قیمت مناسب است: استروئ بالا گراد برنده کلرادو تعطیلات در یک قایق و بیشتر

استروئ بالا فارغ التحصیل هارلی Engle برنده بزرگ در روز جمعه قسمت از “قیمت مناسب”: کلرادو تعطیلات یک تلویزیون و یک نام تجاری جدید قایقهای موتوری.

Engle برنامه ای برای قرار دادن که Bayliner قایق و تریلر به خوبی استفاده هر زمان که او بازدیدکننده داشته است زادگاه او را از فورت مایرز.

“من رفتن به خانه به فلوریدا در همه زمان ها به دیدار و قادر به گرفتن که در ساحل — آه من بسیار هیجان زده هستم!” گفت: هارلی 27, که در حال حاضر زندگی در سن دیگو. “من نمی توانم صبر کنید. که در حال رفتن به رفتن به زباله!”

در صورتی که شما آن را از دست رفته: استروئ بالا گراد رقابت جمعه در “قیمت مناسب است’

انگل برنده تعطیلات و قایق در طول نمایشگاه و مرحله نهایی مسابقات بخش “قیمت مناسب است.” جایزه بسته به ارزش $25,531 و Engle حدس زده $23,280 — نزدیک تر از حریف خود را حدس زده و برای او نمایش گذاشتن بسته است.

انگل و مادرش, کری گونزالس از فورت مایرز با حضور دو دوست پسر سبزه خوابگاه بازی تلویزیون نشان می دهد در ماه های فوریه و مارس. او دریافت نمی کند به نام “بیا پایین” اما بار دوم بود جذابیت.

“جوایز زیادی شد و این تجربه عالی بود,” او گفت:. “هر بار که من نگه داشته در حال حرکت رو به جلو من خیلی هیجان زده و عصبی.”

برای رسیدن به نمایشگاه و مرحله نهایی مسابقات Engle اول حدس زده قیمت برخی از تجهیزات چمن. سپس او حدس زد که قیمت اشتباه بود در طول بازی یک اشتباه قیمت و برنده یک تلویزیون 4K یک صندلی تاشو و کفش است.

بعد او چرخید نشان می دهد معروف چرخ و به پایان رسید تا تنها شرکت کننده به بیش از 100 دلار است.

“هر وقت من برنده چیزی این خیلی هیجان انگیز بود” گفت: Engle یک نیروی دریایی ایالات متحده پرسنل متخصص که در ناپل متولد شد و زندگی در فورت مایرز تا سال 2011. “من نمی توانستم باور است که من تا به حال ساخته شده و از آن به بعد بخش و بخش بعدی و برای خودم نگه داشتم تا و تا.”

قسمت پخش شده در ساعت 11 صبح جمعه در محلی CBS وابسته چشمک و CBS ایستگاه در سراسر کشور.

ظاهر می شود در این نمایش به معنای زیادی به Engle. “من تا به تماشای ‘قیمت مناسب است,’,” او گفت: اوایل این هفته. “من و مادر بزرگ من استفاده می شود به تماشای آن را در همه زمان ها.”

انگل گفت: او به دنبال به جلو به مدت پنج شب تعطیلات به Denver — و به خصوص شامل شبح شهر تور.

“من واقعا واقعا ترسناک فن,” او گفت:. “من هیجان زده برای دیدن که. به علاوه کلرادو یک دولت است.”

Engle نشده موفق به دریافت جایزه نشده است. کسانی که نه تحویل داده تا پس از قسمت پخش, او گفت:.

اتصال با این خبرنگار:چارلز Runnells (خبری-مطبوعات) (Facebook),@charlesrunnells (توییتر)@crunnells1 (Instagram)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im