ستاره ها است که کمک در بازی

توسط Aditi Roy

“بازی برای, پیشرفته,” یک اسطوره طولانی در ما ریشه دوانده. رفته اند روز هنگامی که بازی همراه بود با معانی منفی و پارسه شد و کلیشه ای به عنوان تنبل کاربران غیر فعال.

“بازی به عنوان یک صنعت به صورت تصاعدی رشد کرده و در طول سال در سراسر اروپا ، امروز صنعت بازی تکامل یافته از یک بازی گاه به گاه سرگرمی به کسب و کار جدی دیدگاه به ارزش بیش از یک میلیارد دلار است. این است تشویق افراد به آواز خود را در مورد بازی های مورد علاقه و سرمایه گذاری در نوآوری شرکت های بازی می گوید:” آنتون Rublievskyi – مدیر عامل شرکت Parimatch بین المللی است.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

در زیر لیستی از افراد مشهور که باید ریخت و خود را به پول و شهرت به هیجان انگیز فرصت بازی.

مایک تایسون

پس از بازنشستگی از حلقه, سالن از شهرت بوکس قهرمان گرفته شده علاقه در جهان از e-sports با خرید سهام مالکیت در Esports شرکت Fade 2 امتیاز. سنگین وزن سرمایه دار خیلی مهم است و همچنین صحبت در مورد نیت خود را به رشد صنعت و ایجاد امکانات بازی.

تایسون به طور منظم قرار می دهد از بازی خود فیلم در کانال های جریان و نیز علاقه نشان داده احیای مایک تایسون پانچ بازی در اصل منتشر شده توسط نینتندو در سال 1987. تایسون نیز یک سفیر برای جهانی esports و بازی های شرکت Parimatch بین المللی و نشان دهنده برگزاری این توسعه به بازارهای بین المللی همراه با UFC قهرمان, Conor McGregor.

The starry faces of gaming!
قهرمان بوکس مایک تایسون گرفته علاقه در جهان از e-sports با خرید سهام مالکیت در Esports شرکت. Wikimedia Commons

اشتون کوچر

ستاره �That 70s Show’, اشتون کوچر ممکن است ساخته شده خود را حرفه ای بودن مسخره شخصیت دوست داشتنی در حلقه زندگی است اما زندگی واقعی خود را از شخصیت است که کسب و کار-تیز. کوچر پا کرده است تا از یک بازیگر موفق را به یک سرمایه گذار با شرکت تاسیس, شرکت سرمایه گذاری, صدا, سرمایه گذاری در سال 2015. کوچر مشتاق پرنیان از دوران کودکی تا به ابراز نظر خود را در مورد پتانسیل esports و نیاز به جریان اصلی این بخش در موارد متعدد. کوچر جرأت به این بخش با سرمایه گذاری در esports پلت فرم Unikrn در نتیجه پیوستن به یک استخر مشهور سرمایه گذاران در این شرکت مانند علامت کوبا.

Sachin Tendulkar

پس از تسلط بر زمین کریکت برای 2 دهه Tendulkar وارد فضای بازی با سرمایه گذاری در Smaaash سرگرمی, ورزش و بازی, عرصه, شایع در سراسر هند است. تحت Sachin را آموزشی Smaash توسعه بازی نوآورانه فن آوری های مانند واقعیت مجازی و چند, دیجیتال, سرگرمی, به, تاسیس, به عنوان افزایش تجربه بازی پیشگام در کشور است. او نیز راه اندازی شد و نقشی فعال در توسعه و تجربه های بازی نوآورانه مانند Sachin حماسه VR بود که هند برای اولین بار واقعیت مجازی کریکت چند نفره.

The starry faces of gaming!
Tendulkar وارد فضای بازی با سرمایه گذاری در Smaaash سرگرمی. Wikimedia Commons

دریک

کانادا رپ احساس Aubrey Drake Graham, محبوب شناخته شده به عنوان دریک شده است به عنوان سازگار در هل دادن آمار مجرد بوده و در تعامل با esports و جهان بازی. دریک عشق برای بازی است که به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان او نقش بسیاری در طول خرابی در استودیوی ضبط.

دریک زمان در مرکز صحنه در بازی های جهان زمانی که او زنده جریان و بازی Fortnite با یک جهان معروف بازی streamer, تایلر “نینجا” Blevins آورده که در بیش از 635,000 همزمان بینندگان. دریک است که مالک esports سازمان 100 سارقان و همچنین سرمایه گذاری در esports و وب سایت بازی, بازیکنان سالن.

M. S. Dhoni

شناخته شده برای خود افسانه ای هلی شات و سریع جدا نگه داشتن سابق تیم کریکت هند کاپیتان M. S. Dhoni, همچنین یک بازی ماوریک در خارج از زمین بوده و خال خال بازی بر روی تلفن همراه خود را در طول گذر موقت تورهای. مصرف عشق خود را برای بازی بیشتر Dhoni نیز سفیر نام تجاری برای Dream11 یک فانتزی, ورزش و بازی های پلت فرم.

بنا به گزارش ها MSD یک میل شدید برای بازی مانند PUBG و ندای وظیفه. همسرش, Sakshi Dhoni, همچنین به ذکر است که بازی های ویدئویی به عنوان یک استرس شکن برای او به نقطه ای که او حتی در خواب, مذاکرات در مورد PUBG.

The starry faces of gaming!
M. S. Dhoni یک میل شدید برای بازی مانند PUBG و ندای وظیفه. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: تصویری توجه: Instagram ویژگی کمک می کند تا کاربران همیشه در ارتباط ماندن به دوستان نزدیک

مایکل جردن

NBA سوپراستار است که یک سرمایه گذار فعال در جهان ورزش و فن آوری است. بسکتبال افسانه وارد esports و بازی صنعت با سرمایه گذاری در برهان Gaming که صاحب حرفه ای-بازی حق رای دادن تیم مایع است. در زمان سرمایه گذاری اردن اعلام کرده بود که esports بود “به سرعت در حال رشد بین المللی صنعت”. در طول سال, اردن بوده است بخشی از چند بازی های ویدئویی و به طور فعال به حمایت آن به حدی است که او شده است به طور گسترده ای اعتبار برای تبدیل طرفداران بسکتبال به علاقهمندان به بازی هاردکور.

همانطور که در سطح جهان مشهور مشاهیر سرمایه گذاری به طور مستقیم یا غیر مستقیم به جهان از Esports و بازی ها پایه بازی به عنوان یک صنعت سودآور است و به دست آوردن شتاب. با بیشتر مشاهیر رقابت برای به دست آوردن یک تکه از بازی و esports پای این روز دور نیست زمانی که صنعت بازی پیشرفت و غالب بازارهای عمده در سراسر جهان است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im