با تشکر به یک مورد تایید شده از COVID-19, HISD لغو 6 وعده در سایت و تمام تولید متوقف می شود

هوستون ISD موقت سرپرست Grenita Lathan فقط اعلام کرد که شش منظقه تابستان وعده های غذایی سایت های لغو شده پس از تایید مورد کوروناویروس. پوشش نقره ای است که مقامات بهداشت فراموش نمی کنم که خانواده هایی که به انتخاب کنید تا مواد غذایی قرار گرفتند.

“شش تابستان وعده های غذایی سایت های بسته شده در روز پنج شنبه عبارتند از: Bastian, فاستر, Shearn, Thompson و Whidby و R. P. هریس مدارس ابتدایی است. تمام دیگر برنامه ریزی تابستان وعده های غذایی سایت باقی خواهد ماند باز” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

علاوه بر این, تمام, تازه, اتوبوس, تولید و تحویل متوقف شده اند به حالت تعلیق برای روز. “تازه اتوبوس تولید تحویل و منظقه تابستان وعده های غذایی در سایت R. P. هریس مدرسه ابتدایی در حال انتظار برای از سرگیری عملیات عادی در جمعه, ژوئن 8. باقی مانده پنج مدرسه در سایت های در حال انتظار برای بازگشایی دوشنبه, ژوئن 18.”

در این میان وجود خواهد داشت تمیز کردن عمیق و مایع از مدارس و امکانات منطقه درگیر است.

کارکنان بودند که در معرض COVID-19 hav ebeen مطلع و و در قرنطینه.

در طول بسته شدن موقت خانواده ها در نیاز هستند را تشویق به بازدید از یکی از منطقه 65 دیگر منظقه تابستان وعده های غذایی سایت های برنامه ریزی شده برای باز کردن در روز پنج شنبه. یک لیست کامل در دسترس است HoustonISD.org/SummerMeals.

خانواده ها نیز می توانید به HoustonFoodBank.org برای یک لیست از 250 باز کردن سایت های شریک و دیگر COVID-19 منابع در دسترس در سراسر بیشتر هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de