تگزاس انجمن پزشکی می پرسد تگزاس عربستان به هیچ کس هوستون کنوانسیون

در آغاز این هفته برنامه های در حال حرکت بودند همراه برای تگزاس اوباما را در فرد کنوانسیون در تاریخ 16-18 که در آن حدود 6000 دولت جمهوری خواهان جمع آوری در هوستون George R. Brown مرکز کنوانسیون و بدون هر گونه نیاز برای شرکت کنندگان به استفاده از ماسک صورت.

با تشکر از پایدار به منفی مطبوعات و درخواست از دولت پیشرو سازمان پزشکان این طرح ممکن است به سقوط را از طریق.

روز سه شنبه بعد از ظهر تگزاس انجمن پزشکی با ارسال نامه ای به رهبری دولت جمهوری خواه فعالان از جمله تگزاس اوباما رئیس جیمز دیکی و مدیر اجرایی Kyle Whatley درخواست آنها را به تجدید نظر در برنامه های خود را برای رفتن پیش با فرد در کنوانسیون حزب در هوستون. این TMA که نشان دهنده بیش از 53,000 تگزاس پزشکان و دانشجویان پزشکی استدلال که داشتن چنین گردهمایی بزرگ در داخل خانه با هیچ صورت نیاز در محل خواهد بود بیش از حد مخاطره آمیز با توجه به بدتر شدن وضعیت بیماری همه گیر.

“این است که نه تنها زمان را به هزاران نفر از حزب وفادار از سراسر کشور به داخل سالن ملاقات در یک شهرستان که به عنوان من نوشتن گزارش بیش از 18,000 فعال COVID-19 موارد” نوشت: TMA رئیس جمهور دکتر دیانا Fite در این نامه است.

Fite نیست گوشت چرخ کرده و کلمات در هشدار به دولت اوباما در مورد حماقت از رفتن با کنوانسیون به عنوان برنامه ریزی شده به ویژه هنگامی که COVID-19 در حال اجرا شایع در سراسر هوستون و شهرستان هریس به عنوان یک کل.

“نمودار روزانه فعال موارد در شهرستان هریس شده است نزدیک به یک خط مستقیم به سمت بالا به صورت دو هفته گذشته” Fite نوشت. “به عنوان پزشک اورژانس در هوستون درمان بیماران مبتلا به COVID-19 من صحبت می کنند از نزدیک تجربه: این امر می تواند بهترین برای سلامت کنوانسیون را برانگیخت و ساکنان هوستون برای RPT به برگزاری دوسالانه کنوانسیون وجود دارد به عنوان برنامه ریزی شده.”

یک محلی جمهوری خواه تگزاس نماینده خانه سارا دیویس از غرب دانشگاه موافقت با TMA توصیه برای هیچ کس در فرد ميشود. روز سه شنبه بعد از ظهر دیویس در پاسخ به یک صدای جیر جیر از یک خبرنگار برجسته TMA نامه. “@TexasGOP لطفا گوش دادن به اسناد” او هنوز توییتی.

در جریان بیانیه شنبه شب تگزاس اوباما رئیس Dickey گفت که دولت جمهوری خواه کمیته اجرایی را ملاقات روز پنج شنبه به در نظر گرفتن تغییرات احتمالی به کنوانسیون طرح و توضیح داد که دولت در حال حاضر آماده برای امکان داشتن یک مجازی کنوانسیون “به عنوان نهایی طرح احتمالی اگر ما مجبور هستند توسط یک دولت منظور در هر سطح و قادر به نگه داشتن ما کنوانسیون در فرد است.” تگزاس حزب دموکرات لغو آن فرد در دولت کنوانسیون و تصمیم به برگزاری یک رویداد مجازی در اوایل این ماه.

روز سه شنبه نامه ای از TMA آمد و پس از چند روز بی اعتقاد پوشش ایران تصمیم به برگزاری یک فرد جمع آوری بدون ماسک مورد نیاز از رسانه ها در سراسر کشور بسیاری از آنها برجسته چگونه چنین گردهمایی به احتمال زیاد محل خدمات کارگران صنعت نیروی انسانی کنوانسیون در افزایش خطر ابتال به COVID-19.

مقدمه به TMA نامه در وب سایت خود اعلام کرد که سازمان خود را در حال کمک $5,000 برای هر دو تگزاس از حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه تگزاس برای هر یک از دولت خود کنوانسیون “در ازای تبلیغات” و TMA قبلا توصیه می شود که هر گونه بالقوه در فرد جلسه باید حداقل “استفاده از CDC ایالتی و محلی دستورالعمل های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک” در حالی که ارائه کمک های خود به دولت ایران برای کمک به تصویب این بهداشت عمومی بهترین شیوه.

اما Dickey نوشت: در یک جمعه کنوانسیون به روز رسانی است که آنها هنوز هم در برنامه ریزی برای یک رویداد فرد در ماه ژوئیه که در آن صورت ماسک استفاده می شود اختیاری است. “ما گفت: در تمام طول که مردم خوش آمدید به پوشیدن ماسک در صورتی که مایل و یا خوش آمدید به پوشیدن یک ماسک” Dickey نوشت: هفته گذشته امیدوار کننده است که وجود دارد خواهد بود کافی ضد عفونی کننده دست در حزب رویداد.

روز یکشنبه در هوستون کرونیکل گزارش داد که هوستون شهردار سیلوستر ترنر به روز شده خود را اجرایی منظور در COVID-19 روز دوشنبه به حذف زبان که قبلا اجازه داده او را به زور به لغو هر گونه رویداد با بیش از 50 شرکت کنندگان در هر شهر-ساختمان متعلق به.

زیر قبل از اصلاح زبان ترنر ظاهرا تا به حال قدرت به انصراف از دولت جمهوریخواه پس از آن برگزار خواهد شد در این George R. Brown مرکز کنوانسیون است که متعلق به این شهرستان با وجود اینکه مدیریت عمومی سازمان غیر انتفاعی هوستون ،

در روز سه شنبه شورای شهر جلسه councilmembers Abbie کامین و رابرت Gallegos هر دو خواسته ترنر به انصراف از این رویداد. ترنر پاسخ داد که او نمی طرح به مرحله علامت دهی که او می خواست دولت اوباما به تماس خود را.

“این یک گردهمایی سیاسی و بر خلاف دیگران من آن را ترک به شخصیتهای سیاسی از گردهمایی سیاسی و افرادی که در حال رفتن به حضور به تصمیم گیری عاقلانه,” ترنر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de