COVID-19 technology
به عنوان COVID-19 همه گیر را تهدید به پایمال کردن پزشکان و بیمارستان ها در سراسر کشور, شرکت های فن آوری پزشکی و مراکز بهداشتی در حال تلاش برای به دست آوردن “آگاهی موقعیتی”. Pixabay

توسط میشل Quinn

به عنوان COVID-19 همه گیر را تهدید به پایمال کردن پزشکان و بیمارستان ها در سراسر کشور, شرکت های فن آوری پزشکی و مراکز بهداشتی در حال تلاش برای به دست آوردن “آگاهی موقعیتی” — پزشکان دادن آنچه که آنها نیاز به دانستن در مورد افراد بیمار پر کردن اتاق اورژانس.

برای پزشکان و کارکنان “آن را واقعا سخت به دانستن چه نوع از بیماران می آیند” گفت: وارن Ratliff مدیر اجرایی MDmetrix یک شرکت نرم افزار فراهم می کند که تجزیه و تحلیل از مراقبت های بهداشتی در داخل بيمارستان.

کارکنان “می توانید ببینید آنها پشتیبان گیری,” او گفت:. اما آنها باید چند ابزار برای مقایسه بیماران تا امروز با پذیرفته شدگان دیروز و یا برای نشان دادن آنچه در درمان ممکن است کار بر روی گروه خاصی از بیماران او اضافه شده است.

یک نا امید دکتر

MDmetrix ایجاد شده توسط یک دکتر نا امید که او نمی تواند تجزیه و تحلیل داده ها در سراسر بیماران. با سوابق پزشکی الکترونیکی شده اند که در استفاده در ایالات متحده برای سال عمدتا برای ردیابی و صدور صورت حساب پزشکان به طور معمول مشاهده یک بیمار رکورد در یک زمان.

ورود شرکت های فن آوری پزشکی مانند MDmetrix که ارائه اطلاعات داشبورد و برنامه های, به طوری که پزشکان و بیمارستان ها می توانید نگاه برای گرایش و بینش سراسر نتایج بیمار. این فن آوری می کشد داده ها از بيماران سوابق پزشکی الکترونیکی.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

به عنوان آنها در برخورد با بیماران در مقابل آنها به بیمارستان ها و پزشکان در حال تلاش برای پاسخ به آنچه که ممکن است به نظر می رسد مانند ساده سوالات Ratliff گفت. چگونه بسیاری از هواکش استفاده می شود? کم است اکسیژن شاخص COVID-19? تا به هر کسی که به دنبال در بیمارانی که مورد آزمایش قرار گرفتند و به خانه فرستاد?

COVID-19 technology
ورود شرکت های فن آوری پزشکی مانند MDmetrix که ارائه اطلاعات داشبورد و برنامه های, به طوری که پزشکان و بیمارستان ها می توانید نگاه برای گرایش و بینش سراسر نتایج بیمار. (بازنمودی تصویر). Pixabay

تقاضا برای اطلاعات گسترش به اینکه آیا وجود دارد درمان های مختلف برای گروه های مختلف است.

بیماران مختلف متفاوت درمان

“وجود دارد یک تفاوت در درمان افراد سیگاری یا افراد غیر سیگاری?” Ratliff گفت. “در چند سال پس از عمل گزارش خواهد آمد. اما این راه خیلی دیر اگر شما در حال مبارزه با یک نبرد حق در حال حاضر.”

با فشار یک دکمه پزشکان و مدیران بیمارستان دریافت MDmetrix را COVID-19 داشبورد نمودار و نمودار است که آنها می توانید به بهبود مراقبت از بیمار است. اطلاعات در زمان واقعی است عکس فوری “که آیا پروتکل درمان یک کار بهتر از پروتکل B برای هر زیر مجموعه ای از بیماران” Ratliff گفت.

به نگرانی های حریم خصوصی داده ها کشیده از سوابق بیمار محروم است از هویت خود و جمع مطابق با مراقبت های بهداشتی حریم خصوصی قوانین Ratliff گفت.

MDmetrix است که استفاده می شود در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی و Harborview Medical Center, هر دو در سیاتل. این شرکت ارائه آن را “COVID-19 ماموریت کنترل” نرم افزار به صورت رایگان به بیمارستان ها و مراکز درمانی.

اعمال نفوذ در پرونده سلامت الکترونیک

مقاله اخیر در مجله آمریکایی پزشکی انفورماتیک انجمن برشمرد و تلاش در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو بهداشت به سرعت ساخت داشبورد جدید بر اساس پرونده سلامت الکترونیک برای مدیریت بحران رو به رشد. نویسندگان نتیجه گیری: پرونده سلامت الکترونیک “باید قوی تر به پتانسیل کامل خود را.”

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

بیش از چند سال گذشته شده است وجود دارد یک انفجار از ابزار تکنولوژی به تجزیه و تحلیل و اطلاعات جمع برگرفته از پرونده سلامت الکترونیک گفت: جولیا آدلر-Milstein استادیار پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو. اما COVID-19 همه گیر است هل دادن بیمارستان ها و شرکت ها برای پیدا کردن راه هایی – گاهی اوقات فقط در یک روز – به تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات حیاتی برای تصمیم گیرندگان.

“این بوده است که فشار تست,” او گفت:. “چگونه می تواند ما را کاهش داده های ما برای بیماری؟”

بدانند روند در داخل بیمارستان نیز کار TransformativeMed الکترونیکی رکورد نگه داشتن برنامه است که آهنگ یک بیمار به او حرکت می کند از طریق بیمارستان. آن است که مورد استفاده در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی و Harborview Medical Center; MedStar بهداشت در واشنگتن دی سی منطقه و VCU مرکز بهداشت در ریچموند, ویرجینیا.

COVID-19 technology
با فشار یک دکمه پزشکان و مدیران بیمارستان دریافت MDmetrix را COVID-19 داشبورد نمودار و نمودار است که آنها می توانید به بهبود مراقبت از بیمار است. فردا

پیگیری بیمار از علائم نتایج آزمایشگاهی و درمان — می تواند کمک به یک بیمارستان را در درک که چگونه یک بیماری است که پیشرفت از طریق یک جامعه چگونه درمان موثر هستند و چه کار نمی کند, دکتر گفت: Rodrigo مارتینز ارشد بالینی افسر در TransformativeMed و گوش و حلق و بینی دکتر.

نسل فرصت

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

نبرد در برابر COVID-19 می تواند یک بار در یک نسل فرصت را تا حد زیادی بهبود سیستم مراقبت های بهداشتی است. اجتماعی فاصله مورد نیاز را افزایش telehealth با بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به احتمال زیاد به درک چه مقدار می تواند از طریق چت تصویری, او گفت:. 3-D چاپ است که استفاده می شود برای تعمیر و ایجاد هواکش کمک خواهد کرد که پزشکی زنجیره تامین است. و تست های آزمایشگاهی را نیز به احتمال زیاد رشد می کنند.

همچنین به عنوان خوانده شده – زندگی در ووهان پس از شیوع کروناویروس

اضافه کردن به لیست شرکت هایی مانند TransformativeMed و MDmetrix که در حال پیدا کردن روند در بيماران پرونده سلامت الکترونیک.

“این است که ما در حال ایجاد فن آوری های جدید” مارتینز گفت. “ما تا به حال فن آوری های انتظار در بال انتظار برای فرصت استفاده شود.” (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de