که در اینجا نه تنها به یاد بگیرند اما به نگاهی که به لی شهرستان و آماده شود.”

زمانی که Willaford تصمیم گرفت سر به شهر نیویورک در هفته گذشته او برنامه های خود را با Lemm و کنکپکین و آنها به سرعت به توافق برای پیوستن به او.

بیشتر: خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

“همه ما تصمیم به اینجا می آیند با هم و حمایت از یکدیگر” Lemm, 40, گفت:. “من صادقانه احساس می کنید که می آیند و انجام چیزی شبیه به این که دوستان با شما و حمایت معنوی بسیار مهم است.”

سه تن از آنها را به عنوان یک خدمت دوستان سیستم و کمک به یکدیگر مسئولیت رسیدگی به رشد مرگ و میر در شهر نیویورک, او گفت:.

“به عنوان پرستاران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ما فقط می خواهیم برای کمک به دیگران و این تنها چیزی است که ما انجام می دهیم” Lemm گفت. “ما می دانیم که اکثر بیماران در بیمارستان اینجا مثبت برای coronavirus. از آن ما را عصبی اما ما بوده است تضمین شده توسط ما سازمان ما مناسب دنده محافظ و ما فقط مصرف که جهش از ایمان است.”

Willaford گفت که او ممکن است تمدید قرارداد خود برای سفر به نقطه داغ بعدی اما Lemm گفت: پس از این تور وظیفه او به بازگشت به لی شهرستان.

خانواده پرستاران نگران بودند برای آنها زمانی که آنها اعلام نیاز خود را به کمک کند اما پس از ورود خود را در شهر نیویورک نگرش تغییر کرده است.

“من یک جوان 19 ساله که شگفت آور” Willaford گفت. “او واقعا می ترسم برای شروع با. اما من به شما گفتن یک بار من فرود آمد تا در اینجا او بسیار افتخار من است.”

Lemm پدر شده است تشویق دختر خود را از راه دور.

“آن تلخ و شیرین نوع از چیزی که او به من گفت که او در حال رفتن گفت:” اسکات براون Lemm پدر. “آن را مانند فرستادن پسر خود به منطقه جنگ. شما مفتخریم به آنها خدمت به کشور است.”

بیشتر: دولت مدیریت اضطراری آوردن بیمارستان صحرایی به لی شهرستان

لی بهداشت و درمان این منطقه بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نیست و باید برنامه ای برای اعزام پرستاران به شهر نیویورک اما برخی از پرستاران ممکن است تصمیم به رفتن خود به خود گفت: جاناتان کمی و ارتباطات استاد راهنما برای لی سلامت.

در حالی که Willaford, Lemm و مفهوم داده شده است نعمت از کارفرمای خود را برای سفر به شهر نیویورک Willaford گفت که نیست و این مورد برای تمام پرستاران است که باید به طور داوطلبانه به کار در شهر نیویورک است.

“بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی مردد آمده چرا که آنها از ترس از دست دادن موقعیت خود در خانه” Willaford گفت. “ما شروع به صحبت کردن با دیگر پرستاران و آنها در واقع با ترک شغل خود به اینجا می آیند.”

پرستاران به اقامت در یک هتل در میدان تایمز با بیش از 600 پرستاران در حال انتظار برای پیوستن به نبرد است. هر پرستار به اتاق خود را برای حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل. از Willaford هتل پنجره او را می بینید نظامی و افراد بی خانمان در میدان تایمز.

“نیست در شهر نیویورک مردم استفاده می شود به” Lemm گفت.

بیشتر: “مثل داشتن شش طوفان در یک ردیف’: Lee مقامات بهداشتی توصیف coronavirus مبارزه در مصاحبه اختصاصی

بار مربع خالی است. تبلیغات تابلوهای تبلیغاتی تبدیل شده است که به صفحه نمایش حامل پیام حمایت از بهداشت و درمان کارگران است.

افرادی که در آنها دیده می شود پوشیدن خود و مالش با تشکر از پرستاران برای آمدن به شهر نیویورک است.

“هنگامی که من برای اولین بار آن را در زمان به نظر من می گویم وجود دارد برخی از ترس” Lemm گفت.

با توجه به آن را یک بیماری همه گیر مانند چند دیده می شود در طول عمر خود ترس است و در حال حاضر او اضافه شده است.

“با توجه به چگونگی این بیماری مسری است که من می خواهم بگویم آن است که بسیار ترسناک” Lemm گفت. “این واقعیت که ما تا به حال این فرصت را به استفاده از مهارت های ما برای کمک به مردم نیازمند — که جایگزین ترس.

“وجود دارد کارکنان بهداشتی درمانی که بیمار است و بیمار شده است — من فکر می کنم که همه ما که در اینجا فراموش کرده اند که در سر ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de