Texans انتخاب John Cornyn نوامبر دشمن در روز سه شنبه اولیه رواناب

روز سه شنبه اولیه انتخابات احساس فقط یک ذره متفاوت از قبل همه گیر رای گیری روز Houstonians استفاده می شود. برگزار شد در این تاول جولای گرما پس از به تعویق افتاد و در ماه مه با تشکر از coronavirus روز سه شنبه انتخابات led هوستون رای دهندگان به خط در یک جامعه فاصله مد در چهره خود را با ماسک در سراسر شهر و جایی که آنها منتظر دریافت بهداشتی دستمال مرطوب و پلاستیک انگشت پوشش ورقه برای اطمینان از بهداشتی تجربه با رای گیری کیوسک. خوش آمدید به جدید طبیعی است.

رئیس در میان روز سه شنبه مسابقات شد و ستیز مبارزه به مقابل جمهوری خواه سناتور John Cornyn در ماه نوامبر که در آن دموکرات MJ Hegar به نظر می رسد به eked خارج باریک چهار نقطه پیروزی بر دولت ایالت رویس غرب دالاس. Hegar سابق نیروی هوایی خلبان و سیاسی تازه وارد بود که مسیح موعود در اوایل مسابقه به عنوان ملی حزب نامزد مورد علاقه پس از اطمینان از حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین بازگشت در ماه دسامبر.

آسوشیتد پرس به نام نژاد برای Hegar اواخر سه شنبه شب و Hegar علنا اعلام پیروزی اما غرب گفت که او اذعان و در عین حال می تواند یک به روز رسانی در اوایل روز شنبه.

Hegar قبلا به پایان رسید برای اولین بار در مارس 3, اولیه, به دست آوردن 22 درصد از آرا را در مقایسه با غرب را 15 درصد در شلوغ زمینه که شامل Houstonians آماندا ادواردز و کریس بل. در 2018, Hegar خود را از دست داد مسابقه برای کنگره ایالات متحده در تگزاس’ منطقه 31 به وقت کنگره جمهوری خواه جان کارتر.

غرب دیرین حضور در قوه مقننه تگزاس که بسیاری از دولت حزب دموکرات در نهایت بسیج پشت به دست آورده حرکت در هفته بعد از مسابقه با برجسته کار گذشته خود را در عدالت کیفری اصلاحات در پی اعتراضات گسترده بیش از خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید. غرب امیدوار بودم به تگزاس برای اولین بار, سیاه, ایالات متحده.

در مبارزات نهایی روز غرب حمله Hegar برای 10 دلار کمک مالی او به John Cornyn در سال 2011 و برای رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری 2016 اولیه که ادعا کرد او دلایل رای دهندگان باید شک و تردید از او وفاداری به حزب دموکرات است. Hegar گفت: او اهدا شد و تلاش برای به دست آوردن زمان مواجهه با Cornyn و که او 2016 اولیه برای رای دادن Carly Fiorina بود و تلاش برای جلوگیری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه در حالی که وی از سوی مامورین که غرب با استفاده از موقعیت خود در دولت و قوه مقننه به نفع خصوصی خود حقوقی کسب و کار.

Hegar در حال حاضر خواهد شد به چالش بهداشت ، Cornyn که خدمت در مجلس سنا به نمایندگی از تگزاس برای تقریبا 18 سال است. اخیر ایسنا نظرسنجی نشان داد Cornyn تا هشت امتیاز در فرضی نوامبر انتخابات رقابت در برابر Hegar.

در یک مسابقه محلی فقط در جنوب شرقی هوستون, Fort Bend County Sheriff Troy Nehls مذکور را شکست محافظه کار جمع آوری کمک Kathaleen دیوار هوستون در مسابقه برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای آمریکا خانه منطقه 22 را پوشش می دهد که زمین قند کتی و پرلند. زود بازده در سه شنبه شب نشان داد Nehls در سرب توسط یک حاشیه از 71 درصد به دیوار را 29 درصد با وجود این واقعیت است که دیوار ریخت و بیش از 8 میلیون دلار از کیف بغلی خود را به مسابقه در حالی که Nehls مطرح کرده بود کمتر از یک و نیم میلیون دلار به عنوان اولین هفته از ماه جولای.

این اولین بار نیست که دیوار شکست بانک در حالی که عدم پیروزی حزب خود را از نامزدی برای یک صندلی در کنگره در سال 2018 دیوار موفق به حتی رواناب در مذاکرات اولیه برای 2 کنگره منطقه حتی اگر او صرف حدود 6 میلیون. دیوار نیز بد نامی این چرخه برای یک کمپین تبلیغات تلویزیونی است که با اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی ویروس” و ادعا کرد که “چین مسموم مردم ما” بود که محکوم با آمریکا حمایت گروه نژادپرست است.

با وجود سابقه قابل اعتماد انتخاب جمهوری خواهان منطقه شده است برچسب توسط حزبی طبخ سیاسی گزارش به عنوان یک بازی شیر یا خط تا پس از وقت کنگره جمهوری خواه پیت اولسون اعلام کرد او را نمی شود در حال اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2019. Nehls اجرا خواهد شد در برابر دموکرات نامزد سابق foreign service officer روپیه پرستون Kulkarni که از دست رفته مسابقه گذشته خود را برای این صندلی در برابر اولسون توسط باریک 5 درصد حاشیه در سال 2018 است.

Voters at the River Oaks area polling station waited in line roughly six feet apart while wearing face masks in the blistering July heat.

رای دهندگان در ریور اوکس منطقه ايستگاه منتظر در خط حدود شش فوت از هم جدا در حالی که با پوشیدن ماسک صورت در تاول جولای گرما.

عکس شافر ادواردز

به دنبال در هوستون-منطقه تگزاس خانه ولسوالی های شاغل دولت تشکر. هارولد Dutton ضرب و شتم هوستون عضو شورای شهر جری دیویس توسط چهار درصد حاشیه دموکراتیک رواناب تگزاس خانه منطقه 142 را پوشش می دهد که هوستون پنجم بخش محله. Dutton در حال حاضر یک گام نزدیک تر به حلق آویز در به صندلی او برگزار شد طی 35 سال پس از مواجهه با انتقادات در مورد نقش او در تهیه این قانون که منجر به تگزاس آموزش و پرورش سازمان اقدام به تصاحب هوستون مستقل منطقه مدرسه.

در شمال غربی هوستون تگزاس خانه منطقه 148 رواناب سابق HISD عضو هیئت مدیره و وقت دولت دموکراتیک تشکر. آنا ایستمن اذعان به هوستون وکیل پنی مورالس شاو پس از انتخابات شب بازده نشان داد شاو تا فقط 200 رای خود را در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات. ایستمن قبلا برنده ویژه انتخابات برای صندلی عقب در ماه ژانویه و در حال حاضر در حال خدمت کردن مانده از Rep. جسیکا Farrar مدت پس از Farrar استعفا داد و در ماه سپتامبر.

روز سه شنبه انتخابات نیز درگیر چند runoffs برای نقاط در هیئت دولت به آموزش و پرورش از جمله از نزدیک تماشا matchup بین Austin آسیب شناس گفتار Lani Popp و رابرت فردا Austin منطقه محافظه کار provocateur و توطئه که نظریه پرداز معروف برای پوشیدن یک دلقک کلاه و ساخت شنیع نژادپرستانه و دیدگاه جنسیتی در طول سال. فردا که خود را یک عملکرد هنرمند به نحوی موفق به مانع اول در مارس اولیه با وجود سختی نصب یک کمپین و علنا اعتراف او فکر نمی کنم او تا به حال هر شات واقعی در برد.

Popp تایید شد و نه همه اعضای جمهوری خواه SBOE بدن است که تعیین کننده کتاب درسی برنامه درسی در درون دولت بودند که به وضوح دست پاچه در چشم انداز است که آنها ممکن است مجبور به کار با کسی که به عنوان سمی به عنوان مور. زود بازده نشان داد Popp با مانع سرب با 78 درصد آرا نسبت به فردا 22 درصد است.

بازدید تگزاس, منشی, وب سایت وزارت امور خارجه برای یک لیست کامل از انتخابات می گرداند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im