شیرین گوجه فرنگی بوفه های زنجیره ای به طور دائم بسته شدن 97 رستوران از جمله فورت مایرز ناپل

آنابل Tometich فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:25 AM EDT آوریل 8 سال 2020شیرین گوجه فرنگی بوفه های زنجیره

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399

شیرین گوجه فرنگی بوفه های زنجیره ای شناخته شده برای آن بی پایان سوپ و سالاد بار است که به طور دائم بسته شدن آن 97 رستوران در سراسر کشور از جمله مکان در جنوب فورت مایرز و ناپل.

The San Diego Union-Tribune گزارش پنجشنبه تعطیلی قرار داده خواهد شد برخی از 4,400 کارکنان از کار.

"FDA قبلا قرار داده و از توصیه هایی است که شامل قطع خود-خدمت به ایستگاه خود در خدمت نوشیدنی در فست فود, اما آنها به طور خاص در مورد سالاد و بوفه," جان Haywood مدیر عامل باغ تازه شرکت مادر شیرین گوجه فرنگی و بوفه های زنجیره ای Souplantation گفت: در مصاحبه ای با Union-Tribune.

بیشتر: یک ماه بعد از ناهار خوری اتاق بسته فلوریدا رستوران ویران نامشخص

و: محبوب بوفه های زنجیره ای Souplantation به احتمال زیاد نزدیک رستوران خود را به طور دائم

"مقررات قابل فهم اما متاسفانه این باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای بازگشایی شده است. و من مطمئن هستم که این ادارات بهداشت همیشه در حال رفتن به آن را اجازه می دهد.

"ما می تواند غلبه بر هر مانع دیگر و ما مشغول به کار به مدت هشت هفته برای غلبه بر این متناوب چالش های مالی اما آن کار نمی کند اگر ما مجاز به ادامه مدل ما است."

جرم سازندگان: می آید در حال حاضر پر بار برای صنعت رستوران.

بیشتر: به عنوان فلوریدا رستوران بازگشایی اتاق ناهارخوری بسیاری بر این باورند آینده دیجیتال

آخرین اطلاعات از انجمن ملی رستوران رنگ ملال انگیز عکس. در سراسر کشور, صنعت دهکدهای از دست داد دو سوم از نیروی کار خود را بیش از 8 میلیون شغل با توجه به COVID-19 تعطیلی. که با توجه به مارس نظرسنجی از بیش از 6,500 رستوران. این صنعت از دست داد 30 میلیارد دلار در ماه مارس و در مسیر رسیدن به رکورد 50 میلیارد دلار در فروش از دست رفته برای ماه آوریل است. حدود 40% از رستوران ها در سراسر کشور بسته اند.

روز پنج شنبه وزارت کار نشان داد 3.2 میلیون مدعیان بیکاری واصل شد در هفته گذشته از 7 هفته در مجموع به بالای 33 میلیون. غول خرده فروشی مانند J. Crew, Neiman Marcus و تناسب اندام نام تجاری طلا بدنسازی در میان شرکت هایی که برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حمایت از این بیماری همه گیر را شروع.

شیرین گوجه فرنگی در جنوب فورت مایرز باز در سال 1997 با توجه به مقالات از اخبار مطبوعات archives. بگویید از خطوط 108-item سالاد بوفه و همه شما می توانید خوردن محصولات پخته شده و داغ entrees. شمال ناپل محل باز در بهار 2010.

تاسیس به عنوان باغ تازه رستوران در سان دیگو در سال 1976 شرکت بزرگ در سراسر جنوب کالیفرنیا در سال 1980 و سپس گسترش به فلوریدا در سال 1990 با یک رستوران در پالم هاربر. شیرین گوجه فرنگی, تا به حال 23 مکان در فلوریدا قبل از بسته شدن آن است.

سوال کردم در مورد کوروناویروس و تاثیر آن در رستوران ها? ایمیل این خبرنگار در atometich@news-press.com و یا اتصال به @atometich (توییتر) و @abellewrites (Instagram).

بیشتر: فورت مایرز رستوران: New York Pizza & Pasta آینده به پرکینز 4 رستوران نزدیک

همچنین: فلوریدا رستوران سر و صدا برای صندلی لی مقامات ملزمtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن