تکنولوژی در زمان COVID-19 همه گیر

در دانشگاه نورث وسترن وسیع پردیس پایین راهرو طولانی در مدرسه فن آوری موسسه Josiah هستر تمرین است امن اجتماعی فاصله به عنوان بخشی از یک تیم مهندسی مشغول به کار در خط مقدم تکنولوژی جنگ علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

تشخیص پتانسیل COVID-19 مواردی است که کار فشرده و اغلب سرزده است. هستر تیم امید به تغییر است که با استفاده از فن آوری است.

دنبال کنید با ما در توییتر برای به روز رسانی هیجان انگیز تر.

“ما در حال کار بر روی چه چیزی با شما تماس هوشمند PPE بنابراین شخصی هوشمند حفاظتی تجهیزات” هستر توضیح داد: به صدای درون خود را کوچک کاری. “شما می توانید فکر می کنم از این به عنوان ماسک صورت با کوچک سنسور در آنها را برای تشخیص همه انواع چیزهایی مانند علائم COVID, برای, خستگی, به, حتی, ‘آیا این ماسک مناسب صورت? من با پوشیدن آن درست است؟'”

او بخشی از یک تیم ایجاد چیزی است که از ابتدا با برنامه ای برای تولید انبوه آن در ماه, نه سال است.

“هنگامی که ما به اندازه کافی مهندس که در آن می تواند مستقر در یک دسته بزرگ به اقتصاد مقیاس را (هزینه) این راه را به پایین” هستر گفت.

در طرف دیگر از موسسه فن آوری, John Rogers نیست فقط طراحی پوشیدنی سنسور او ساخت آنها را در آزمایشگاه خود را در شمال غربی این محوطه دانشگاه.

“دستگاه های که ما توسعه را شکل فیزیکی عوامل بسیار شبیه به کسانی که از یک گروه کمک بنابراین ما واقعا می توانید محل آنها را در هر بخشی از آناتومی بنابراین ما نیست محدود به مچ” راجرز یک مهندس و استاد جراحی مغز و اعصاب و همچنین bioelectronics توضیح داد: به فردا از شلوغ آزمایشگاه.

“و من یکی از این دستگاه در حال حاضر” راجرز افزود: با اشاره به این شی سفید در گلو او را. “آن نشسته در قاعده گردن سمت راست بالای یقه استخوان. ما در ابتدا توسعه این دستگاه برای اندازه گیری گفتار و بلع فعالیت در بازماندگان سکته مغزی.”

technology
محققان می گویند سریع توسعه سنسور پوشیدنی طراحی شده به یک بیماری همه گیر را تقویت, چگونه یک بحران بزرگ می تواند سرعت بخشیدن به نوآوری است. Wikimedia Commons

در حال تحول سیستم

به عنوان نگرانی بیش از coronavirus قرار گرفتن در معرض گسترش می یابد از طریق مراقبت های بهداشتی جامعه راجرز و تیم خود را با اقتباس از این دستگاه برای دیدار با چالش های لحظه ای.

“این سیستم می تواند طراحی شده برای نظارت بر کلید علائم تنفسی همراه با COVID-19 که تنگی نفس و سرفه است.”

در کمتر از سه هفته راجرز تیم تغییر دستگاه و مستقر آن در دو منطقه شیکاگو تجهیزات پزشکی.

کار با Naresh Shanbhag استاد مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه Illinois Urbana-Champaign, راجرز’ دستگاه شامل ماشین-الگوریتم های یادگیری است که تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده و آپلود شده توسط سنسور از جمله سطح اکسیژن دیوار قفسه سینه حرکات و هر سرفه — تمام اطلاعات مفید برای پزشکان ارزیابی اینکه آیا کسی COVID-19.

“من فکر می کنم ما در نظم حدود 30 دستگاه (به) مستقر شده اند تا کنون گفت:” راجرز. “ما احتمالا دو برابر این تعداد تا طی هفته آینده یا دو و امیدوارم که به 100 تا 200 مستقر تا پایان این ماه است.”

رشد تقاضا

او گفت که او انتظار دارد تقاضا برای دستگاه های رشد خواهد کرد.

“وجود فشار زمان و وجود دارد یک ضرورت است. اما به عنوان مهندسین شما را دوست دارم که — شما همه چیز در مورد حل مسئله,” او گفت:. “ما در تعدادی از گفتگوهای مختلف با شرکت های که می خواهند برای استقرار این دستگاه در کارکنان خود را به طوری که آنها می توانید مرتب کردن بر اساس خود را پیگیری سلامت کارکنان.”

AI
شده اند وجود دارد پیشرفت های قابل توجه در استفاده از فن آوری است. Pixabay

که به ارائه مجموعه ای از چالش ها — ramping تا تولید.

“ما همچنین چرخش تا شرکت هایی که در خدمت به عنوان وسیله ای برای مرتب کردن بر اساس از گسترده تر تجاری گرا استقرار است که اجازه می دهد تا ما را به آمار سطح از مقیاس است که ما نمی تواند رسیدن با انسان دوستی و پایه و تحقیقات فدرال کمک های مالی” راجرز گفت.

محققان می گویند سریع توسعه سنسور پوشیدنی طراحی شده به یک بیماری همه گیر را تقویت, چگونه یک بحران بزرگ می تواند سرعت بخشیدن به نوآوری است.

“من فکر می کنم آن را واقعا باز چشم مردم را به آنچه ممکن است از نظر تکنولوژی مدرن است که در زمینه” راجرز گفت.

همچنین بخوانید: استفاده از زبان در سیاست

به عنوان هستر با این نسخهها کار به منظور کاهش حجم از PPE سنسور او می گوید: او کاملا آگاه از تاثیر کار خود را در نظارت بر این ویروس و در نهایت صرفه جویی در زندگی می کند.

“چالش علمی و علمی تاثیر شما می توانید قطعا تبدیل این به یک moonshot,” هستر گفت. “بدون توجه به آنچه که ما تا پایان با بسیاری از علوم و بعد که می تواند مفید بعد از آن در ساختمان این نوع از دستگاه.”

محققان امیدوارند تلاش خود را تخم ریزی کردن فن آوری های جدید و برنامه های کاربردی است که می تواند پایدار سود فراتر از بخش بهداشت و درمان به خوبی پس از COVID-19 همه گیر به پایان می رسد.
(VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net