Amusement parks industry
مانند بسیاری از دیگر بخش های صنعت سرگرمی است که همه در مورد ‘پیوند خانواده’ – که از قضا خدشه دار هنجارهای اجتماعی فاصله’ فرمان توسط COVID-19 بیماری همه گیر. IANS

توسط QUAID NAJMI

در ارتفاع مداوم فصل تابستان میلیون ها نفر از مردم پیر و جوان ازدحام و پارک های تفریحی در کشور برای سرگرمی و لذت بردن در سراسر کشور است.

اما در زمان مستند مانند بسیاری از دیگر بخش های صنعت سرگرمی است که همه در مورد ‘پیوند خانواده’ – که از قضا خدشه دار هنجارهای اجتماعی فاصله’ فرمان توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

با یک کسب و کار بیش از 2,700 تومان کرور روپیه در سال هند تفریحی چهره صنعت چشم انداز downslide به برآورد خسارات از 1,100 تومان کرور روپیه بازیکنان دستگیری.

“ما فصل اوج است ماه مارس تا ماه ژوئن است. چند ماه گذشته از ماه اکتبر تا فوریه تقریبا شسته در نمای مختلف عوامل خارجی. با پارک های تفریحی بسته از مارس 15 به بعد پست های آینده-مستند به نظر می رسد تلخ” هندی انجمن تفریحی پارک ها و صنایع (IAAPI) رئیس آجی سارین گفت: سرپرستان.

IAAPI های apex بدن از همه مهم فضای باز سرگرم کننده پارک ها در کشور به 150 نفر به علاوه حدود 65 ده سرپوشیده تفریحی, مراکز (در مراکز) و حدود 100 تولید کنندگان از سواری ها و بازی ها.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

وجود دارد یکی دیگر از 100-عجیب و غریب در, درهم و برهم بخش از جمله پارک کوچک در استراحتگاه برای تعطیلات گفت سارین که صاحب سرگرم کننده N غذا پادشاهی دهرادون و تولید کننده از طریق هندوستان جاذبه های Pvt با مسئولیت محدود, Noida.

Amusement parks industry
در ارتفاع مداوم فصل تابستان میلیون ها نفر از مردم پیر و جوان ازدحام و پارک های تفریحی در کشور برای سرگرمی و لذت بردن در سراسر کشور است. IANS

IAAPI نایب رئیس Rajeev Jalnapurkar – که مدیر عامل شرکت Ramoji Film City در حیدرآباد – گفت: صنعت استخدام بیش از 80,000 نفر به طور مستقیم در استخدام بیش از 5000 نفر فصلی به طور غیر مستقیم پشتیبانی از سیستم های مختلف صنایع دیگر علاوه بر lakhs دیگر از جمله جوامع محلی.

“ما ساخته شده سرمایه گذاری های بزرگ دارای زیرساخت ها و ارائه بزرگ employmenta اما ما نتوانسته اند وضعیت صنعت. حتی پس از مستند برداشته شده است وجود دارد هیچ وضوح از دولت چگونه این اطمینان را به ما بقا و احیای” Jalnapurkar گفت: سرپرستان.

ماهاراشترا Adlabs Imagica مشترک مدیر عامل Dhimant Bakshi گفت که پارک های تفریحی با چنگک جمع کردن در بیش از دو سوم از درآمد سالانه خود را در به طور عمده یک فصل تابستان کمک می کند که آنها را از طریق ماه های باقی مانده.

“با توجه به مستند اصلی ما در فصل خراب است. پس از مستند برداشته شده است هیچ تضمینی وجود ندارد که این جمعیت را از بازگشت با در نظر گرفتن این سناریو فعلی با پرداخت کاهش lay-offs ، من برآورد شخصی است که آن را حداقل 3-4 سال برای این صنعت برای عادی سازی,” Bakshi گفت: سرپرستان.

از زمان 2,700 تومان کرور روپیه صنعت بود و انتظار می رود به رشد تا 7,500 تومان کرور روپیه اما Coronavirus قرار داده است یک سوال در آن زنده ماندن و بقا در حال حاضر بازیکنان برجسته rued.

سه نفر از Sarin Jalnapurkar و Bakshi نگران هستند که حتی پس از مستند آنها خواهد بود بر دوش با چند هزینه های ثابت و دستمزد و مالیات و سایر هزینه اما بدون درآمد از پارک های تفریحی, چالش این است که چگونه به افتخار این تعهدات.

این IAAPI از دولت خواست به تکمیل GST (18 درصد) تعطیلات برای یک سال تاخیر توسط شش ماه مالی قانونی رعایت مهلت مستقیم-غیر مستقیم مالیات پیشبرد مالیات صندوق اندیش ESIC در مرکز و دولت سطح.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

از دیگر خواسته های شامل معافیت از عوارض گمرکی بر واردات قطعات یدکی کاهش موثر نرخ بهره در وام از موسسات مالی 200 اساس امتیاز, سرمایه در گردش تسهیلات و سایر اقدامات برای بهبود جریان نقدی.

Amusement parks industry
با یک کسب و کار بیش از 2,700 تومان کرور روپیه در سال هند تفریحی چهره صنعت چشم انداز downslide به برآورد خسارات از 1,100 تومان کرور روپیه بازیکنان دستگیری. IANS

این IAAPI تلاش کرده است تا 12 ماه توقف در اقساط اصل و بهره پرداخت وام و سرمایه در گردش علاوه بر دو برابر شدن سرمایه در گردش محدودیت در بهره و وثیقه آزاد از نظر پشتیبانی صندوق برای یک سال شبیه به MNREGA برای کمک به پرداخت پایه حقوق با لینک مستقیم, نقل و انتقالات را تحت تاثیر تفریحی کارکنان صنعت.

آن را خواستار حمایتی قیمت گذاری آب-برق, کاهش نرخ مالیات بر درآمد و حل و فصل در اوایل آن را بازپرداخت ESIC به پرداخت کل حقوق و دستمزد کارکنان تحت پوشش ESI برای مستند دوره ،

سارین گفت: همانطور که در مشاوره از وزارت کار و اشتغال وزیر Heeralal Samariya این IAAPI خواسته است تمام اعضا به اخراج کارکنان و پرداخت حقوق و دستمزد/حقوق و بدون کسر هیچ برای ماه مارس و کل مستند دوره است.

Jalnapurkar گفت: صنعت سرگرمی است که ستون فقرات از زیرساخت های اجتماعی و نقش حیاتی در ساختن کشور با ارائه فعال, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان, جوانان و خانواده ها است.

“بعد از مستند برداشته شده است ما می تواند بیشتر ضربه از خانواده ها ممکن است اجتناب از مکان های شلوغ, سفر, محدودیت ممکن است در ادامه هدف قرار دادن بخش گردشگری کسب و کار ما” Bakshi اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده- “محمد علی جاده و خیابان غذا Player” به پوشیدن یک ترک نگاه این رمضان

سارین خواست که در حال حاضر این صنعت در آستانه سقوط با یک درآمد سال عملا از دست داد و دولت باید جلو آمده و برای نجات آن از غالب آشفتگی مالی برای اطمینان از بقای آن.

پارک های تفریحی در حال بیشتر به عنوان طبقه بندی: تم و پارک های آب و ماجراجویی پارک, برف, پارک, آکواریوم, خصوصی, موزه, واقعیت مجازی & بازی ترامپلاین پارک آینه و خم موسیقی چشمه و…. و قرعه کشی از دیوالی ژوئن در شرق و غرب و جنوب هند, اما با توجه به سرما در زمستان عمل تنها در فصل تابستان در شمال هند است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو