'بازرس Ghote' سری توسط H. R. F. Keating تنظیم می شود تا برای پخش

اول از همه باید تبریک Munish Raizada برای ساخت شفافیت: Pardarshita. ساخت یک فیلم مستند چه رسد به شش قسمت مجموع

توسط ABDOOSNEWS در 27 اردیبهشت 1399

اول از همه باید تبریک Munish Raizada برای ساخت شفافیت: Pardarshita. ساخت یک فیلم مستند چه رسد به شش قسمت مجموعه مستند در سیاست در هند است کار آسانی نیست.

Raizada ساخته شده است یک مجموعه مستند در یکی از بزرگترین شورش هند دیده می شود پس از آزادی جنبش و اورژانس Jan Lokpal andolanهمچنین به عنوان شناخته شده هند علیه فساد (IAC) جنبش. او تلاش می کند برای پیدا کردن پاسخ به چگونگی قیام برنامه ریزی شده بود, چگونه آن را افزایش داد به Aam Aadmi Party (AAP) و چگونه حزبی که قدرت را در national capital territory of Delhi با وعده شفافیت به آرامی رفت و آهنگ.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

شفافیت است که در شش قسمت مجموعه مستند نوشته شده و کارگردانی و تولید شده توسط Munish Raizada بود که خود را یک عضو AAP در یک زمان. در این مستند او آثار AAP سفر از آغاز به کار آن را در حال حاضر. در این فرایند او در دیدار همکاران قدیمی از حزب موسس و دهلی وزیر Arvind Kejriwal و همچنین دیگران که پیوست و سپس به سمت چپ ،

قسمت اول با عنوان رویای بازی می پردازد که چگونه آنا هزاره جنبش سازماندهی شده بود توسط افرادی مانند Kumar Vishwas, Kejriwal, Prashant بوشان و برخی دیگر از فعالان. این قسمت بسیار آموزنده و به ما می گوید چگونه بدون حرکت صورت می گیرد در خار از لحظه ای است. این طول می کشد بسیاری از زمان اختصاص داده شده به مردم و تلاش زیادی برای ایجاد موفق یک جنبش مانند آنا هزاره را Jan Lokpal Andolan.

Transparency
شفافیت است که در شش قسمت مجموعه مستند نوشته شده و کارگردانی و تولید شده توسط Munish Raizada بود که خود را یک عضو AAP در یک زمان. توییتر

قسمت سوم با تمرکز بر چگونه IAC آمد تشکیل می شود و آنچه در آن انجام داد. هر دو این قسمت تمرکز بر چگونه Arvind Kejriwal با استفاده از محبوبیت این جنبش به عنوان یک سکوی پرتاب برای خود فعالیت های سیاسی. Raizada مصاحبه Kejriwal را دوستان سابق و فعالان مانند شازیه شد, Kapil Mishra و Kiran Bedi که شهادت است که Kejriwal harboured جاه طلبی های سیاسی از شروع. لازم به ذکر است که همه این دوستان سابق در حال حاضر بخشی از این حکم Bharatiya Janata Party مهمترین رقیب AAP در دهلی نو.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

Raizada با استفاده از فیلم واقعی از Jan Lokpal جنبش و از AAP را در شکل گیری و پیروزی در دهلی مجمع انتخابات 2015. او juxtaposes تصاویری از شادی و سرخوشی در میان دهلی شهروندان زمانی که AAP به قدرت رسید برای اولین بار با وضعیت فعلی و تلاش می کند برای پیدا کردن که در آن همه چیز را اشتباه رفت.

مهم ترین قسمت از این مستند شماره 4 است که با عنوان ماسک. این قسمت به دو بخش تقسیم شده 4A و 4B. در این دو بخش قسمت Raizada ملاقات بسیاری از دیرینه همکاران Kejriwal و تلاش می کند به تشریح شخصیت او را. این فیلم مستند ادعا می کند که Kejriwal, که دارای یک پیشینه ثابت به عنوان یک فعال در حوزه عمومی دارای شخصیت های مختلف برای خودی از آنا تحریک و Aam Aadmi Party.

Raizada همچنین تلاش می کند برای پیدا کردن پاسخ به بسیاری از سوالات مانند چرا AAP توقف نمایش آن در لیست اهدا کنندگان وب سایت خود را و به همین دلیل این حزب هرگز اجرا شده داخلی Lokpal. اما Raizada انتظار بیننده آشنا با سیاسی هند سناریو و چه چیز در آن روزها و به همین دلیل در این قسمت ممکن است علاقه کسانی که نگه داشته خود را تا به روز با سیاست در هند است. اما پس از آن کسی که آشنا نیست با سیاست ممکن است سرمایه گذاری شش ساعت از زندگی خود را در این مستند به صورت.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

طول این سری است که بزرگترین مشکل این فیلم مستند است. تقریبا شش ساعت طول آن است که پر شده با اطلاعات بیش از حد به روند. در زمانی که شما رسیدن به فینال قسمت شما به احتمال زیاد به را فراموش کرده اند برخی از اطلاعات مهم از پیش از آن قسمت است. شاید اگر Raizada متمرکز بود تلاش خود را بیشتر به شدت بر موضوع شفافیت در AAP و حفر کردن اطلاعات بیشتر آن را ممکن ساخته اند تاثیر بیشتری است.

همچنین به عنوان خوانده شده - اجتماعی فاصله و مستند قوی ترین واکسن: وزیر بهداشت Harsh Vardhan

مشکل دیگر این است Raizada تثبیت با انزجار. به عنوان او که در مصاحبه با Cinestaan.com او در ابتدا برنامه ریزی شده یک فیلم سینمایی در مورد این موضوع اما بعد از آن کاهش یافته است این ایده. شاید او نمی تواند به طور کامل اجازه دهید به این فکر می کردم چرا که او با استفاده از عناصر از نمونه تجاری, قالب مانند یک ملودرام پس زمینه نمره به چکش پیام خود را به خانه. همه از آن است که رقیق صحت مستند.

با وجود این معایب شفافیت: Pardarshita شجاع است و ستوده تلاش کنند.

شما می توانید شفافیت سری به اینجا: https://transparencywebseries.com/

کپی رایت: Cinestaan.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن